Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lv-LV' (Site: 'MAIN-Nordics').
  1. Sākums
  2. Printeri

Kāpēc izvēlēties Brother printerus?

Kopš pirmā pasaules ātrgaitas punktmatricas printera radīšanas 1971. gadā, esam turpinājuši radīt uzticamus, augstas kvalitātes drukas risinājumus dažāda veida pielietojumam un lietotājiem.

Drukājot fotogrāfijās mājās, reklāmas materiālus savam biznesa projektam, prezentācijas birojā vai sadarbības dokumentus, mūsu produkti sniegs uzticamus un drošus drukas risinājumus ar papildus digitālo funkciju iespējām.

No mūsu pirmā lāzerdrukas printera, radot ātrgaitas produktus biroja darba tirgum, mūsu šī brīža piedāvājumā ietilpst gan krāsu, gan melnbaltas lāzerdrukas printeri, kā arī portatīvie printeri - pielietojumam jebkurā vietā un laikā.

Drukas prasības atšķiras, atkarībā pielietošanas vajadzībām un lietotāja, tāpēc esam izstrādājuši ierīces, kas ir atbilstošas jebkurām prasībām. Mūsu daudzfunkciju ierīces apvieno labāko mūsu tehnoloģiju pieredzi un gadu gaitā uzkrātās zināšanas, apvienojot drukāšanas, kopēšanas un faksa sūtīšanas iespējas vienā ierīcē. Savukārt citas ierīces ir konfigurētas specifiskam pielietojumam konkrētā nozarē - veselības aprūpē, tirdzniecībā, izglītības jomā, kā arī viesmīlības un izklaides jomā. 

Tāpēc, lai arī ko Tu meklētu - tintes, krāsu vai mono lāzerdrukas ierīces, vai vienkārši ierīces ar bezvadu vai vadu tīkla savienojumu un mākoņpakalpojumu iespējām -  atlasi nepieciešamos filtrus mūsu printeru kategoriju lapās.

Iegādājies printeri no informāciju, komunikāciju un tehnoloģiju sniedzēja ar klientam draudzīgu pieeju. 

Mobilā druka

Ņemot vērā mobilās darba pieredzes pieaugumu, mūsu portatīvo printeru klāsts ir paplašinājies un ievērojami uzlabojies. Ja ir nepieciešama kompakta portatīvā ierīce drukai ārpus biroja telpām, kāpēc gan neapskatīties mazāko portatīvo termodrukas printeru piedāvājumu tirgū?

Mūsu PJ600 un PJ700 printeru klāsts sniedz drukas risinājumus daudziem lieliem uzņēmumiem, kur būtiska ir mobilitāte.
Brother printeru raksturojošās iezīmes ir izturība un uzticamība - uzlabotai dokumentu apstrādei un to digitalizācijas iespējām, kas piešķirs efektivitāti visām mobilas darba vides prasībām.

Apskatīt mobilās drukas risinājumus