1. Sākums Brother
  2. Uzlīmju, etiķešu un kvīšu printeri
  3. Rokas uzlīmju printeri elektroinstalācijām un kabeļiem
Brother Ptouch electrician labelling machine PT-E560BT

PT-E560BT

 

Nodrošini darba atbilstību stingriem nozares standartiem, drukājot izturīgas uzlīmes jebkurā vietā pēc vajadzības - profesionāli veiktam darbam.

Uzzini, kā PT-E560BT var palīdzēt ievērot elektroinstalāciju noteikumus, lejupielādējot mūsu īso rokasgrāmatu.

Apskatīt PT-E560BTVP Apskatīt PT-E560BTSP

Elektroinstalāciju noteikumu rokasgrāmata (433kb)

Seši galvenie iemesli marķēšanai:

Identifikācijai

Pabeidz savus marķēšanas darbus akurāti un gaumīgi. Izmanto Brother P-touch uzlīmju printeri, lai veidotu uzlīmes: kabeļiem, vadiem, drošinātāju kārbām, vadības paneļiem un dažādām sadales kārbām.

Piemēroti arī: dažādām brīdinājuma zīmēm, strāvas kopnēm, kabeļu kanāliem un citiem elektroinstalāciju darbiem.

Vari arī izveidot uzlīmes, kas satur kontaktinformāciju (ieskaitot uzņēmuma logo ar PT-E550WVP), garantētai sadarbībai nākotnē.

Savienojumiem

Atvieglo kabeļu instalāciju, pievienojot Brother izturīgās uzlīmes katra vada galā, kas nodrošinās savienojumu pareizu izveidi un samazinās laiku, kas tiek patērēts kādu bojājumu vai problēmu atrašanai un to novēršanai.

Izmantojot Brother oriģinālās lentas savā P-touch uzlīmju printerī, varēsi būt drošs, ka izveidotās uzlīmes ir noturīgas un paliks pielīmētas pie virsmas vairākus gadus.

Noteikumu ievērošanai

Brother P-touch PT-E550WVP kopā ar Cable Label Tool aplikāciju Apple un Android ierīcēm ļauj radīt uzlīmes, kas atbilst daudzām identifikācijas prasībām un elektroinstalāciju noteikumiem.

Īpaši izturīgās uzlīmes, kas veido spēcīgu saķeri ar virsmu atbilst marķēšanas noteikumu UL-969 standartam un Brother termosēžas cauruļu uzlīmes atbilst UL-224 standarta prasībām.

Uzturēšanas darbiem

Jebkuras turpmākās apkopes vai pārbaudes būs daudz vieglāk veicamas, pateicoties skaidri nomarķētām sadales kārbām, paneļiem, vadiem un kabeļiem.

Brīdinājumiem


Identifikācija ar atbilstošām brīdinājuma zīmēm ir ļoti svarīga. P-touch PT-E550WVP uzlīmju printeris ar 24mm platu uzlīmju izveides iespējām ļaus izveidot viegli salasāmu tekstu uzlīmes. Dzeltenas un sarkanas krāsas uzlīmju lentu izmantošana ļaus izveidot ļoti saredzamas uzlīmes.

Drošības informācijai

Drukā skaidri salasāmas un saskatāmas brīdinājuma zīmes jebkurā vietā, kur nepieciešams. Brother fluorescējošās, dzeltenas un oranžas krāsas uzlīmes var tikt izmantotas briesmu brīdinājuma zīmju izveidei, nekavējoties izdrukātās un izmantojamas nepieciešamajā vietā.

Brother P-touch uzlīmju printeru klāsts

Vēlaties sazināties ar Brother ekspertu?

Rokas uzlīmju printeru klāsta video

Mūsu uzlīmju printeru video ļaus atklāt dažādas printeru modeļu funkcijas un ieguvumus.

Detalizētākai informācijai par uzlīmju izveidi un druku ar PT-E550WVP ierīci ir pieejami pamācibu video, kas satur sīku informāciju par katru veicamo soli uzlīmju izveidē

Pamācību video

Apskatīt visus industriālos uzlīmju printerus

Uzlīmes, kas atbilst augstas kvalitātes prasībām

 

Pro lentes elektriķiem

Brother Pro lenšu klāsts ir izstrādāts un testēts, lai atbilstu elektriņu un citu jomas speciālistu prasībām, kam būtiski strādāt ar marķēšanas risinājumu, uz kuru var paļauties, kas ir noturīgs un ilglaicīgs. 

Pārliecinieties, ka jūsu darbs atbilst elektro nozares marķēšanas prasībām, izvēloties drukāt izturīgas uzlīmes uz vietas, izmantojot Brother P-touch uzlīmju printerus un TZe lentes.

  Apskatīt Pro lentēs

Tested icons

Brother izstrādāja savu izturīgo uzlīmju drukas tehnoloģiju jau 1988. gadā. Kopš tā laika iemantojot neskaitāmu klientu uzticību marķēšanas darbu risinājumiem. Ņemot vērā, ka uzlīmes teksts ir pārklāts ar caurspīdīgu plastmasas slāni, varēsi būt drošs, ka izveidotās uzlīmes izturēs laika pārbaudi, lai arī kur tās būtu pielīmētas.

Uzzini vairāk par uzlīmju tehnoloģiju, lejupielādējot uzlīmju tehniskās informācijas bukletu (angļu valodā), kur ir norādītas uzlīmju specifikācijas un sīkāka informācija, kā arī veiktie testi uzlīmju izturības pārbaudēm.

Lejupielādēt bukletu (angļu val.)

Atšķirībā no parastām uzlīmēm, mūsu laminēto uzlīmju tehnoloģija nodrošina uzlīmes teksta aizsardzību ar vairākiem polietelēna slāņiem. Rezultātā tiek radīta izturīga uzlīme, kas saglabājas pat visskarbākos apkārtējās vides apstākļos.

Turklāt, esam droši par uzlīmju izturību, jo tās ir tikušas testētas pat ekstrēmos apstākļos un rezultāti parādīja, ka Brother P-touch laminētās uzlīmes pārspēj konkurentu piedāvātās nelaminētās uzlīmes, jo tās neatlīmējas un izveido stingru saķeri ar virsmu. Varēsi būt drošs par ilgnoturīgām, profesionālas kvalitātes uzlīmēm.

Nodilumizturības testa rezultāti

Brother uzlīmju lentas laminēšanas tehnoloģija nodrošina P-touch laminēto uzlīmju izturību stingru noberzumu rezultātā.

Brother P-touch laminētās uzlīmes, kā arī nelaminētas konkurentu uzlīmes tika apstrādātas ar 1kg smagu slīpmašīnu. Pēc 50 apstrādes reizēm Brother P-touch laminēto uzlīmju simboli bija pilnībā neskarti un laminētā uzlīmju virsma bija tikai mazliet saskrāpēta. Konkurentu nelaminētās uzlīmes kvalitāte bija stipri sabojāta.

Temperatūras testa rezultāti

Ja ir nepieciešams uzlīmes izmantot sala apsktākļos vai pavisam augstās temperatūras, tās ir veidotas, lai būtu ilgnoturīgas. Turklāt, Brother P-touch laminēto uzlīmju testa rezultāti parādījā, ka tās spēj izturēt temperatūras amplitūdā no -80°C līdz +150°C.

Mūsu laminētās uzlīmes tika pielīmētas pie nerūsējoša tērauda plāksnēm istabas temperatūrā, tad temperatūra uz noteiktu laiku tika paaugstināta un pazemināta. Pēc 72 stundām -80°C grādu temperatūrā netika novērotas nekādas īpašas izmaiņas to krāsu vai līmējošās daļas vietās. Pēc 2 stundām +150°C grādu temperatūrā, neskatoties uz vieglu krāsas izplūšanu, uzlīmju lentas teksts palika neskarts.
Izbalēšanas testa rezultāts

Lai arī kur tiktu izmantotas P-touch laminētās uzlīmes, tās tika radītas rezultātam, kas saglabāsies gadiem un būs tāds pats, kā dienā, kad tās tika pielīmētas.

Dažas Brother P-touch laminētās uzlīmes, dažādās krāsās tika pielīmētas pie nerūsējoša tērauda virsmas un izliktas imitētā UV starojuma ietekmē uz 12 mēnešiem. Tika novērotas izmaiņas uzlīmju lentas pamatkrāsā (testa atbilstība JIS K7350-2/ISO 4892-2). Drukātais teksts uz visām uzlīmēm netika skarts. Tomēr, sarkanas, dzeltenas un fluorescējošo krāsu uzlīmes parādīja dažas izbalēšanas pazīmes to pamatkrāsā. Pārējām Brother uzlīmēm netika novērotas nekādas izmaiņas vai tika novērotas pavisam mazas izbalēšanas pazīmes.
Ķīmisko vielu testa rezultāti

Ķīmisko vielu tests tika veikts, izmantojot Brother laminētās un konkurentu nelaminētās uzlīmes.

Testi tika veikti divos posmos:
  1. posms - ķīmisko vielu iegremdēšanas tests
  2. posms - ķīmisko vielu noberzumu tests

Sākumā uzlīmju lentas tika piestiprinātas pie stikla virsmas un iegremdētās dažādu ķīmisko vielu sastāvā uz divām stundām. Netika novērotas nekādas izmaiņas drukas kvalitātē un uzlīmes vēl joprojām bija piestiprinātas pie stikla virsmas.
Kaut arī dažas uzlīmes izmirka noteiktu ķimikāliju sastāvā, kas uzrādīja nelielas laminētās plēves virsmas atdalīšanās pazīmes, kādu ķīmisko vielu berzēšanas rezultātā nekādas izmaiņas netiek novērotas. Tāpec pat, ja ķīmiskā viela ir izlijusi uz Brother P-touch laminētājām uzlīmēm, to ātra notīrīšana būtu pietiekama, lai izvairītos no jebkāda veida bojājumiem.

Nākamajā testā Brother P-touch laminētās uzlīmes tika pielīmētas pie dažām stikla virsmām. 500 gramus smaga, ar ķimikālijām piesūcināta drāna tika 20 reizes likta virsū katrai uzlīmei. Brother P–touch laminēto uzlīmju drukas kvalitāte netika skarta, ašķirībā no konkurentu nelaminētām uzlīmēm.
Ūdensizturības tests

Brother laminētās uzlīmes ir pilnībā ūdensizturīgas, kas attiecas arī uz to pilnīgu iegremdēšanu ūdenī uz ilgu laiku.

Tests tika veikts divos posmos:
1. posms - Iegremdēšana ūdenī
2. posms - ūdens abrazīvā nodiluma tests

Sākumā lentas tika pielīmētas pie stikla virsmas un iemērktas ūdeni uz divām stundām. Netika novērotas nekādas izmaiņas to drukas kvalitātē un uzlīmes bija palikušas pielīmētas pie stikla.

Otrajam testam, Brother P-touch laminētā uzlīmju lenta tika pielīmēta dažām stikla virsmām. 500 gramus smaga, ar ūdeni piesūcināta drāna tika likta virsū katrai uzlīmei 20 reizes. Brother P-touch laminēto uzlīmju drukas kvalitāte netika skarta.