1. Sākums Brother
  2. Par Brother
  3. Vide un ilgtspēja
  4. Cool Earth

Kopš mūsu partnerības sākuma jūs mums palīdzējāt: 

Two green trees icon

Saglabāt vairāk nekā 27,000,000 koku

Green industrial factory icon

Uzkrāt 37 miljonus tonnu oglekļa

Green icon of three users

Dot iespēju 7 kopienām

Vīrietis stāv blakus kokam

 

Kā Brother klienti ir palīdzējuši 

Kad jūs atgriežat mums savas Brother toneru vai tintes kasetnes, izmantojot mūsu bezmaksas pārstrādes programmu, jūs palīdzat aizsargāt lietus mežus. Mūsu pārstrādes programmas ietvaros, Brother apvienojis spēkus ar godalgoto labdarības organizāciju Cool Earth, kas strādā kopā ar pamatiedzīvotājiem, lai apturētu lietus mežu izciršanu. Kopš mūsu partnerības sākuma 2009. gadā, mēs esam palīdzējuši kopienām dažās mūsu planētas bioloģiski daudzveidīgākajās, būtiskākajās vidēs, aizsargājot ekosistēmas, kas ir uzkrājušas vairāk nekā 37 miljonus tonnu oglekļa. 

Šis darbs ir ļoti svarīgs mūsu planētas nākotnei, un mēs ļoti lepojamies, ka Brother klienti katru dienu veicina šos globālos centienus. 

 

Uzzināt vairāk par Brother un Cool Earth sadarbības projektiem

Vēlies pārstrādāt Brother produktus? Mēs palīdzēsim

Cool Earth director Matthew Owen smiling in an outdoor setting

Brother International Europe ir atbalstījis Cool Earth vairāk nekā desmit gadus, un abas organizācijas uzskata, ka cilvēki ir risinājums klimata krīzei. Bez materiāliem ieguvumiem, šis mērķis virza un iedvesmo pārmaiņas, un Brother atbalsts ļauj ne tikai sapņot par jaunu nākotni, bet arī to piedzīvot. Nekad nav bijis labāks laiks, lai mainītu mūsu pieeju vides saglabāšanai un dzīvei uz zemes, un mēs lepojamies ar to, ka mūsu ieguldījums ir redzams 70,000 hektāros tropisko mežu. Kopā mēs cīnāmies pret klimata krīzi pašā saknē, pateicoties cilvēkiem, kas mums tic.

Matthew Owen, Cool Earth direktors 

Isao Noji Managing Director of Brother International Europe sat on a chair smiling

Mēs esam ļoti lepni par Brother ilgtermiņa partnerību ar Cool Earth. Gan mūsu darbinieki, gan klienti turpina aizsargāt vitāli svarīgos lietus mežus un to kopienas Peru un Papua-Jaungvinejā, izmantojot vairākas iniciatīvas, tostarp līdzekļu vākšanas viktorīnu, kas notiek katru otro gadu, un toneru pārstrādes shēmu.

Isao Noji, Brother International Europe izpilddirektors

Young girl supported by Cool Earth smiling

Cool Earth

Brother ir sadarbojies ar Cool Earth kopš 2009. gada, un šajā laikā mēs esam palīdzējuši glābt miljoniem koku visā pasaulē, visvairāk apdraudētajos biotopos, bet ir vēl ļoti daudz, ko mēs un jūs variet darīt, lai palīdzētu. 

Atbalstīt Cool Earth
Forest landscape with huts and a lake surrounding

Vides blogi

Ja jums ir nepieciešams padoms par to, kā varat būt ilgtspējīgāki vai vēlaties uzzināt, ko mēs darām, dodies uz Brother vides blogu mūsu tīmekļa vietnē.

Apmeklēt vides blogu vietni