1. Sākums Brother
  2. Otrreizējās pārstrādes programmas

Otrreizēja Brother oriģinālo tintes, toneru kasetņu un cilindra bloku pārstrāde

Sadarbojamies, lai veidotu labāku nākotni

Brother DK roll ready for recycling

Brother DK uzlīmju ruļļu otrreizēja pārstrāde 

Mēs iedrošinām savus klientus pārstrādāt izlietotos DK ruļļus mājas apstākļos.

Pārstrādāt DK uzlīmju ruļļus
Brother printer ready for recycling

Brother printeru otrrezēja pārstrāde

Mēs iedrošinām savus klientus pārstrādāt visas nokalpojušās iekārtas un baterijas, atbilstoši jūsu valsts likumdošanā noteiktajam procesam.

Pārstrādāt Brother iekārtu

Ar Brother otrreizējā pārstrāde ir vienkārša un bezmaksas

Noskatieties video, lai uzzinātu vairāk par to, kā pārstrādāt ar Brother, vai arī sekojiet augstāk minētajām saitēm un lejupielādējiet savu atgriešanās uzlīmi jau šodien. 

Paldies, ka palīdzat mums pasargāt mūsu planētu.

Uzziniet vairāk par Brother tirgus vadošo toneru pārstrādes shēmu

Sāk beigties oriģinālo izejmateriālu krājumi? 

Biežāk uzdotie jautājumi

Jūs varbūt pamanījāt, ka mūsu brošūrā (kas atrodas jaunā tonera kastē) vai arī pie sūtījuma bezmaksas atgriešanas adreses uzlīmes, ko jūs variet lejupielādēt, mēs esam pievienojuši muitas deklarācijas veidlapu. Tā ir nepieciešama tikai sūtījumiem no Lielbritānijas, Šveices un Norvēģijas. Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums info@brother.lv.
Diemžēl mēs nepieņemam lietotas printeru kasetnes, kas nav oriģinālās Brother kasetnes. Mēs iesakām atgriezt savus izejmateriālus, kas nav Brother uzņēmuma, to oriģinālajam ražotājam. Mēs nezinām precīzu trešo pušu printeru kasetņu sastāvu, tādēļ droši varam atkārtoti izmantot vai pārstrādāt tikai oriģinālos Brother izejmateriālus. Tomēr, ja mēs saņemsim neoriģinālos Brother izejmateriālus, tie, protams, tiks atbildīgi pārstrādāti.
Mums ir sava īpašā pārstrādes programma, lai pārstrādātu un atkārtoti izmantotu tukšās Brother tonera kasetnes. Atgriežot tās atpakaļ uz Brother, mēs varam pārliecināties, ka jūsu printera kasetnes tiek apstrādātas atbildīgi, un mēs varam garantēt, ka nekas nenonāk izgāztuvē.
Atkarībā no uzlīmju drukas produkta veida, varat izvēlēties sev ērtāko pakalpojumu mūsu pārstrādes tīmekļa vietnē. 
Dažus izejmateriālus varat pārstrādāt mājās, un citiem mēs piedāvājam bezmaksas atgriešanas risinājumus, lai mēs varētu nodrošināt, ka pret tiem izturas atbildīgi un garantē, ka nekas nenonāk izgāztuvē. Apskatiet mūsu TZe lentu kasešu pārstrādes sadaļu un DK uzlīmju ruļļu pārstrādes sadaļu, lai uzzinātu vairāk.
Jā, jūs varat izmantot to pašu bezmaksas atgriešanas uzlīmi kā tonera kasetnēm, ko varat lejupielādēt no mūsu mājas lapā. Vienkārši pievienojiet uzlīmi kastei (izmantojiet kasti un iepakojumu, kurā bija jūsu jaunais cilindra bloks), un nogādājiet to pasta nodaļā.
Brother iekārtas tiek savāktas un pārstrādātas saskaņā ar Eiropas tiesību aktiem, elektrisko un elektronisko iekārtu atkritumu direktīvu (EEIA). Ir vairāki veidi, kā jūs varat pārstrādāt savu veco printeri - nododot to tuvākajā atkritumu savākšanas punktā, nogādājot to atpakaļ mazumtirgotājam, no kura jūs to iegādājāties, un pat izmantojot mājsaimniecības preču pārstrādes savākšanas programmas. Lai uzzinātu vairāk, dodieties uz printeru pārstrādes sadaļu.
Tonera kasetne atgriežas vienā no mūsu akreditētajām Eiropas pārstrādes rūpnīcām (kas atrodas Ziemeļvelsā un Slovākijā), kur tā tiks atkārtoti izmantota (visas tās detaļas tiks izmantotas jaunu produktu ražošanai) vai pārstrādāta. Viss, ko nevar atkārtoti izmantot, tiek pārstrādāts, veicinot ilgtspējīgu aprites ekonomiku. No atgrieztās tonera kasetnes tiek atgūti un izmantoti izturīgākie komponenti, lai taupītu resursus, samazinātu ietekmi uz vidi un ietaupītu CO2.
Mēs esam Cool Earth labdarības organizācijas senākais sadarbības partneris - mēs sadarbojamies jau no 2009. gada. Šīs sadarbības ietvaros, mēs atbalstām Cool Earth projektu Amazones lietus mežos. Apmeklējiet mūsu profilu vietnē coolearth.org, lai uzzinātu, kā mēs, pateicoties katrai jūsu atgrieztajai kasetnei, varam atbalstīt Peru lietusmežu aizsardzību. Cool Earth nemitīgi nodrošina Ashaninka kopienas lietus mežu aizsardzību, pasargājot tos no nelegālas izciršanas un ļaujot kopienas iedzīvotājiem atbildīgi ievākt tādus produktus kā riekstus, kafijas un kakao pupiņas.
Nē, atkritumu nodošanas pavadzīme ir nepieciešama tikai sūtījumiem, kuru svars pārsniedz 20 kg.