1. Sākums Brother
 2. Brother jūsu mājai
 3. Mājas organizēšanai
Three boxes, folders, a filing drawer and two plants placed on shelves

Atvieglojiet mājas organizēšanu

Mēs piedāvājam dažādas viegli lietojamas pie papīra līpošu un laminētu uzlīmju drukas iekārtas, kas palīdzēs jums daudz vienkāršāk organizēt ikdienas dzīvi mājās.

 • Plaša krāsu un platumu izvēle - pielāgojiet uzlīmes gandrīz jebkuram zīmola stilam vai failu un mapju krāsu kodēšanai
 • Vienkāršojiet administratīvos procesus - viegli nosakiet failu, uzglabāšanas kastu un plauktu saturu
 • Izturīgas un ilgmūžīgas- mūsu laminētās uzlīmes ir radītas tā, lai jūs varētu būt droši, ka tās pildīs savu uzdevumu tik ilgi, cik nepieciešams
 • Portatīvas ierīces- mazas un viegli pārnēsājamas ar ērtu savienojamību
 • Uzlīmju printeri, kas savienojami ar datoru/viedtālruni- ar uzlīmju rediģēšanas programmatūru un iepriekš izstrādātām veidnēm visām mājas lietojumprogrammām 
 • Garantija - nodrošināta ar visiem marķēšanas produktiem, papildus sirdsmieram

Apskatīt mājas marķēšanas risinājumus

Organizējiet savu māju, istabu pēc istabas

Kārtīga māja ir laimīga māja

Ikdienas darbiem

Padariet dzīvi vieglāku katru dienu

Yellow t-shirt with a name label placed inside the collar

Atpakaļ uz skolu

Mūsu vislabāk pārdotais pārnēsājamais uzlīmju printeris ar iebūvētu griezēju ir ideāls rīks, lai palīdzētu jums organizēt un sagatavoties jaunajam mācību gadam. Izmantojot dažādus fontus, simbolus un viegli lietojamu dizainu, varat izveidot personalizētas uzlīmes visiem jūsu bērnu skolas piederumiem, lai padarītu tos viegli atpazīstamus un grūtāk pazaudējamus. Jūs varat izveidot uzlīmes:

 • Skolas formām un sporta piederumiem
 • Pierakstu un darba burtnīcām, mapēm, zīmuļiem un kalkulatoriem
 • Pusdienu kārbām un ūdens pudelēm

Brother PT-H110 ļauj radīt arī viegli salasāmus grafikus vai diagrammas. Drukājiet uzlīmes dažādās krāsās, lai kategorizētu lietas vai atpazītu visus materiālus dažādiem mācību priekšmetiem, projektiem un uzdevumiem.

Ar visām šīm noderīgajām funkcijām, tas padara sagatavošanos skolai tikpat vieglu kā 1, 2, 3.

Apskatīt Brother portatīvo uzlīmju printeri

Āra aktivitātēm un sporta aprīkojumam

Gatavi piedzīvojumiem dabā

Two labels with waterproof written on them, submerged in water on a black background

Radīti, lai stātos pretī visiem elementiem

Brother P-touch uzlīmju printeri un to izturīgās etiķetes ir ideāli piemērotas, lai sagatavotos izaicinājumiem brīvā dabā. Neatkarīgi no tā, vai organizējat kempinga vai sporta inventāru, marķējat pārgājienu taku vai marķējat izdzīvošanai nepieciešamās preces, P-touch uzlīmes ir izturīgas pret laikapstākļiem.

Kempingam, skolas braucieniem un sporta aprīkojumam: P-touch uzlīmes ir lieliski piemērotas jebkura veida sporta aprīkojuma, kā arī kempinga piederumu, piemēram, telšu un guļammaisu, marķēšanai, lai to sagatavošana lietošanai un sapakošana būtu ātra un vienkārša.

Pārgājieniem: Izmantojiet P-touch uzlīmes, lai organizētu pirmās palīdzības komplektus, pārtikas krājumus un marķētu ūdens pudeles, lai izvairītos no apjukuma. Uzlīmes ir pieejamas augstas redzamības krāsās, kas ir ideāli piemērotas ārkārtas un izdzīvošanas situācijām.

Pārnēsājamie P-touch uzlīmju printeri ļauj drukāt uzlīmes, atrodoties ceļā - tie ir gatavi jebkuram piedzīvojumam. Tāpēc, ja saskaraties ar ekstrēmām temperatūrām, mitru vai abrazīvu vidi, paļaujieties uz izturīgajām, ilgi kalpojošajām Brother P-touch uzlīmēm.

Brother P-touch uzlīmju printeri Izturīgo P-touch TZe uzlīmju klāsts

Iedvesmojošas idejas jūsu mājokļa organizēšanai

Iepazīstieties ar mūsu emuāru sēriju, lai gūtu radošu iedvesmu mājokļa sakārtošanai un padomus, kā vislabāk izmantot Brother produktus.

 

Lasīt rakstus par mājokļa organizēšanu

Izpētiet Brother jūsu mājām