Woman at a desk with a computer and a headset on

Brother ir jums līdzās

Brother zina, ka katrs uzņēmums ir savādāks. Tas ir galvenais iemesls, kādēļ veltām laiku, lai iepazītos ar jums un pilnībā izprastu jūsu vajadzības, kas dod iespēju mums pilnībā pielāgot savu piedāvājumu jums. Mūsu mērķis ir nodrošināt jūs ar risinājumiem, kas ir efektīvi un izmaksu ziņā izdevīgi.

Mūs ‘At your side’ filozofija nozīmē, ka mēs jums piedāvājam izcilu servisu un nemitīgi sekojam līdzi jūsu drukas vajadzībām, lai jūs saņemtu tieši to, kas jums ir nepieciešams šodien un nākotnē.

Vienkārši aizpildiet formu, lai uzsāktu sarunu! 

Kas notiks tālāk?

  • Viens no mūsu ekspertiem ar jums sazināsies jums ērtākajā veidā, lai saprastu jūsu uzņēmuma vajadzības un prasības.
  • Mēs būsim jums līdzās - palīdzēsim visu uzstādīt un pārliecināsimies, ka viss strādā lieliski

Aizpildiet zemāk iekļauto formu, lai sazinātos ar Brother ekspertu

Lūdzu, aizpildiet zemāk iekļauto formu, lai viens no mūsu ekspertiem var sazināties ar jums pēc iespējas ātrāk. Lūdzu, izvēlieties no piedāvātajām jautājuma tēmām, lai jūsu ziņa nonāktu pie piemērotākā speciālista.

Jūs variet atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā. Personīgā informācija, ko jūs sniedziet, tiks izmantota saskaņā ar mūsu privātuma politiku un sīkfailu politiku.

Dealer-Locator-Promo

Atrodiet sev tuvāko Brother tirgotāju

Ja nepieciešams printeris, skeneris, kopētājs, faksa ierīce vai drukas piederumi, kā arī jebkurš cits Brother produkts, sazinieties ar mūsu oficiālajiem tirgotājiem.

 

Meklēt tirgotāju