Oriģināla Brother LC223VALBPDR tintes kasetne - iepakojums

Brother LC223VALBPDR melnas, ciāna, fuksīna un dzeltenas krāsas tintes kasetnes - iepakojums. Katra kasetne - 550 izdrukām.

€ 69,45 iesk. PVN

Katra kasetne 550 izdrukām saskaņā ar ISO/IEC 24711 kvalitātes standartu

Augstas kvalitātes oriģinālā Brother kasetne

Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Produkta detaļas

LC223VALBP_main

Galvenās funkcijas

  • Katra kasetne 550 izdrukām saskaņā ar ISO/IEC 24711 kvalitātes standartu
  • Augstas kvalitātes oriģinālā Brother kasetne
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Esi drošs, ka oriģinālo Brother tintes kasetņu nomaiņa ir vienkārša un ērta ar LC223VALBPDR tintes kasetņu iepakojumu. Iepakojums sastāv no melnas, ciāna, dzeltenas un fuksīna krāsas LC223 tintes kasetnēm, kas radītas izcilai Borther printera veiktspējai.

Vairāk par šo produktu...

Pieejamas arī citas krāsas:

LC223BK, LC223C, LC223M un LC223Y tintes kasetnes, kas ietilpst LC223VALBPDR iepakojumā ir ekspertu radīti izejmateriāli paredzēti Brother printeriem, nodrošinot augstākās kvalitātes rezultātu katrā drukāšanas reizē.

Kaut arī lētāku un neoriģinālu kasetņu izmantošana varētu likties izdevīgāks risinājums īstermiņā, viltotās tintes kasetnes nav paredzētas darbam ar Brother printeriem un bieži vien var izraisīt bojājumus ierīces darbībā un radīt dažādas drukas problēmas un pat neatgriezeniski sabojāt printeri.

Izvēloties oriģinālo LC223VALBPDR tintes kasetņu iepakojumu nodrošināsi printera nevainojamu darbību, kā arī saglabāsi ierīces garantijas darbības termiņu, kas ļaus neuztraukties par neparedzētiem traucējumiem.

Radošais centrs

Apmeklē Brother radošo centru un piekļūsti vairāk nekā 2 000 dažādām veidnēm, kuras ir iespēja pielāgot saviem biznesa dokumentiem vai radošiem projektiem.

Biznesa centrs piedāvā virkni mārketinga materiālus, kas veidoti, lai palīdzētu radīt nepieciešamo iespaidu darba vietā, veidojot vizītkartes, rēķinus, bukletus un plakātus, personalizējot tos atbilstoši savām vajadzībām.

Esot pašnodarbināta persona vai kāda neliela uzņēmuma īpašnieks, šīs veidnes būs noderīgas dažādu, uzmanību piesaistošu dokumentu un reklāmas materiālu izveidei.

Arī 'Mājas centrs' piedāvā virkni noderīgu papīra materiālu - mācību vajadzībām, bērnu spēlēm un dažādām dekorācijām pasākumiem un ballītēm, ieskaitot veidnes dažādu mehānismu izgatavei, kā arī ekskluzīvu varoņu izveidei, kas pieejami tikai no Brother.

Šeit ir tik daudz, ko atklāt un izmēģināt - turklāt, tas viss ir pieejams bez maksas!

Back to top