1. Sākums Brother
  2. Par Brother
Brother history product

"At your side" pieeja - vienmēr un visur

Sākot ar dažāda veida printeriem, skeneriem, uzlīmju printeriem, līdz cita veida biznesa risinājumiem, palīdzot personalizēt ikdienā izmantotās tehnoloģiju iespējas - atbilstoši uzņēmumu prasībām. Brother vienmēr tiecas sniegt klientiem vairāk.

Un vairāk nekā 50 pēdējo gadu laikā esam nepārtraukti atraduši veidu ieviest jauninājumus: pasaulē pirmais ātrgaitas punktmatricas printeris 1971. gadā, pasaulē plānākais autonomais mobilai printeris - 2004. gadā un pavisam nesen - pirmais galda skeneris ar iestrādātu bezvadu tīkla savienojumu.

 

Apskatīt produktus
Brother sewing machine

Mūsu vēsture

Brother sākotnēji tika dibināts Nagojā, Japānā vairāk nekā pirms 100 gadiem, bet pirmais Brother uzņēmums Eiropā tika radīts Īrija, 1958. gadā. Tas bija laikā, kad Brother ražoja dažāda veida produkciju - no rakstāmmašīnām līdz pat motocikliem!

Brother uzņēmuma pārstāvniecības ziemeļvalstīs darbojas kopš 1986. gada. Ziemeļvalstu uzņēmums Brother Nordic A/S tika izveidots 2011. gadā un ir daļa no uzņēmuma Brother International Ltd. Brother Nordic galvenais birojs atrodas Kopenhāgenā un trīs tā filiāles - Oslo, Gēteborgā un Helsinkos.

Uzzināt vairāk