Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lv-LV' (Site: 'MAIN-Nordics').
  1. Sākums Brother
  2. Biznesa risinājumi
  3. Custom-UI

Personalizēta skārienjūtīga ekrāna izmantošanas pieredze 

Daudzos uzņēmumos dokumentu skenēšanas darbu iekļaušana darba plūsmā nebūt nav vienkārši veicams uzdevums. Atsevišķu lapu dokumentu skenēšana var aizņemt daudz laika, samazinot produktivitāti un palielinot risku, ka dokumenti var tikt nozaudēti.

Ar Custom UI risinājumu no Brother varēsi pielāgot skārienjūtīgā ekrāna funkcijas sava darba vajadzībām.

  • Pilnībā pielāgots vizuālais noformējums
  • Pievieno pats fonu un ikonas
  • Veido pielāgotas funkcijas, iekļaujot personalizētus "skenēt-uz" galamērķus

Kā Custom UI risinājums var palielināt uzņēmuma produktivitāti

Integration

Nevainojama uzņēmējdarbības integrācija

Pielāgo skārienjūtīga ekrāna funkcijas atbilstoši sava uzņēmuma vajadzībām. Uzlabota darba plūsma spēj ievērojami palielināt darba produktivitāti, samazinot kļūdas un padarot vienkāršu ierīces izmantošanu.
Customise

Pielāgo funkcijas atbilstoši savām darba vajadzībām

Samazini personāla apmācību un iespējamās kļūdas ar pielāgotām viena pieskāriena skenēšanas funkcijām. Pievieno sava uzņēmuma logo, sekojot sava uzņēmuma prasībām.
Compliant

Strādā atbilstoši nozares prasībām

Ierobežo piekļuvi ierīcei konkrētiem lietotājiem, noņemot kādas specifiskas funkcijas vai vienkārši ievērojot nozares prasības. Vienkārši pielāgo ierīces funkcijas savām darba vajadzībām.

Darbplūsmas integrēšana uzņēmuma vajadzībām

Izglītība

Konfidenciāli skolas dokumenti būs drošībā, ierobežojot skenēšanas funkcijas. Ar pielāgotu, viena pieskāriena skenēšanu uz iepriekš konfigurētām studentu ierakstu sistēmām, vari skenēt dokumentus tieši uz nepieciešamo vietu tīklā.

Tieslietas

Standarta ikonas var tikt aizvietotas ar biežāk izmantotajām funkcijām, lai racionalizētu atkārtotus darba procesus. Katram darbiniekam uzņēmumā var tikt izveidots atsevišķs profils ar dažādiem skenēšanas galamērķiem, ieskaitot e-pastu, tīklu, USB un "mākonī". 

 

Veselības aprūpe

Drošai pacientu identifikācijas uzskaitei veselības aprūpes nozares iestādēm, kur nepieciešams ievērot atbilstošus noteikumus. Pacientu konfidenciāla informācija tiek ātri noskanēta uz specifisku vietu tīklā, padarot darbu efektīvāku.

Tirdzniecība

Klientu reģistrācijas formas dažādām lojalitātes programmām tiek nekavējoties pievienotas centrālā biroja datu bāzei. Ar viena pieskāriena skenēšanas funkciju nepieciešama minimāla personāla iesaiste un apmācība.

Finanšu pakalpojumi

Hipotekāro kredītu pieteikumus var saglabāt un koplietot ar galveno biroju ātrai un drošai apstrādei. Bieži skenējamās tīkla mapes un e-pasta ziņojumus var iestatīt kā viena pieskāriena skenējumus, izvairoties no iespējamām kļūdām.

Vietējā valdība

Pieteikumu veidlapas un konfidenciālu informāciju vadītājiem var ātri un droši nosūtīt apstiprināšanai. Profilus var izveidot konkrētām nodaļām ar īpašiem skenēšanas galamērķiem, ieskaitot tīkla mapes, e-pastu un USB.

Kā pielāgot savu skārienjūtīgo ekrānu

Medical_touchscreen

Izveido pielāgotu darbplūsmu

Acme_touchscreen

Personalizē skārienjūtīgu ekrānu

Legal_touchscreen

Pievieno profila attēlus

Biežāk uzdotie jautājumi

Custom UI risinājums ļauj ātri un vienkārši izveidot personalizētus un uzņēmumiem specifiskus sākuma ekrānus Brother ierīcēm ar krāsu skārienjūtīgo ekrānu. Pēc tam, kad ir izstrādāts īpaši piemērots risinājums, to var automātiski iestatīt uz citu Brother ierīču sākuma ekrāniem, kas atrodas tīklā.

Lūdzu, aizpildiet šajā lapā redzamo formu un mēs Jums atbildēsim vai kontaktējaties ar Brother.

Custom UI risinājums darbosies ierīcēs, kurās ir aktivēta šī funkcija. Custom UI risinājums ir pieejams šādām ierīcēm.

Skeneriem:

ADS-2800W, ADS-3600W

Daudzfunkciju mono lāzerdrukas printeriem:

DCP-L5500DNDCP-L6600DW, MFC-L5700DN, MFC-L6800DW, MFC-L6800DWT, MFC-L6900DW, MFC-L6900DWT.

Daudzfunkciju krāsu lāzerdrukas printeriem:

DCP-L8410CDW, MFC-L8690CDW, MFC-L8900CDW, MFC-L9570CDW, MFC-L9570CDWT.

Tintes printeriem: MFC-J5945DW*, MFC-J6945DW*, MFC-J6947DW*.

* Ieteicamie modeļi šim risinājumam.

Galvenais fona attēls un jaunās sākuma ekrāna pogas var tikt pievienotas, lai vienkāršotu darbplūsmas netraucētai biznesa integrācijai, vai noņemtas, lai darbotos atbilstoši kādām normatīvām prasībām.

Fontu krāsas un sākuma ekrāna izvēlņu pogu nosauumi. Piekļuvi dažādiem iestatījumiem, piemēram, iespējai piekļūt saīsnes funkcijām un administratora iestatījumiem, var pārslēgt uz slēptajām funkcijām. Atsevišķus sākuma ekrānus var noņemt vai pievienot.

Fona attēliem un sākuma ekrāna pogu attēliem var tikt pievienoti - .png, .jpg, vai .bmp. failu formāti. Attēli ir automātiski, lai tos varētu vienkārši iestatīt un konfigurēt.
Client OS - Windows 7®, Windows 8.1®, Windows® 10
Server OS - Windows Server® 2008 R2, Windows Server® 2012, Windows Server® 2012 R2, Windows Server® 2016

Mūsu bezmaksas lejupielādes Brother Software License pārvaldības rīks ir labākais veids, kā aktivizēt jebkuru iegādāto pakalpojumu vai risinājumu līdzekļus. Lai aktivizētu Request Help pakalpojumu, jānosūta derīgs licences fails uz mērķa datoru. Plašāku informāciju atradīsiet šeit.

Aizpildiet šo pieteikuma formu, ja vēlaties uzzināt vairāk par šo risinājumu

Atzīmējot augstāk redzamo lodziņu, Jūs piekrītat, ka mēs varam sniegt informāciju un piedāvājumus par Brother produktiem, nosūtot Jums e-pastu.

Skatīt mūsu noteikumus un nosacījumus.
Jūsu informācija tiks apstrādāta saskaņā ar mūsu konfidencialitātes politiku.