Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lv-LV' (Site: 'MAIN-Nordics').
  1. Sākums Brother
  2. Biznesa risinājumi
  3. Barcode-Print-Plus
HL-L6300DW printing document with barcode

Vienkārša svītrkodu druka

Brother Barcode Print+ ļauj bez grūtībām drukāt svītrkodus ar Brother printeri.

 

Informācija par svītrkodu tiek nodota printerim, un pēc tam svītrkods tiek drukāts tieši tā, kā tam būtu jāizskatās. Svītrkodu kvalitāte atspoguļo Brother izcilo drukas kvalitāti. Izdrukātie svītrkodi ir vienkārši salasāmi svītrkodu lasītājiem.

Ieguvumi, izmantojot Barcode Print+

Icon with three grey cogs

Vienkārša integrācija

Viegli integrējams risinājums jau esošajās programmatūras sistēmās. Pilnībā saderīgs ar SAP un daudziem citiem uzņēmuma risinājumiem.
Grey printer icon

Izmantojot biroja standarta printeri

Nav nepieciešams izmantot kādu speciālistu vai īpašu printeri. Svītrkoda fontu drukāšanu var vienkārši pievienot Brother biroja printerim.
Grey person icon

Atbilstoši visām uzņēmuma prasībām

Viegli izdrukājiet uzņēmumam nepieciešamos svītrkodus, atbilstoši specifiskām dokumenta prasībām.

Biežāk uzdotie jautājumi

Pieejams atsevišķās Brother ierīcēs, Brother Barcode Print + paplašina Brother printeru svītrkodu drukāšanas iespējas un izmanto tās pašas PCL komandas un vadības kodus, ko citi printeru piegādātāji.

Ja neesat pārliecināti par atbilstības kritērijiem vai saderību, iesakām kontaktēties ar Brother biroju, lai iegūtu papildus informāciju pirms darba uzsākšanas.

Kur Brother ir esošais vai vēlamais drukas risinājums Barcode Print + nodrošina iespēju integrēt programmatūru, kas var izmantot un apmainīties ar PCL komandām un vadības kodiem un ieviest to savās datorsistēmās.

Barcode Print+ risinājums darbosies tikai ierīcēs, kurās šī speciālā funkcija ir aktivizēta. BarcodePrint+ risinājuma aktivizēšana ir iespējama ar atļauju šādiem printeriem: HL-L6300DW, HL-L6300DWT, HL-L6400DW, HL-L6400DWT, DCP-L5500DN, MFC-L5700DN, MFC-L5750DW, DCP-L6600DW, MFC-L6800DW, MFC-L6800DWT, MFC-L6900DW, MFC-L6900DWT, HL-L8360CDW, HL-L9310CDW, HL-L9310CDWT, HL-L9310CDWTT, DCP-L8410CDW, MFC-L8690CDW, MFC-L8900CDW, MFC-L9570CDW, MFC-L9570CDWT

Lai vienkāršotu šī risinājuma pielietojumu, nav nepieciešama kāda papildus programmaparatūra, piemēram USB atmiņa, zibatmiņas karte vai DIMM.

Izstrādāts, lai nodrošinātu veidu, kā ieviest svītrkodu bibliotēkas atbalstu dokumentu drukāšanas lietojumprogrammām, izmantojot PCL komandas un vadības kodus.

Atbalsts gan 1D, gan 2D svītrkodiem.

Tiklīdz barcode Print + integrācija ir gatava, ir pieejama visaptveroša vispopulārāko 1D un 2D svītrkoda fontu kolekcija, ieskaitot svītrkodu kategorijas CODABAR, kods 128 A, B, C. kods 128 ar 'Auto-Switch' funkciju. Kods 25 starpslāņu. Kods 39, kods 39 + 'Chk Encode Space Before Data', kods 39 + Mod 43Chk, kods 39 'Encode Space Before Data'. Kods 93, kods 93 paplašināts. EAN/JAN-13, EAN/JAN-13 +2, EAN/JAN-13 +5, EAN/JAN-8, EAN/JAN-8 +2, EAN/JAN-8 +5. GS1-128 (UCC/EAN 128), GS1 'DataBar Standard', ierobežots, paplašināts, saīsināts un sakopots. Starpslāņu 25 + Chk. MSI Plessey + Chk 10 un Chk 11. PDF-417 un Macro PDF-417, QR kods, QR kods 'Model 1' un 'Model 2', Šveices QR kods. UPC-A, UPC-A +2 un UPC-A +5, UPC-E (UPC-E0 un UPC-E1), UPC-E +2 un UPC-E +5. ZIP+4 PostNet 11, PostNet 9 un PostNet 5. Lai iegūtu visaptverošu visu saderīgo svītrkodu sarakstu, sazinieties ar Brother biroju.

Mūsu bezmaksas lejupielāžu Brother Software License pārvaldības rīks ir labākais veids, kā aktivizēt jebkuru iegādāto pakalpojumu vai risinājumu. Lai aktivizētu Barcode Print + risinājumu, nosūtiet uz ierīci derīgu licences failu. Plašāku informāciju atradīsiet šeit. 

Ja nepieciešama papildu informācija par Barcode Print+ risinājumu, aizpildiet zemāk redzamo formu un Brother pārstāvis ar Jums sazināsies.
Atzīmējot augstāk redzamo lodziņu, Jūs piekrītat, ka mēs varam sniegt informāciju un piedāvājumus par Brother produktiem, nosūtot Jums e-pastu.
Jūsu informācija tiks apstrādāta saskaņā ar mūsu konfidencialitātes politiku. Lūdzu, ņemiet vērā, ka jebkurā brīdī varat atsaukt piekrišanu mārketinga komunikācijām, mūsu mārketinga e-pasta ziņojumos noklikšķinot uz “atcelt abonēšanu”.
Skatīt mūsu noteikumus un nosacījumus.
Jūsu informācija tiks apstrādāta saskaņā ar mūsu konfidencialitātes politiku.