1. Sākums Brother
  2. Izejmateriāli un papildpiederumi
  3. Viltojumu novēršana

Kas ir viltoti izejmateriāli?

Līdzīgi kā jebkurā ražošanas sfērā, kur kvalitātei ir liela nozīme arī printera tintes un tonera kasetnēm tiek ražoti viltojumi. Šīs nekvalitatīvi veidotās kastentes ir veidotas tā, lai izskatītos kā īstas un vēlāk tiek pārdotas legāli - ar zīmola vārdu, radot klientiem maldīgu iespaidu. 
Anti-counterfeit-holographic-icon

Esi drošs par savu tintes un toneru īstumu

Labākais veids, kā pārliecināties, ka saņemsi oriģinālu Brother produktu, ir to iegādāties pie kāda no mūsu pilvarotajiem vairumtirdzniecības pārstāvjiem vai arī tieši no mums. Ja rodas šaubas par Brother kasetņu īstumu, tad, pirmkārt, pārbaudi hologrāfisko drošības uzlīmi, ko var atrast uz tonera kasetnes un iepakojuma vai arī sazinies ar mums.


Kur visbiežāk tiek pārdoti viltojumi?

Viltoto tintes un toneru kasetnes visbiežāk tiek pārdotas internetveikalos. Bieži vien šīs vietnes parādās meklēšanas rezultātā, kad tiek meklēta printera tinte vai toneris, reklamējot lētu vai nocenotu Brother produkciju. Tam pat var tikt izmantots Brother zīmola vārds. Vēl viltojumus ir iespējams redzēt "uzpledam" populāru izsoļu un klasificētu sarkastu vietnēs. 

Kādas problēmas var rasties viltojumu dēļ?

Kā jau varētu sagaidīt, viltoto tintes un toneru kasetņu kvalitāte ir ļoti zema. Turklāt, ja tie sāk tecēt un noplūst, tas var izraisīt neatgriezeniskus bojājumus tavai ierīcei. Viltoti produkti var arī radīt postījumu apkārtējai videi. To ražošana ir sarežģīts process, kurā tiek izmantotas vielas, kas var radīt bojājumus, ja netiek pareizi lietotas. Kamēr Brother aizsargā apkārtējo vidi, sadarbojoties ar Cool Earth, vācot izlietotās toneru kasetnes un nodrošinot savas darbības atbilstību ražošanas industrijas un vides aizsardzības standartiem - Blue Angel, viltotāji rīkojas negodīgi un pilnībā netiek kontrolēti.

Lai pārbaudītu savu produktu autentiskumu, seko šīm vienkāršām norādēm

Pārbaudi drošības uzlīmi uz tonera vai tintes kasetnēm un fotocilindriem.

Dodies uz www.brother.com/id un pārbaudi, vai hologramma atbilst tai, kas ir redzama ekrānā un ievadi ID, ko atradīsi uz iepakojuma, lai pārliecinātos par izejmateriālu autentiskumu.

Izmantojot savu viedtālruni:
  • Lejupielādē datu matricas kodu nolasīšanas lietojumprogrammu (QR nolasītāja programmatūra iespējams nedarbosies)
  • Atver nolasītāja lietojumprogrammu, noskanē datu matricas lapu un ievadi pārbaudes kodu
  • ID tiks automātiski pārbaudīts un tu redzēsi zaļo atzīmi, ja produkts atbilst oriģinālam
  • Lai pārbaudītu sīkāk, salīdzini, vai hologrammas ekrānā un lapā sakrīt
  • Ja nolasīšans kods nestrādā, lūgums ievadīt to manuāli  - www.brother.com/id