1. Sākums Brother
  2. Printeri

Atrodiet mūsu klāstā savu printeri

A man sat on a sofa using a laptop with a Brother printer in the background

Kas būtu jāņem vērā, izvēloties savu nākamo printeri?

Vispirms būtu jāizvērtē, kādiem mērķiem printeri izmantosiet. Atkarībā no tā ir vairākas funkcijas, kurām jums būtu jāpievērš uzmanība, lai pārliecinātos, ka izvēlaties pareizo printeri.

  • Drukas tehnoloģija 
  • Papīra izmērs
  • Drukas veids  
  • Drukas ātrums  
  • Savienojamība  
  • Papīra tvertņu skaits
  • Papildus funkcijas, ko printeris piedāvā

A woman sat reading a delivery note next to a Brother printer

Kāds printeris būtu jums piemērotākais?

Vēlaties iegādāties jaunu printeri, bet neesiet pārliecināti vai izvēlēties tintes vai lāzerdrukas iekārtu? Mēs paskaidrosim galvenās atšķirības:

Lāzerdrukas printeri ir paredzēti augstas kvalitātes drukai uz teksta dokumentiem. Lāzerdrukas tehnoloģija nodrošina arī lielu drukāšanas ātrumu arī pie liela drukas apjoma.

Lāzerprinteri izmanto tonera kasetnes, kas kalpo ilgāk, tāpēc tie ir populāra izvēle, jo to drukāšanas izmaksas uz vienu lappusi ir zemas.

Tintes printeri ir ideāli piemēroti augstas kvalitātes krāsainu attēlu drukāšanai. Šīs ierīces nodrošina izcilu fotoattēlu drukas kvalitāti, kā arī ļauj drukāt bez malām. Tintes printeri ir arī videi draudzīgāki, jo tie patērē mazāk enerģijas.

Apskatīt visus Brother printerus

Meklējiet izejmateriālus savam Brother printerim?

Atrodiet savām vajadzībām piemērotāko printeri

Viss ir atkarīgs no tā, kādam nolūkam tieši jūs savu printeri izmantosiet. Vienkāršiem uzdevumiem, piemēram, bērnu mājasdarbu drukāšanai vai lidmašīnu iekāpšanas karšu izdrukāšanai, ideāla izvēle būs tintes printeris. Mēs iesakām tintes tehnoloģiju arī tad, ja vēlaties drukāt augstas kvalitātes attēlus vai fotogrāfijas.

Ja vēlaties skenēt vai kopēt dokumentus, tad, iespējams, ir vērts apsvērt tintes daudzfunkciju printeri ar skenera un kopētāja funkcijām.

Lai drukātu daudz lielākus apjomus vai ja vēlaties drukāt ar lielu ātrumu, iespējams, vēlēsieties lāzera printeri.

Uzņēmumā Brother jūs atradīsiet plašu ierīču klāstu lietošanai mājās.

Iekārtu klāsts, kas piemērots lietošanai mājās

Birojā drukāšanas apjomi var ievērojami atšķirties vairāku lietotāju dēļ. Lāzerdrukas daudzfunkciju ierīces, kas var skenēt un kopēt ar abpusējas drukāšanas iespēju, var būt īpaši noderīgas darbavietās, kurās drukā vairāk un kurām nepieciešama papildu funkcionalitāte. Biznesa tintes printeri ir piemēroti birojiem, kuriem nepieciešama elastība drukāšanai gan A4, gan A3 formātā. 

Mazākiem uzņēmumiem vai birojiem ar mazāku drukas apjomu tintes iekārtas ir ideāls risinājums.

Uzņēmumā Brother jūs atradīsiet plašu ierīču klāstu izmantošanai birojā.

Apskatīt iekārtas, kas piemērotas lietošanai birojā

Šad un tad mums katram var būt nepieciešams izdrukāt tikai dažas lapas. Šim nolūkam mēs iesakām izmantot tintes printeri, jo tie ir ideāli piemēroti neliela apjoma drukāšanai gan krāsainās, gan melnbaltās drukas formātā.

Apskatīt Brother tintes printerus

Birojā vai dažkārt arī mājās ir dienas, kad drukājat lielus apjomus.

Lieliem drukas apjomiem mēs iesakām izmantot lāzeraprinteri. Pie Brother jūs atradīsiet ierīces jebkuram budžetam.

Apskatīt Brother lāzerdrukas printerus

Mūsu drukas pārvaldības risinājumi (MPS) nodrošina pilnīgu drukas risinājumu jebkura izmēra uzņēmumiem. Neatkarīgi no tā, vai esat mazs uzņēmums vai korporatīva organizācija, kas darbojas vairākās vietās, mēs varam nodrošināt jums piemērotu drukas aparatūru un atbalsta pakalpojumus, kas nepieciešami jūsu uzņēmumam.

Iepazīties ar MPS