1. Sākums Brother
  2. Izejmateriāli un papildpiederumi
  3. Brother uzlīmes un lentas

Plaši pielietojamas laminētas uzlīmju lentas

Mūsu laminētas TZe lentas ir īpaši izstrādātas P-touch uzlīmju printeru klāstam, stingri pārbaudītas, lai tās atbilstu pat visprasīgākajiem apstākļiem. Ar izcilu izturību pret ūdeni, nobrāzumiem, ķīmiskām vielām un temperatūru galējībām tās nekad nepievils. Piedāvājumā ir arī vairāk nekā 60 krāsu un izmēru variācijas, piemēram, spēcīgas saķeres uzlīmes un aizzīmogojuma uzlīmju veidi.

 

Apskatīt P-touch klāstu

Lenšu veidi

Strong adhesive tapes ideal for the most demanding environments

Spēcīgas saķeres

Izcili piemērotas pat visprasīgākajai videi ar 50% stiprāku liptspēju.

Flexible ID tapes specially formulated to wrap securely around wires and cables

Elastīgas ID

Īpaši izstrādātas drošai vadu un kabeļu marķēšanai (aptīšanai).

Heat Shrink tubing for robust cable identification

Termosēžas cauruļu uzlīmes

Izturīgai un ilglaicīgai kabeļu identifikācijai.

Security laminated tapes

Drošības laminētas uzlīmes

Pēc noņemšanas uz virmsas atstājot rakstu, kas norāda uz veiktajām ar tām izmaiņām.

Lentas, kas ir pārbaudītas  

Brother uzlīmju lentes tiek testētas, lai nodrošinātu to izturību. Pateicoties lenšu laminētajai tehnoloģijai, tās ir izstrādātas tā, lai būtu noturīgas pat visprasīgākajos apkārtējās vides apstākļos. Noskaties mūsu video un uzzini vairāk.

 

Meklē Brother oriģinālos izjemateriālus

Brother Pro lentes

DK labels are available in a variety of sizes

Papīra uzlīmes

Mūsu ekskluzīvā nepārtraukto uzlīmju ruļļu tehnoloģija, kas ir īpaši izstrādāta QL uzlīmju printeru klāstam, ļaus ievērojami samazināt izmaksas un ietaupīt laiku, novēršot vajadzību izmantot vairākus ruļļus dažādiem darbiem.

Uzlīmes var nogriezt līdz izvēlētam izmēram, kas nozīmē, ka var viegli un ātri izdrukāt pat 1 metru. Ir pieejami arī dažādi iepriekš sagriezti izmēri. Unikāla Brother uzlīmju drukas funkcija ir arī iespēja drukāt uzlīmes sarkanā un melnā krāsā, kad nepieciešams veidot uzmanību piesaistošas, svarīgu informāciju saturošas norādījuma uzlīmes.

Apskatīt QL klāstu

 *divu krāsu druka: nepieciešams DK22251 uzlīmju rullis

genuine-supplies

Brother oriģinālo uzlīmju drukas izejmateriālu priekšrocības 

Ja esat ieguldījis līdzekļus, lai iegādātos Brother uzlīmju printeri, tad noteikti neaizmirstiet par izmantoto uzlīmju un lentu kvalitāti. Brother oriģinālmateriāli piedāvā nepārspējamu kvalitāti, savietojamību un uzticamību; šie ir trīs galvenie iemesli, lai izvēlētos Brother uzlīmes un lentes.  

Ir pierādīts, ka Brother oriģinālie uzlīmju drukas izejmateriāli nodrošina izcilu drukas kvalitāti, kā arī garantē ilgmūžību, ja tas ir nepieciešams, pateicoties to spēcīgai saķerei ar lielāko daļu virsmu. Turklāt Brother laminētās TZe lentes ir stingri pārbaudītas, lai izturētu pat visnelabvēlīgākos apstākļus, nodrošinot izcilu noturību pret mitrumu, saules gaismu, nodilumu, ķīmiskām vielām un ekstremālām temperatūrām.

Izvēle ir skaidra - ja jums ir nepieciešams izturīgs un ilglaicīgs marķēšanas risinājums, izvēlieties Brother oriģinālos izejmateriālus.

Veido uzlīmi, kāda nepieciešama 

Brother papīra uzlīmes ir efektīvs veids, kā izveidot adrešu un pasta sūtījumu uzlīmes. Tās ir ideāli piemērotas arī failu identifikācijai, mapēm, skapjiem un plauktiem.

Uzlīmes ir iespēja izdrukāt 62 –102 mm platumā, un tās var nogriezt vajadzīgajā izmērā, kur ir noteiktas īpašas prasības. Ir pieejami arī dažādi sagrieztu uzlīmju veidi.

Meklē Brother oriģinālos izejmateriālus