1. Sākums Brother
 2. Biznesa risinājumi
 3. Drukas pārvaldības risinājumi (MPS)
 4. 7 drukas pārvaldības risinājumu priekšrocības

Apskatīt iekārtas, kas ir saderīgas ar Brother MPS risinājumiem

MPS-benefits-intro

7 drukas pārvaldības risinājumu priekšrocības

Drukas pārvaldības risinājumi (MPS) ir pakalpojumu kopums, ko piedāvā drukas pakalpojumu sniedzēji, lai pārvaldītu jūsu drukas ierīces, tostarp skenerus, faksus un kopētājus. MPS ļauj organizācijām uzlabot savu efektivitāti, produktivitāti un informācijas drošību, parasti uzraugot izmantošanu, nomainot izejmateriālus un papildpiederumus un nodrošinot organizācijas drukas vajadzības. 

MPS piedāvātais pakalpojumu klāsts ir atšķirīgs katram pakalpojuma sniedzējam, bet tas pārsvarā ietver šādas priekšrocībām lielākām organizācijām. Vairāk par 7 Brother drukas pārvaldības risinājumu priekšrocībām lasiet šeit:

Interesē Brother drukas pārvaldības risinājumi?

1. Ietaupa laiku un uzlabo efektivitāti

Laiks, ko jūsu darbinieki velta ar printeriem saistītos uzdevumos, var būt nomācošs. Drukāšanas, skenēšanas, kopēšanas vai faksa nosūtīšanas process uz vecas aparatūras vai slikti konfigurētas programmatūras var būt komplicēts un laikietilpīgs. 

Laika zudums rodas arī cenšoties novērst ierīču darbības traucējumus un mainot tintes vai toneru kasetnes.

Drukas pārvaldības risinājumi identificē šādas problēmas un paredz darbības, lai:

 • Samazinātu darbinieku laiku, kas saistīts ar drukas procesiem
 • Atbrīvo darbiniekus no ikdienas iekārtu uzturēšanas uzdevumiem

Mēs meklējām vienkāršu veidu, kā pārvaldīt mūsu printeru floti. Brother MPS deva mums brīvību koncentrēties uz darbu, kas sniedz finansiālo atdevi, jo printeri ir viedāki un no mums prasa mazāku uzmanību.


Markku Anttila, IT vadītājs, Mäntsälä municipalitātē

2. Uzlabo informācijas drošību

Papīra, elektrības un drukas papildpiederumu daudzuma samazināšana ir daļa no atbildīga korporatīvā pilsoņa pienākumiem. Ar uzraudzības sistēmu, jums vajadzētu spēt: 

 • Ieviest printera autorizēšanās procedūras, lai samazinātu dokumentu pazušanu no izvades tvertnēm
 • Garantējiet dokumentu drošību, izmantojot Secrure Print+ un Secure Print Advanced  


Ieviešot Brother drukas pārvaldības risinājumu, ir iespējams ātri un viegli uzglabāt un atgūt savus konfidenciālos dokumentus, ietaupot laiku, telpu un naudu no pirmās dienas.

Steve Rock, K Lowther izpilddirektors
3. Samazina izmaksas un ietaupa naudu

Izkaisīta pieeja jūsu organizācijas drukas procesu uzstādīšanai var izraisīt neefektivitāti vairākās jomās. Pirmkārt un galvokārt, ir jāņem vērā uzturēšanas izmaksas. Atsevišķu ierīču vienlaicīga uzturēšana ir dārgāka nekā automātiska, mākonī balstīta sistēma, kas apkalpo vairākas ierīces.

Drukas pārvaldības risinājumi ļoti bieži savieno visas ierīces ar vienu uzraudzības sistēmu, lai nodrošinātu:

 • Jaunu toneru piegādi, kad tas ir nepieciešams
 • Lielapjoma ietaupījumus, piemēram, atlaides vienlaicīgai vairāku toneru pasūtīšanai
 • Samazinātas izmaksas, kas saistītas ar neizmantotiem krājumiem

Rūpīga drukas iekārtu inventarizācija un novērtēšana var identificēt veidus, kā konsolidēt visas iekārtas. Galu galā, pārāk daudz ierīču, kas izkaisītas jūsu organizācijā maksās vairāk, lai uzturētu, aizņems telpu un tērēs elektrību. Drukas konsultantam būs iespēja aprēķināt jūsu sākotnējās pieejas patiesās izmaksas un noteikt veidus, kā ietaupīt.

 

Mēs vēlējāmies risinājumu, kas ir stabils, uzticams un mums piedāvāja ļoti rentablu druku, bet kam ir arī atbalsta mehānismi gan no mūsu piegādātāja, gan ražotāja. Brother bija labākais risinājums. Uzstādīšanas process bija nevainojams, un Brother serviss bija labāks, kā mēs bijām gaidījuši.

Steve Ford, Stratēģiskais ICT vadītājs, Helsbijas vidusskola

4. Uzlabo produktivitāti

Dažādu struktūrvienību drukas vajadzības organizācijā var atšķirties. Pēc organizācijas pašreizējo un nākotnes vajadzību novērtējuma MPS pakalpojumu sniedzējam būtu jāspēj ieteikt šīm struktūrvienībām pielāgotu risinājumu, lai racionalizētu procesus un uzlabotu darbplūsmas. 

Tas varētu ietvert:

 • Druku no mobilajām ierīcēm, atrodoties birojā vai ārpus tā
 • Īpašu dokumentu izmēru un formātu druku, ko jūs regulāri izmantojat
 • Automātisku dokumentu nosūtīšanu uz konkrētām vietām
 • Individuāli uzstādītus pielāgotus skārienjūtīgus ekrānus ar īsceļiem

Iepriekš mums bija jāstāv blakus printerim un manuāli jāapgriež lapas, kad skenējām dokumentus, bet tas vairs nav nepieciešams, jo mūsu printeriem tagad ir divpusējās skenēšanas funkcija. Mēs vienkārši ievietjam lapas dokumentu padevējā un iekārta dara pārējo. Tas arī nodrošina, ka fails tiek nosūtīts tieši uz mapi, kurā tas ir arhivēts, un mums nav jādara nekas, izņemot skenēšanas procesa uzsākšanu. Tas mums nozīmē milzīgu laika ietaupījumu.

Jens Christian Pedersen, Skovby Synshal īpašnieks

5. Samazina kapitāla izdevumus un uzlabo naudas plūsmu

Izmaksas, kas jāiegulda, lai iegādātos visu nepieciešamo drukas iekārtu klāstu var būt biedējošas, bet drukas pārvaldības risinājumi piedāvā elastīgas maksājumu iespējas, piemēram:

 • Reizi mēnesī vai ceturksnī
 • Pilnībā pielāgotu maksājumu grafiku jūsu uzņēmumam

Turklāt, jūs varat apskatīt reālā laika lietošanas atskaites un izmantot prognozēšanas rīkus jūsu ierīču tīklam, kas nozīmē, ka nevajadzētu būt negaidītām izmaksām, kas nav paredzētas.


Brother drukas pārvaldības risinājumi ir ideāli piemēroti mūsu koledžai. Mums ir ļoti liels drukas apjoms, un MPS mums palīdzēja efektīvāk pārvaldīt mūsu drukas vajadzības. Brother ieteica mūsu vajadzībām labākos printerus, un tagad mēs esam samazinājuši izmaksas, samazinājuši administrēšanas laiku un saņemam daudz labāku tehnisko atbalstu. Turklāt mēs maksājam par to, ko mēs izdrukājam bez jebkādiem sodiem, kas aršķiras no mūsu iepriekšējā līguma.

Matthew Cooke, IT tehniķis, Ercall Wood tehnoloģiju koledža

6. Samazina ietekmi uz vidi

Papīra, elektrības un drukas papildpiederumu daudzuma samazināšana ir daļa no atbildīga korporatīvā pilsoņa pienākumiem. Ar uzraudzības sistēmu, kas ir daļa no jūsu MPS paketes, jums vajadzētu spēt:

 • Noteikt un izsekot drukas apjomu
 • Izsekot un samazināt savu ietekmi uz vidi

Brother ir sava otrreizējās pārstrādes sistēma. Tas liek mums būt pārliecinātiem, ka mūsu izlietotās kasetnes tiek pareizi apstrādātas, nenonāk nepareizā vietā un tiek maksimāli izmantotas.

Malin Johnson, Ilgtspējas koordinators, Resia ceļojumu grupa

7. Palīdz pielāgoties pārmaiņām

Visveiksmīgākās organizācijas vēlas nepārtraukti uzlabot savus procesus, lai saglabātu līdera pozīciju.

Ar pareizo drukas pārvaldības risinājumu jums līdzās jūs saņemsiet konsultācijas un stratēģisko atbalstu no ekspertiem darba vietu tehnoloģiju jomā.

Jūsu MPS pakalpojuma sniedzējam vajadzētu piedāvāt jums šādus pakalpojumus:
 • Regulāras pārskatīšanas sanāksmes, lai nodrošinātu, ka jūs maksimāli izmantojiet sev pieejamos pakalpojumus
 • Elastību, lai mainītu un pielāgotu savu abonementu

Strādājot ar Brother, mēs esam spējuši izprast, kā tiek izmantoti mūsu printeri un pēc tam ieviest daudz efektīvāku risinājumu. Iepriekš mums bija sarežģīts vairāk nekā 700 printeru savārstījums ar nulles pārredzamību par to, kā tie tika izmantoti, tagad mums ir labi organizēta 300 drukas iekārtu sistēma.

Neil Perry, Digitālās transformācijas asociētais direktors, Dartfordas un Gravešamas fonds

Vēlieties uzzināt vairāk par Brother biznesa drukas pakalpojumiem?