1. Sākums Brother
 2. Brother jūsu mājai
 3. Amatniecībai un rokdarbiem
Woman sat at a table holding a label. The table is covered with paper designs including wreaths and flowers.

Atbrīvojiet savu radošumu

Neatkarīgi no tā, vai esat profesionāls rokdarbnieks vai vienkārši vēlaties ikdienas darbiem piešķirt nedaudz izsmalcinātības un radošuma, mūsu piedāvājumā ir vairāki printeri un marķēšanas ierīces, kas jums palīdzēs to panākt.

Šeit ir tikai dažas no lietām, ko varat veikt, izmantojot Brother amatniecības un rokdarbu produktu klāstu, kas ir izstrādāts, lai paceltu jūsu rokdarbus jaunā līmenī:

 • Organizējiet savu ikdienas mājas dzīvi un darba telpas
 • Atvieglojiet administratīvos uzdevumus, kas saistīti ar jūsu nodarbi
 • Radiet pamanāmus foto albumus, personalizētas dāvanas un pielāgotus mājas rotājumi
 • Veidojiet kāzu ielūgumus vai apsveikumu kartītes šim īpašajam notikumam 
 • Smelieties iedvesmu un radošas idejas, izmantojot mūsu radošo centru

Mājas rokdarbiem

Brīvība, ko sniedz iespēja veidot individualizētas lentes, uzlīmess un fotogrāfijas

Series of wind turbines on a green hill with blue sky and clouds

Drukājiet pielāgotas uzlīmes un lentes

Brother P-touch printeri un to plašais etiķešu un lenšu klāsts var paaugstināt jūsu crafting un personalizāciju līdz jauniem līmeņiem.

Mūsu P-touch CUBEi r Bluetooth printeris, kas, savienojumā ar jūsu viedtālruni, ļauj veidot uzlīmes bezmaksas Design&Print lietotnē. Tas ļauj jums izvēlēties no vairāk nekā 1000 simboliem un ikonām, 23 fontiem un 61 rāmjiem, ko iekļaut savā tekstā. Jūs varat izveidot elegantas un profesionāla izskata pielāgotas lentes un uzlīmes dažādos stilos, krāsās un uz dažādiem audumiem.

No personalizētiem kāzu rakstāmpiederumiem, galda klājumiem un dāvanu iesaiņojumiem līdz pielāgotiem mākslas un amatniecības izstrādājumiem - šī ierīce ir jautra un viegli lietojama, un tā piedāvā veselu virkni radošu iespēju.

 

Brother P-touch printeri rokdarbiem

Radoša brīvība radīt pilnkrāsu dizainu

Mūsu dizaina un rokdarbu printeri var izmantot bez papildpiederumiem, lai izveidotu brīnišķīgas personalizētas grāmatzīmes, fotoattēlus un citus priekšmetus.

Vai arī varat to izmantot kopā ar citiem amatniecības materiāliem, lai radītu vēl pievilcīgākus un sarežģītākus darbus. Vienkārši izgrieziet izdrukātās formas, lai tās pielīmētu pie dizainparaugiem un atdzīvinātu savus darinājumus.

Šis pilnkrāsu fotokvalitātes printeris, kas ir ideāli piemērots amatniekiem un hobijiem, izmanto jaunāko ZINK® Zero-Ink® drukas tehnoloģiju, lai garantētu profesionālu apstrādi katram amatniecības projektam.

Neatkarīgi no tā, vai jūs vēlaties veidot apsveikumu kartītes, dāvanas vai mājas rotājumus, tie būs nepārprotami jūsu. Vienkārši izveidojiet uzlīmi bezmaksas Colour Label Editor lietotnē, un pēc tam bezvadu režīmā nosūtiet savu darbu uz dizaina un amatniecības printeri.

 

Brother pilnkrāsu uzlīmju printeris

Profesionāliem amatniekiem

Palīdzīga roka maziem tiešsaistes uzņēmumiem

Kļūstiet radošāki

Idejas iedvesmai

Woman attaching ribbons and cards to homemade bunting

Meklējiet iedvesmu?

Mūsu radošais centrs piedāvā dažādas idejas, paraugus un padomus, kā izveidot īpašus ielūgumus, apsveikumu kartītes un svētku rotājumus.

Šeit jūs atradīsiet dizaina iedvesmu katram notikumam:

 • Kāzām
 • Dzimšanas dienas svinībām 
 • Sezonas pasākumiem, piemēram, Helovīnam un Ziemassvētkiem
 • Jubilejām

Brother radošais centrs

Izpētiet Brother jūsu mājām