1. Sākums Brother
  2. Biznesa risinājumi
  3. Svītrkodu skenēšana

Vienkārša svītrkodu dokumentu apstrāde

Vienlaicīga vairāku dokumentu skenēšana, saglabāšana un pārdēvēšana var būt laikietilpīgs process.

Brother svītrkodu apstrādes programmatūra - Barcode Utility ļauj skenēt un apstrādāt dokumentus ar svītrkodiem daudz ātrāk, samazinot iespēju pieļaut kādas kļūdas.

Svītrkodu atpazīšanas funkcija analizē svītrkodus un automātiksi apstrādā dokumentus serverī. Izmantojot jaunāko dokumentu maršrutēšanas tehnoloģiju, faili tiek saglabāti nepieciešamajā atrašanās vietā. Automatizēta dokumentu atdalīšana un katra atsevišķa faila saglabāšana tīklā nepieciešamajā mapē. Šo visu var izdarīt tieši no skenera ar programmatūras atjaunināšanu, neizmantojot datoru. Šāds dokumentu apstrādes process ir ātrāks un akurātāks.

Lejupielādēt lietotāja rokasgrāmatu (angļu val.)

Uzlabo savu dokumentu koplietošanu un arhivēšanu

Barcode-utility-save-time

Ietaupi laiku

Optimizē darba plūsmas procesu, izmantojot skenētus dokumentus ar svītrkodiem. Svītrkodu atpazīšanas funkcija izdala atsevišķas grupas dokumentos un pārsūta dokumentus, pamatojoties uz svītrkodu informāciju. Vēlāk tie tiek automātiksi saglabāti kā jauni faili atsevišķā mapē.

Barcode-utility-secure

Vairāk drošības

Dokumentu skenēšana koplietotā vidē un to mauāla pārvietošana var bieži vien izraisīt svarīgas informācijas nozaudēšanu vai failu novietošanu nepareizā vietā. Brother svītrkodu atpazīšanas funkcija nodrošina skaidru un strukturētu darba plūsmu, nolasot informāciju no svītrkodiem un saglabājot dokumentus precīzā atrašānās vietā.

Barcode-reduce-error

Samazini kļūdas

Kad cilvēki manuāli ievada datus, bieži vien tiek pieļautas kļūdas. Automatizējot procesu un izmantojot svītrkodu informāciju dokumentos, digitālas dokumentu kopijas var tikt saglabātas konsekventi, ar precīzu nosaukumu un nepieciešamajā atrašanās vietā, padarot dokumentus vienkārši atrodamus.

Brother pielāgotie risinājumi 60 dienas bez maksas

Biežāk uzdotie jautājumi

Tiklīdz iestatīta, svītrkodu atpazīšanas funkcija darbojas kā pakalpojums fonā, kas ļauj racionalizēt darba plūsmas procesu, izmantojot skenētos dokumentus, kas satur svītrkodus. Tā ļauj automātiski:

 

1. Sagrupēt atsevišķas lapas dokumentu failos, ņemot vērā svītrkodu vai lapu skaitu.
2. Pārdēvēt sagrupētos dokumentu failus atbilstoši svītrkodiem lapās.
3. Novirzīt sadalītos failus atbilstošajā mapē, ņemot vērā lapā esošo svītrkodu.
Svītrkodu nolasīšanas funkcija atpazīst līdz 13 biežāk lietotos 1D un 2D svītrkodu simbolus (CODE 39, ITF, CODABAR, CODE 93, CODE 128, UPC-A, UPC-E, EAN-8, EAN-13, GS1 DATABAR, QR CODE, DATAMATRIX, PDF417)
Dokumenti var tikt skenēti PDF formātos un saglabāti kā PDF, PDF/A-1b vai TIFF

Barcode Utility ir pieejams kā izvēle šādām iekārtām:

Skeneri:
ADS-2400N, ADS-2800W, ADS-3000NADS-3600W, ADS-4300N, ADS-4700W un ADS-4900W

Krāsu lāzerdrukas printeri:
DCP-L8410CDW, MFC-L8690CDW, MFC-L8900CDW, MFC-L9570CDWMFC-L9570CDWTMFC-L9630CDN, MFC-L9670CDN.

Vienkāras lāzerdrukas printeri:
DCP-L5500DN, DCP-L6600DW, MFC-L5700DN, MFC-L6800DW, MFC-L6800DWTMFC-L6900DWMFC-L6900DWTDCP-L2660DWMFC-L2860DWDCP-L5510DWMFC-L5710DNMFC-L5710DWMFC-L6710DWMFC-L6910DN.

Tintes printeri:
MFC-J5945DW, MFC-J6945DW un MFC-J6947DW, MFC-J5955DW**, MFC-J6955DW**, MFC-J6957DW**.

LED printeri:

MFC-L8340CDWMFC-L8390CDW

Visi augstāk minētie printeri ir šim risinājumam ieteicamās ierīces. 

Mērķa mapes ir pārraudzītas mapes, kas saistītas ar specifiskiem darbu apstrādes režīmiem, kas nosaka maršrutēšanas funkciju kopu un failu iestatījumus, kas reģistrēti kā darba profils. Vienkārša dokumenta faila skenēšana un ievietošana mērķa mapē ļaus ar to saistītajiem darba profiliem apstrādāt un saglabāt dokumentus automātiski pareizajā atrašanās vietā. 
Kad mērķa mape (target folder) ir iestatīta, ir jāizvēlas viens no trim darba apstrādes režīmiem.
1. Izmantojiet visus iespējotos darba profilus - visi reģistrētie darba profili, kas saistīti ar mērķa mapi, tiks sagatavoti visiem failiem mērķa mapē.
2. Izmantojiet iespējotos darba profilus, kas atlasa pēc faila nosaukuma - ievades failam tiks lietoti darba profili, kas saistīti ar ievades faila nosaukumu mērķa mapē.
3. Izmantojiet iespējotos darba profilus, kas atlasa pēc meta datiem - ievades failam lietotie profili tiks atlasīti pēc meta datiem, kas aprakstīti XML failā.

Darba profili satur informāciju par dokumentu atdalīšanu, izvades faila rekvizītiem un izvades galamērķi. Lai konfigurētu darbplūsmas uzdevumus, ir nepieciešama efektīva šo funkciju mijiedarbība.

Izvades failam vai galamērķim var tikt dots lietotāja izvēlēts nosaukums, kā arī var pielietot makro nosaukuma noteikumus. Apvienojot statisko "ceļu" ar dažādiem makro nosaukumu noteikumiem, apakšmapes var tikt izveidotas kā statisks "ceļš" faila galamērķim.
Client OS - Windows 7®, Windows 8.1®, Windows® 10
Server OS - Windows Server® 2008 R2, Windows Server® 2012, Windows Server® 2012 R2, Windows Server® 2016

Mūsu bezmaksas lejupielādes Brother BRAdmin Professional 4 rīks ir labākais veids, kā aktivizēt jebkuru iegādāto pakalpojumu vai risinājumu līdzekļus. Lai aktivizētu Barcode Utility pakalpojumu, jānosūta derīgs licences fails uz mērķa datoru. Plašāku informāciju atradīsiet šeit.

Aizpildiet zemāk iekļauto formu, lai sazinātos ar Brother ekspertu

Lūdzu, aizpildiet zemāk iekļauto formu, lai viens no mūsu ekspertiem var sazināties ar jums pēc iespējas ātrāk. Lūdzu, izvēlieties no piedāvātajām jautājuma tēmām, lai jūsu ziņa nonāktu pie piemērotākā speciālista.

Jūs variet atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā. Personīgā informācija, ko jūs sniedziet, tiks izmantota saskaņā ar mūsu privātuma politiku un sīkfailu politiku.