Imerco store front with bicycles in front of it

Imerco iegūst uzticamu un resursus taupošu MPS risinājumu no Brother

Uzņēmumam Imerco bija nepieciešams jauns drukas risinājums saviem veikaliem, un tas vēlējās samazināt izejmateriālu izmaksas. Brother palīdzēja Imerco izvēlēties piemērotākos printerus HL-L6450DW un MFC-L6950DW un noslēgt MPS līgumu ar automātisku izejmateriālu pasūtīšanu un piegādi.

"Jaunais Brother printeris ir lielisks!!!! Es nedomāju, ka būšu tik priecīgs par jauno printeri!"

Veikala vadītājs uzņēmumā Imerco

Apskatīt gadījumu - Imerco MPS

Label printer with output

Brother palīdz Edox atrast efektīvu marķēšanas risinājumu

Vairumtirdzniecības uzņēmumam Edox bija nepieciešams efektīvs un izturīgs marķēšanas risinājums noliktavai, tāpēc Brother palīdzēja atrast risinājumu ar TJ uzlīmju printeri.

"Sadarbība ar Brother deva mums iespēju ļoti ātri apzināt mūsu vajadzības un atrast risinājumu, kas ļautu samazināt uzlīmju printeru skaitu, kuri aizņēma vietu noliktavā."

Nikolass Rapenne, Edox direktors

Apskatīt video

Specs display and woman

Uzņēmums Atol ir ļoti apmierināts ar risinājumu, ko Brother nodrošināja briļļu ietvaru marķēšanai

Brother palīdzējaFrancijas optikas veikalu tīklam ATOL atrast uzlīmju drukas risinājumu, kas atbilst to īpašajām vajadzībām.

Tiesību aktos ir noteikts, ka katram briļļu rāmim ir jābūt marķētam, un šīm uzlīmēm ir jābūt izturīgām, lai svītrkodi paliktu salasāmi. Tāpēc Brother piedāvāja pielāgotu uzlīmju risinājumu ar TD-4D uzlīmju printeri un pielāgotiem izejmateriāliem, kas pilnībā atbilda viņu vajadzībām.

"Mēs nevēlamies tērēt laiku uzlīmju drukai - veiksmīgs risinājums ir tad, kad mums par to nav jādomā".

Sophie LeBlanc, Atol veikala vadītāja Antonijas pilsētā

Apskatīt video

Giga-Katsastus Oy uzticas Brother MPS servisam un pagarinātajām garantijām

Brother MPS risinājumi atvieglo ikdienu Somijas uzņēmuma Giga-Katsastus Oy darbiniekiem, dodot viņiem vairāk laika pievērsties klientu apkalpošanai.

Giga-Katsastus Oy MPS risinājumā ietilpst divi Brother HL-6450DW melnbaltie lāzerprinteri, kā arī bezvadu MFC-L9570CDWT daudzfunkciju krāsu lāzerprinteris.

MPS risinājumi nodrošina, ka produkti vienmēr tiek piegādāti klientam savlaicīgi, atbilstoši klienta vajadzībām un tieši uz pārbaudes centru.

"Mēs varam koncentrēties uz savu darbu, neuztraucoties par to, vai iekārtas darbojas, un nav jātērē laiks, lai sagādātu izejmateriālus. Es noteikti atkal izvēlētos Brother produktus."

Esa Lappalainen, Giga-Katsastus Oy

Apskatīt gadījumu - Giga-Katsastus Oy

Imerco-butik

Brother nodrošina efektīvu un profesionālu risinājumu Imerco mazumtirdzniecības veikaliem, lai drukātu piegādes uzlīmes

Uzņēmums Imerco izvēlējās TD-4520DN uzlimju printeri, lai īstenotu jaunu iniciatīvu - uz vietas savos veikalos drukāt piegādes uzlīmes. Prasības šim risinājumam paredzēja nodrošināt stabilu, izturīgu konstrukciju, lietošanas ērtumu un vieglu integrāciju ar esošajām sistēmām.

"Svarīgs faktors ir Brother nodrošinātais serviss. Ceļš no prasību specifikācijas sagatavošanai līdz gatavam risinājumam bija īss un efektīvs."

Jacob Hansen, Imerco IT operāciju vadītājs

Apskatīt gadījumu - Imerco

2

Nettoline, Dānijas Næstved pilsētā, izmanto efektīvu MPS risinājumu pārdošanas materiālu drukāšanai

Nettoline, Dānijas Næstved pilsētā, izvēlējās Brother MPS risinājumu ar diviem dažādiem Brother printeriem, lai viņiem nebūtu jāuztraucas par izejmateriālu pasūtīšanu un vienmēr būtu pieejams vismaz viens funkcionējošs printeris.

"Mums ir svarīgs serviss. Tas dod mums sirdsmieru, zinot, ka varam ātri rīkoties, ja kaut kas sabojājas. Es to patiešām novērtēju. Un es zinu, ka, ja man rodas kādi jautājumi, es vienmēr varu vienkārši piezvanīt."

Karina Torbeka, Nettoline īpašniece, Dānijas Næstved pilsētā

Apskatīt gadījumu - Nettoline, Dānijas Næstved pilsētā

Battaglio - fruit pallet with label

Battaglio drukā identifikācijas uzlīmes paletēm ar augļiem un dārzeņiem, izmantojot TJ uzlīmju printerus

Battaglio ir Itālijas uzņēmums, kas nodarbojas ar augļu un dārzeņu importu un izplatīšanu, un gadā tas piegādā gandrīz 60 miljonus kilogramu produktu. Augļiem un dārzeņiem ir ierobežots derīguma termiņš, tāpēc ir svarīgi noliktavā pareizi rīkoties ar precēm, lai tās nesabojātu.

"TJ uzlīmju printeri tiek izmantoti, lai izdrukātu identifikācijas uzlīmes, kas tiek uzlīmētas uz augļu paliktņiem. Tās tiek izmantotas, lai garantētu produktu pārvaldību noliktavā."

Marco Rosati, augļu kvalitātes vadītājs, Battaglio S.p.A.

Apskatīt video

Kā TJ sērija palīdz netraucēti veikt ražošanu Brother Industries (UK) Ltd uzņēmumā

Brother māsas uzņēmums Brother Industries (U.K.) Ltd ātri ieviesa augstas veiktspējas TJ sērijas uzlīmju printeri, tiklīdz tas bija pieejams. Tagad TJ palīdz drukāt uzlīmes, uz kurām var paļauties, lai darbotos racionāli un nodrošinātu minimālu dīkstāvi.

"TJ sērijas ierīču izmantošana mūsu rūpnīcā ir bijis liels atspēriens, un mēs zinām, ka varam uzticēties Brother vārdam."

Julian Cooper, kvalitātes vadītājs, Brother Industries (Apvienotā Karaliste) Ltd.

Apskatīt gadījumu - Brother Industries UK

Apskatīt video

SC-billede

Brother palīdz Ticketbutler nodrošināt identifikācijas karšu drukāšanu savos pasākumos

Marķēšanas risinājums - Brother QL-810W uzlīmju printeris kopā ar patentētu programmatūru - ļāva Ticketbutler ātri izdrukāt identifikācijas kartes pie ieejas TechBBQ pasākumā, tādējādi novēršot garas rindas viesiem.

Mads Kjer, Ticketbutler dibinātājs:

"TechBBQ pasākumā mēs varējām izdrukāt vairāk nekā 1000 identifikācijas kartes, izmantojot 8 printerus, mazāk nekā pusstundas laikā, un dienas gaitā mēs faktiski izdrukājām vairāk nekā 3000 kartes. Ticketbutler uzdevums bija nodrošināt vārda un uzvārda identifikācijas kartes vairāk nekā 4500 pasākuma apmeklētāju divu dienu laikā."

Apskatīt gadījumu - Ticketbutler

Apskatīt video

Marķēšanas sistēma asins paraugiem universitātes slimnīcai Bristol NHS Foundation Trust

"Jaunie printeri bija ļoti vienkārši uzstādāmi un prasa mūsu darbinieku nulles iejaukšanos - tie ir tik labi integrēti, ka tie vienkārši drukā uzlīmes, kā saglabāts pacientu uzskaites sistēmā, ļaujot mūsu darbiniekiem par to mazāk domāt."

Endijs Hols (Andy Hole), klīnikas sistēmu speciālists universitātes slimnīcā Bristol NHS Foundation Trust.

Apskatīt gadījumu - Universitātes slimnīca Bristol NHS Foundation Trust

Doctor signing paper

Jauns printeris ar MPS risinājumu Dartford & Gravesham NHS Trust uzņēmumam

"Izmaksu samazinājumi, ko MPS līgums ir palīdzējis sasniegt pēdējos gados, lai gan ievērojami, ir tikai daļa no šī stāsta – darbinieki ir ieguvuši daudz vairāk laika, mēs esam samazinājuši mūsu radīto makulatūras daudzumu un uzlabojuši drukas kvalitāti."

Neils Perijs (Neil Perry), "Dartford un Gravesham NHS Trust" digitālo pārvērtību līdzdirektors.

Apskatīt gadījumu - Dartford un Gravesham NHS Trust

Skovby Synshal

MPS risinājums un jauni printeri Skovby Synshal uzņēmuam

MPS līguma un SWAPplus servisa pakotnes kombinācija nozīmē zemākas izmaksas, lielāku efektivitāti un laika ietaupījumu Skovby Synshal. Ir pierādījies, ka MPS risinājuma finansiālais ieguvums ir ievērojams, jo izejmateriālu izmaksu ietaupījums ir sasniedzis gandrīz 70%.

"Mēs esam ietaupījuši ļoti daudz naudas par izejmateriāliem, tāpēc printeri jau ir atmaksājušies. Tas ir vienkārši fantastiski – tagad viss ir lētāk un vienkāršāk."

Jens Christian Pedersen, Skovby Synshal īpašnieks.

 Apskatīt gadījumu - Skovby Synshal

Portatīva A4 druka tirdzniecībai

Lai pārvarētu savas grūtības, Soto Café izvietoja Brother PJ-762 īpaši pārnēsājamos termodrukas printerus, kas, tā kā tie ir saderīgi ar Android un piedāvā integrētu Bluetooth un USB savienojumu, ļāva drukāt vienmēr un visur, kur vien nepieciešams.

"Ar jauno Brother PJ-762 printeri mēs esam uzlabojuši drukas kvalitāti un savu klientu tēlu, kas ir ļoti būtiski, ja vēlamies izdzīvot tādā tirgū, kas ir tik konkurētspējīgs kā pašreizējais."

Glorija Vela, Soto Café administrācijas vadītāja.

Apskatīt gadījumu - Soto Café Spānijā

Emergency  medical service station in Lithuania

Neatliekamās medicīniskās palīdzības stacija Viļņā

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta stacija Viļņā, Lietuvā izvēlējās Brother portatīvās termodrukas risinājumu, lai samazinātu ar lāzerdrukas uzturēšanu saistītos jautājumus un palielinātu produktivitāti.

Mobilo printeru ar termodrukas tehnoloģiju uzstādīšana neatliekamās medicīniskās palīdzības automāšīnās paātrina precīzu pacientu datu reģistrēšanas procesu, ļaujot uzturēt racionalizētu darbplūsmu.

"Printeris PJ-763 mums palīdzēja racionalizēt darbplūsmu, jo to var darbināt no 12V automašīnas adaptera, izmantojot cigarešu kontaktligzdu, un tam ir Bluetooth savienojums. Pēc palīdzības sniegšanas pacientam, ātrās palīdzības darbinieki ievada pacienta datus sistēmā, izdrukā tos un iesniedz slimnīcas uzņemšanas nodaļā."

R. Teimurovs - vecākais IT speciālists, valsts neatliekamās medicīniskās palīdzības stacija, Viļņa.

Apskatīt gadījumu

Case Study Herz

Herz Energietechnik GmbH

Herz ir Austrijā bāzēta organizācija, kas apgādā visas atjaunojamās enerģijas sistēmas, tostarp malkas apkuri un siltumsūkņus. Uzņēmuma servisa tehniķi tagad izmanto Brother PJ-700 mobilos printerus, kas piedāvā tiešās termodrukas tehnoloģiju.

"Pateicoties šim mobilajam risinājumam, mūsu servisa speciālisti tagad viegli izdrukā savus pārskatus, rēķinus un testēšanas žurnālus uz vietas. Nav nepieciešama laikietilpīga dokumentu izveide. Mūsu klienti var nekavējoties apskatīt informāciju papīra izdrukās."

Ewald Koglmann, dienesta vadītājs, Herz Energietechnik GmbH

Apskatīt Herz gadījumu

Sunset Boulevard

Efektīva un noteikumiem atbilstoša pārtikas produktu marķēšana ātrās ēdināšanas ķēdei

Brother uzlīmju drukas risinājums ar centrālās ierīces atjauninājumiem ļāva Sunset Boulevard uzņēmumam nodrošināt precīzu un racionalizētu sastāvdaļu marķēšanu restorānos Dānijā, Grenlandē un Farēru salās.

"Mūsu sadarbība ar Brother ir noritējusi labi, un visas projekta norises laikā notiek regulāras diskusijas, kā arī tiek nodrošināts augsts servisa līmenis. Mēs esam izstrādājuši ideālu risinājumu, kas atbilst mūsu nepieciešamībai ātri un precīzi marķēt sastāvdaļas un produktus."

Kristina Hansena, darbību attīstības konsultante Sunset Boulevard

Apskatīt gadījumu

Brother nodrošina pārtikas produktu marķēšanas risinājumu McDonald's restorāniem Norvēģijā

McDonald's piemērotākais risinājums ir Brother uzlīmju pritneris TD-2130N. Profesionāls uzlīmju printeris ar LCD skārienjūtīgu ekrānu (aksesuārs, kas jāiegādājas atsevišķi). Šodien 56 no restorāniem izmanto šo Brother uzlīmju printeri.

"Viegli lietojams un aizvieto papīru, vienkāršs."

Caroline Bjerke, McDonald's Morenen vadītāja

Apskatīt gadījumu

Woman with a Waiteer bag in front of a building

Brother uzlīmju printeris palīdz Waiteer ar attālinātajiem pasūtījumiem

Bezvadu uzlīmju printera risinājums palīdz restorāniem un kafejnīcām ātri un efektīvi piegādāt Waiteer attālinātos pasūtījumus.

"Brother QL-820NWB uzlīmju printeris ir praktisks risinājums, jo Bluetooth savienojums nozīmē, ka to pēc nepieciešamības var viegli pārvietot apkārt. Tas piedāvā uzticamu darbību, ar to ir viegli strādāt, un tas ātri drukā. Tas ir ideāls risinājums mums."

Søren Ib Sander, Waiteer vadītājs

Apskatīt gadījumu

Smooth it -smoothie

"Smooth it" drukā uzlīmes saviem produktiem ar Brother uzlīmju printeri 

Sākotnēji uzņēmuma “Smooth it” bāri atradās pārtikas veikalu vidū. Lai izdrukātu uzlīmes, viņi izmantoja veikala augļu elektroniskos uzlīmju drukas svarus. Darbība tika paplašināta ar ēdienu gatavošanas virtuvi, un uzņēmums izveidoja jaunus veikalus. Bija nepieciešams marķēšanas risinājums.

Tika uzsāktas pārrunas ar dažādiem uzņēmumiem. Teemu Kolkka un Sami Kivelä no Brother palīdzēja uzņēmumam noformēt Smooth it uzlīmi no sākuma līdz beigu posmam, izvērtējot, kur būtu jāizvieto kontaktinformācija, EAN kods un saturs. Uzlīmes ir iespējams izveidot dienu iepriekš smūtiju, auzu un ingvera veselības dzērienu traukiem.

"TD-2130N uzlīmju printeris ir uzlabojis mūsu darbu, jo mēs varam atzīmēt uzlīmi iepriekšējā dienā, kas atvieglo darbu rīta maiņā. Vakara maiņa var sagatavot uzlīmes, kas padara darbu nākamajā dienā daudz ātrāku", skaidro Irina Nurmi, uzņēmuma īpašniece, Smooth it.

Apskatīt gadījumu

Two employees from Norengros

Norengros AS

Brother ieteica mums lielisku risinājumu, kas pazīstams kā MPS (Managed Print Services) – drukas pārvaldības risinājumi. Pakalpojums, kas ļauj mums izvairīties no administratīvo darbu veikšanas saistībā ar printeru uzturēšanu, turklāt mums vairs nav nepieciešams turēt drukas izejmateriālus savos krājumos.

"Sadarbība ar Brother un Brother risinājums nodrošina mums izcilu printeru uzturešanu. Pakalpojums ir pielāgots mūsu vajadzībām, mums ir piemērots krāsu un melnbaltas drukas printeru apvienojums, mums ir tintes printeris un visi nepieciešamie resursi."

Einar Tønnesen, IT vadītājs Norengros AS

Apskatīt gadījumu Apskatīt video

McDonalds_Finestrat_059

Brother printeru sniegtais atbalsts McDonald's digitalizācijas procesam Spānijā

"Brother printeru integrācija mūsu globālajā risinājumā ir pierādījusi savu vērtību kā labākais risinājums.

Tagad mēs varam efektīvāk veikt uzlīmju drukas darbu, kas ir viens svarīgakajiem McDonald 's uzdevums virtuvēs",

skaidro McDonald 's Spānijas restorānu risinājumu vadītāja.

Apskatīt gadījumu

Resia entrance_case

Resia Travel Group - pielāgota darbplūsma

Resia Travel Group (RTG) ir vadošais Ziemeļvalstu uzņēmums brīvdienu un biznesa ceļojumu pārdošanas nozarē. Resia Travel Group nesen plānoja atjaunināt savu printeru darbības plūsmu un sadarbojās ar Brother, lai radītu testa vidi. Mērķis bija atrast pielāgotu printera risinājumu, pamatojoties uz RTG pamatprasībām.

"Mūsu jaun printeru ieviešana noritēja ļoti raiti. Brother nodrošināja iepriekšeju ierīču konfigurāciju, izplatīšanu un uzstādīšanu." - Niklas Jönrup, Resia Travel Group.

Inside P.M. Olsen

Vairāki risinājumi - viens zīmols

P.M. Olsen uzņēmumam ir liela klientu bāze un pēcpārdošanas tirgus, un katru dienu tiek drukāts daudz, tāpēc uzņēmumam ir svarīgi zināt tā drukāšanas izmaksas. Šī informācija ir viegli pieejama ar Brother MPS risinājumu. Risinājums nodrošina, ka automašīnu dīleruzņēmums automātiski saņem printera kasetnes pirms tās vēl ir beigušās. Tāpēc P.M. Olsen uzņēmums ir nodrošināts ne tikai ar labāku izmaksu pārskatu, bet uzņēmumam vairs nav jādomā par palīgmateriālu iegādi vai to turēšanu krājumos.

"Mēs izvēlējāmies vienotu zīmolu kopumā, jo vērtējam ilgtermiņa attiecības. Mēs pazīstam Brother uzņēmuma pārstāvi jau daudzus gadus, tāpēc izvēlējāmies Brother kā mūsu drukāšanas un skenēšanas darbu nodrošinātāju, kā arī riepu marķēšanas risinājumu."

Tonny Rasmussen, finanšu vadītājs, P.M. Olsen

Apskatīt gadījumu Apskatīt video

SubwayCaseStudy_DK

Subway - pārtikas marķēšanas risinājums

Subway® veikals, kas atrodas Chineham pagastā, Beisingstokā ir izmēģinājis Brother TD-2120N uzlīmju printeri sešas nedēļas, aizstājot savu iepriekšējo drukas ierīci.

Tas, cik ātri un efektīvi darbinieki var veikt dienas uzdevumus, nozīmē, ka viņiem ir vairāk laika, lai sagatavotu pārtiku pasniegšanai saviem klientiem, tādējādi uzlabojot klientu pieredzi.

“Kā franšīzes ņēmējam pārtikas nekaitīgums ir ļoti svarīgs mūsu uzņēmējdarbībai. Mūsu atbilstības pārbaužu vājais vērtējums vai pārtikas standartu aģentūra var atstāt negatīvu ietekmi uz tirdzniecību.”

Vanessa Mattia, Subway ® Chineham pagasts,Beisingstokas franšīze

  Apskatīt gadījumu

DG JH Computer Oy un Brother - veiksmīgas sadarbības sākums

IT uzņēmums JH Computer tika dibināts 2002. gadā Putajā - bijušajā Suodenniemi pašvaldībā un piedāvā visaptverošus datortehnoloģiju pakalpojumus no iekārtu pārdošanas līdz IT pakalpojumu sniegšanai un tehniskajam atbalstam. JH Computer ir Somijas lielākās IT ķēdes Data Group daļa, un tās mērķis ir dažu gadu laikā kļūt par Pirkanmaa reģiona nozīmīgāko dalībnieku.

“Brother darbība ir uzticama un efektīva. Mūsu sadarbība ir ilgstoša, un mēs attīstāmies kopā. Sadarbība tiek veidota vienmērīgi, sākot no partnera līdz klientam. Brother saprot mūsu kā mazumtirgotāja vajadzības, kā arī klienta vajadzības.

Jouni Hujo, izpilddirektors, uzņēmējs, JH Computer Oy – Sastamala & Nokia

Apskatīt gadījumu Apskatīt video

MPS kā risinājums uzlabotai efektivitātei un klientu apkalpošanai Auto-Suni Oy uzņēmumā

Auto-Suni ir automašīnu tirdzniecības uzņēmums, kas pirmo reizi tika atvērts Lappeenranta Somijā un pārdod, kā arī apkalpo piecu dažādu marku automašīnas četrās dažādās vietās. Izmantojot Brother drukas pakalpojumu risinājumus (MPS), printeri vienmēr ir darba kārtībā, gatavi lietošanai. Printeri sniedz Brother sistēmai reāllaika informāciju, kas ļauj novērst situācijas, pirms iekārtas lietotājs pat apzinās radušos problēmu.

«Šeit “Auto-Suni” mēs izmantojam Brother MPS risinājumu jau 18 mēnešus, un tas ir bijis ļoti uzticams. Kopš sākām, mums ne reizi nav bijusi vajadzība pasūtīt tinti, tāpēc esam ļoti apmierināti ar Brother piedāvājumu. Jaakko Kokkola, IT vadītājs, AutoSuni Oy, Lappeenranta

Apskatīt gadījumu Apskatīt video

OK Auto Oy izvēlējies funkcionējošu risinājumu riepu marķēšanai

Lielais riepu nomaiņu daudzums nemierīgo vasaras un ziemas riepu sezonas laikā rada izaicinājumu O.K. Auto Oy uzņēmumam. Informācija par riepām, kas marķētas ar roku, var atšķirties, kā arī atšķirīgie rokraksta stili rada nenoteiktību un papildu darbu. Brother uzklausīja pircēju prasības un ierosināja riepu marķēšanas risinājumu. To var savienot arī ar esošo Excel datu bāzi. “O.K. Auto Oy” tagad ir izmantojis uzlīmju printeri jau divas sezonas – vasaras un ziemas riepu sezonā, un tas ir labi darbojies. Auto Oy iesaka risinājumu arī citiem.

“Brother uzlīmju printeris ir ļoti ekonomiska izvēle, jo mēs izvairāmies no ikmēneša maksājumiem un pastāvīgām izmaksām”. Jussi Tuominen, Service Manager, O.K. Auto Oy, Kouvola.

Apskatīt video Apskatīt gadījumu

Dalmata Hospitality

Brother MFC-L8900CDW printeris tika demonstrēts viesnīcu ķēdei - modelis, kuram ir drukas, skenēšanas, kopēšanas un faksa funkcionalitāte, kas nodrošina viesnīcu nozares atšķirīgās vajadzības. Ierīces tika instalētas, izmantojot Brother pārvaldītās drukas pakalpojumu (MPS).

“Brother ierīce lieliski atbilda mūsu vajadzībām, jo īpaši attiecībā uz naudas vērtību. Printera cena un lielums bija galvenie kritēriji, kas ietekmēja mūsu izvēli, jo mēs vēlējāmies, lai modeļi būtu pielāgojami atkarībā no mūsu uzņēmumu jaudas.” Benoit Guinaudeau, Dalmata Hospitality iekšējais auditors.

Apskatīt gadījumu

Snellman gadījuma izpēte

Snellman paļaujas uz portatīvajiem drukas risinājumiem

Kravas automāšīnas vadītājam Peter Peter Björk bija nepieciešama jauna planšetdatora iegāde lietošanai kravas automašīnā. Līdzās jaunās ierīces iegādei, Peter ierosināja arī iegādāties jaunu portatīvo printeri lietošanai automāšīnā - "Es nebiju pilnībā apmierināts ar iepriekšējo printeri. Es uzskatu, ka mums vienmēr jātiecas pēc labākā", par ierīču nomaiņu paskaidroja Peter. Uzņēmuma IT vadītājs Per-Erik Finell atbalstīja šo ideju. Brother, savukārt, izvērtējot prasības, piedāvāja risinājumu, kas būtu piemērots kvīšu un dokumentu drukai tieši kravas automašīnās. Piedāvājumā tika iekļauta prasība, ka portatīvā printera lietotājs varētu ērti izmantot kravas automāšīnas vadības paneli, printera ruļļu nomaiņai ir jābūt ātrai un vienkāršai, kā arī drukas ātrumam - lielam un kvalitātei - labai.

Apskatīt gadījumu

Kalevala Koru - Risinājums dārglietu marķēšanai

Kalevala Koru veikals atrada veiksmīgu risinājumu savām vizuāli sarežģītajām cenu noteikšanas vajadzībām ar Brother PT-D600VP uzlīmju printeri. Ar nolūku veidotās cenu zīmes atspoguļo Kalevala Koru veikala filozofiju un vēlamās asociācijas par cenu.

"Tā ir Somijas domāšanas veida neatņemama sastāvdaļa, ka produkti tiek skatīti nepiespiestā gaisotnē, atpūšoties. Tāpēc ārkārtīgi svarīgi ir veidot skaidras un informatīvas cenu zīmes. Nepārprotama cenu noteikšana arī sniedz būtisku atbalstu darbiniekiem un palīdz uzlabot klientu pieredzi, piemēram, ja veikalu apmeklē daudz cilvēku, klientam ir iespēja iegūt informāciju, apskatot cenu zīmes, pirms vekala darbinieks to apkalpo."
Tuula Junttila, veikala vadītāja.

Apskatīt gadījumu

Case study - Mantsala municipality

Ērta un izdevīga drukāšana Mäntsälä pašvaldībā

Nelielās pašvaldības IT vadībā ir tikai divi darbinieki. Printeru pārvaldība radīja papildu darbu un izmaksas. IT vadītājs atrada pakalpojumu modeli, kas atrisināja problēmu.

«Mēs meklējām vienkāršu veidu, kā pārvaldīt mūsu printerus. Brother pārvaldītais drukas pakalpojums dod mums iespēju koncentrēties uz darbu ar pievienoto vērtību, jo printeri ir "gudrāki" un to darbībai nav jāvelta daudz laika."

Markku Anttila, IT vadītājs Mäntsälä pašvaldībā.

 

Apskatīt gadījumu  Apskatīt video

Case Study - Jollyroom

Jollyroom - Inovatīvi risinājumi

Jollyroom ir lielākais e-komercijas uzņēmums, kas Ziemeļvalstīs nodrabojas ar produktu bērniem un mazuļiem tirdzniecību. Uzņēmumam pastāvīgi paplašinoties, bija nepieciešams elastīgs un izmērāms risinājums, kurā lielāko daļu darbplūsmas varētu pārvaldīt bezvadu tīkla režīmā. Brother prezentēja bezvadu tīkla risinājumu, kas balstīts uz tradicionālo papīra apstrādi, kas beidzas ar preču pienākšanu un darbojas kopā ar digitālu risinājumu. Pateicoties šādam risinājumam, Jollyrooms noliktavas darbinieki var strādāt jebkurā vietā.

“Mēs tagad varam strādāt jebkurā vietā, vienkārši pārvietojot darba vietu uz turieni, kur ir preces” Kaspar Hannerz, Jollyroom vadītājs.

Apskatīt gadījumu   Apskatīt video
 

Vieda druka būvlaukumā atvieglo darba procesu

Alasen Rakennus ir Somijas būvuzņēmums, kas meklēja risinājumus, lai būvlaukumā uzlabotu darba procedūru un dalītos informācijā gudrākā veidā. Izdruku skaits tika samazināts, ieviešot Brother A3 krāsu tintes printeri, kas nodrošina piekļuvi mākoņpakalpojumiem.

Skices un darba instrukcijas tagad tiek glabātas mākoņpakalpojumā un drukātas tikai pēc pieprasījuma. Brother automātiskās izejmateriālu piegādes nodrošinājums palīdz arī darbiniekiem, kas var koncentrēties tikai uz saviem uzdevumiem, jo darbs netiek apturēts tukšu tintes kasetņu dēļ.

"Mēs spējam vairāk koncentrēties saviem darba pienākumiem, jo printeris pats par sevi spēj darboties bez iejaukšanās un pasūtīt izejmateriālus automātiski, " skaidro Ville Niinimäki, darba vadītājs, Alasen Rakennus Ltd.

Apskatīt gadījumu Apskatīt video

Akaa pilsētā darbs tiek uzlabots ar elektronisku darba procesu

Elektroniska informācijas apmaiņa, piemēram, dokumentu skenēšana, ir ļoti svarīga Akaa pilsētas atbalsta funkcija. Viņiem bija svarīgi atrast raitu dokumentu pārvaldības risinājumu starp dažādiem birojiem. Pielāgotais skenēšanas risinājums ar fiksētu mēneša maksu ievērojami palielināja informācijas plūsmu starp to vairākām atrašanās vietām.

"Brother ierīces ir ļoti vienkārši izmantojamas, īpaši, kad pielāgotas mūsu vajadzībām."
IT vadītājs Asko Mäkinen, Akaa pilsēta, Somija.

Apskatīt gadījumu Apskatīt video

Viaport case study

VIAPORT

Brother mobilie drukas un skenēšanas risinājumi ir ideāli piemēroti loģistikas un transporta nozarei, ietaupot laiku un palielinot produktivitāti, izmantojot mobilos printerus, piemēram, PJ-763MFi, un pārnēsājamus skenerus, piemēram, ADS-1600W.

“Mūsu uzņēmumā mums bija vajadzīgs īpašs partneris drukāšanai un skenēšanai kravas furgona salonā. Mēs nezinājām, ka to var atrisināt tik vienkārši, bet, pateicoties Brother, mēs esam pierādījuši, ka, apvienojot pieredzi un paļaujoties uz uzņēmumu, kas zina jūsu vajadzības, viss ir iespējams. “Brother mobilo printeru un skeneru piedāvājums ļauj mums ietaupīt uz produktivitāti un izmaksām, vienlaikus palielinot mūsu darbinieku un klientu apmierinātību.” - Antonio Higueras Cruz, VIAPORT vadītājs..

Apskatīt gadījumu

Daycare

Elbkinder Centri

Brother MPS risinājums apvienojumā ar profesionālajiem tintes printeriem ievērojami optimizēja darba dienas ritmu dienas aprūpes centros Vācijā.

"Vadības elementi ir vienkārši, pašsaprotami un to lietojums sagādā ne mazums jautrības," skaidro Kevin Einig, Schwebengrund dienas aprūpes centra administratīvais pārstāvis.

Apskatīt gadījumu

NDC Oslo

NDC Oslo izmanto Brother uzlīmju printerus, pārbaudot konferenču dalībniekus. NDC Oslo ir ikgadēja programmatūru konference, kuras atklāšanas dienā vienlaikus pieteikušies vairāk nekā 2000 dalībnieku. Šajā dienā ir nepieciešama efektīva apmeklētāju rindas organizācija un Brother uzlīmju printeri ir kļuvuši par šīs efektivitātes nozīmīgu daļu. Rezultātā nerodas apmeklētāju rindas. Noskaties video un uzzini vairāk par to, kā Brother uzlīmju printeri tiek izmantoti NDC Oslo konferenču laikā.

Apskatīt video

Optimizēts marķēšanas risinājums optikām

Optikās briļļu marķēšana ir galvenā nepieciešamība vienkāršai identificēšanai un informācijai par cenu, kā arī produktu kodu izvietošanai, lai visa nepieciešamā informācija būtu vienmēr pieejama un viegli salasāma. 

Šīm vajadzībām, Brother QL uzlīmju printeri bija izcils risinājums optikas centram Martinez-Lorca, kas atrodas Madridē.

Apskatīt gadījumu

DESPEC_teaser

Despec

Ar vairākiem tūkstošiem kravas krājumu divās lielākajās noliktavās Dānijā un Zviedrijā Despec uzņēmumam bija vajadzīgs visaptverošs marķēšanas risinājums, ar kuru būtu vieglāk un ātrāk strādāt un tādu, kas varētu apstrādāt svītrkodus. Uzņēmums izvēlējās uzlīmju drukas risinājumus no Brother ar P-touch uzlīmju printeri un īpaši spēcīgu līmlenti - TZe.

“Tas darbojas - un tas ilgst,” saka Tomass Harboe Hals (Thomas Harboe Hald), ģenerālmenedžeris, informācijas sistēmas & marketings, Despec.

Apskatīt gadījumu

Fountains & Features

Fountains and Features - plašs projektēšanas, uzstādīšanas un tehniskās apkopes uzņēmums, kas specializējās brīnišķīgu ūdens elementu radīšanā, kas tiek izvietoti sabiedriskās vietās, meklēja pielāgojamu risinājumu marķēšanai pēc pieprasījuma - un atrada to.

“E550W ir pilnīgs atklājums mūsu uzņēmumam. Izmantojot viedtālrunī esošo lietotni, var izdrukāt nepieciešamo brīdinājuma uzlīmi tieši no veidnes. Tas nozīmē, ka vairs nav jānēsā līdzi apgrūtinošas, iepriekš iespiestas lentes uz darba vietu - tā vietā ir viena ierīce, kas burtiski to visu izdara “pēc pieprasījuma”. P-touch E550W ir gan ērts, gan atbilstošs mūsu vajadzībām. Tie ir uzlīmju drukas risinājumi, kas izgatavoti tik praktiski, kā mēs nevarētu vēlēties vairāk savos projektos ", saka Endrū Tērners (Andrew Turner), būvuzņēmējs, Fountains and Features.

Apskatīt gadījumu

P-touch E550WVP

Pašnodarbinātais elektriķis Ričards Lovijs (Richard Lowe) saka, ka P-touch E550WVP ir kļuvis par svarīgu uzlīmju printera komplektu darījumu veikšanā. Lai palīdzētu uzlabot sava darba efektivitāti, viņš izvēlējās P-touch vadošo industriālo uzlīmju printeri.

«P-touch E550WVP ir izcila ierīce. Drukas kvalitāte ir lieliska, un es varu veidot patiešām skaidras, izturīgas uzlīmes, izmantojot laminētas TZe lentes. Tas atvieglo industrijas noteikumu ievērošanu un ir kļuvis par būtisku mana darba instrumentu komplekta sastāvdaļu", skaidro elektriķis Ričards Lovs.

Apskatīt gadījumu

DER

Vācijas ceļojumu aģentūru grupa ir racionalizējusi dokumentu drukāšanu 500 vietās ar mono lāzerprinteri Brother HL-L6400DW.

“Šī jaunā drukāšanas pieeja dod mums iespēju ne tikai vislabāk atbalstīt savus darbiniekus ikdienas darbā, bet arī veidot visu drukāšanas darbu visā organizācijā par kaut ko kopumā rentablāku un pārredzamāku,” skaidro Saša Karbginski, DER IT vadītājs.

Apskatīt gadījumu

Fjernvarme Fyn

District Heating Funen (Fjernvarme Fyn) uzņēmumā Dānijas pilsētā - Odense, Brother nelielie RJ-3050 portatīvie un kvīšu printeri ieņem nozīmīgu vietu, sekojot patērētāju skaitītājiem, kas izvietoti klientu apkures vietās.

“Ir ļoti svarīgi, lai mēs varētu identificēt katru mēraparātu, kas tiek nomainīts. Skaitītāji ir vietas pārbaudes partijas daļa, un tāpēc ir nepieciešama īpaša apstrāde un skaidra identificēšana ar partijas numuru. Mēs rūpīgi izpētījām tirgu, un tikai Brother printeri varēja apmierināt mūsu cerības.”

Lars Rasmusens, mērītāju nodaļas komandas vadītājs District Heating Funen (Fjernvarme Fyn) uzņēmumā.

Apskatīt gadījumu

Kovsted & Skovgaard

Grāmatvedības uzņēmums Kovsted & Skovgård, kas atrodas Orhūsā, Dānjā ir piešķīris Brother galveno lomu uzņēmuma digitālajā pārveidē.

“Brother skeneri ir viegli lietojami, un patiesībā tie ir ātrāki, nekā mēs paredzējām. Kad cilvēki pierod pie darba rutīnas, skenējot dokumentus, aizpildītas veidlapas un vēstules, nevis glabā tos dokumentu failos kā senāk, tad laiks neapšaubāmi tiek ietaupīts.”

René Ferrer Ruiz, Kovsted & Skovgård partneris.

Apskatīt gadījumu

Enevold Revision

Grāmatvedības uzņēmums ir pārgājis uz digitālu darba izpildes režīmu, izmantojot Brother skenerus un daudzfunkciju ierīces.

“Mani daudzie klienti ir nelieli uzņēmumi. Pārsvarā meistari, kas pārāk daudz laika pavada administratīvu darbu risināšanā. Racionalizējot savu darbu ikdienu, kā to esmu izdarījis es, viņi varētu iegūt krietni vien vairāk laika."
Carsten Enevold, Enevold Revision.

Apskatīt gadījumu

Case Study_Tilitoimisto Karppinen

Grāmatvedības uzņēmums Tilitoimisto A.Karppinen

Grāmatvedības uzņēmums Tilitoimisto A.Karppinen Oy vienkāršoja savu drukas darbu procesu

Mūsdienās grāmatvedības uzņēmumiem vēl ir daudz jādrukā, tāpēc vienkāršota drukas vadība var ietaupīt laiku un resursus. Īpaši svarīga ir vienmērīga darba plūsma, kad nepieciešams, vienmēr ir pieejamas kasetnes, lai svarīgos dokumentus varētu izdrukāt jebkurā brīdī. Brother Purchase & Click risinājums nodrošina mums izcilu drukas darbu pārvaldību.

Tapani Mäkinen, IT vadītājs, sertificēts grāmatvedis
Tilitoimisto A.Karppinen Oy, Oulu, Somija

Apskatīt gadījumu

Sporta automašīnu centrs

Sporta automāšinu centrs optimizēja savu automašīnu riepu glabātuves pārvaldi ar Brother marķēšanas risinājumiem.

“Es iesaku Brother uzlīmju printerus un marķēšanas risinājumus visiem automašīnu tirgotājiem, riepu glabātuvju un riepu apkopes uzņēmumiem."
Petter Kallinen, uzņēmuma Sports Car Center Espoo meistars

Apskatīt gadījumu

Europcar

Brother printeri darbojas bez sarežģījumiem Dānijas lielākajā auto nomas aģentūrā.

"Uzticamība, uzticamība, uzticamība. Tas priekš mums ir atslēgas vārds."
Anders Thaarup, IT speciālists Europcar Dānijas birojā.

Apskatīt gadījumu

GKN

Tintes HL-S7000DN biznesa klases printeris - liels drukas ātrums un izdrukas, kas spēj izturēt mitrumu un eļļainu pirkstu nospiedumus.

”Brother printeriem ir ļoti izturīgs dizains. Tie ir ātri, uzticami un tajā pašā laikā - to cena ir adekvāta."
Tommy Holm, GKN Wheels.

Apskatīt gadījumu

Lietuvas policija

Lietuvas policija savā darba ikdienā izmanto Brother PocketJet ierīces soda kvīšu un atskaišu drukāšanai, atrodoties uz ceļa.

“Mūsu darbs ir kļuvis krietni vien efektīvāks. Tagad mēs varam izdrukāt svarīgus dokumentus jebkurā brīdī un pat sliktos laika apstākļos."
Algirdas Stončaitis, Lietuvas policijas ģenerāldirektora vietnieks Viļņā

Apskatīt gadījumu

ercall wood college picture of building brother

Anglijas koledžas pieredze (Ercall Wood Technology College)

Brother MPS risinājumi patiešām mums palīdz kontrolēt mūsu drukas izmaksas. Mēs varam redzēt, cik daudz tiek iztērēts gan melnbaltiem, gan krāsainiem drukas darbiem katrā nodaļā - mēs pat varam paredzēt patēriņu un izmaksas..."

 Matthew Cooke, IT speciālists, Ercall Wood Technology College

Apskatīt gadījumu

Helsby High School children walking Brother

Anglijas vidusskolas pieredze (Helsby High School)

Galvenais šī projekta mērķis bija samazināt mūsu drukas izmaksas. Ieviešot Brother drukas pakalpojumus, mums ir izdevies uz pusi samazināt printeru skaitu, atbilstoši arī samazināt kopējās drukas darbu izmaksas ar tikai dažiem darbojošiem printeriem un vēl mazāk izejmateriāliem."

Steve Ford, ICT stratēģijas plānu vadītājs, Helsby High School

 

Apskatīt gadījumu

Day Lewis Pharmacy Logo Brother

Farmācijas uzņēmuma pieredze (Day Lewis Pharmacy)

Brother izplānoja, piegādāja un instalēja 380 jaunus printerus rekordīsā laikā, apmācīja darbiniekus un nepārtraukti sniedza nepieciešamo atbalstu šo pārmaiņu laikā." 

Colin Kendrick, IT nodaļas vadītājs, Day Lewis Pharmacy

Apskatīt gadījumu

Hillary's Blinds Logo Brother

Uzņēmumu pieredze (Hillary's Blinds)

85% no mūsu uzņēmuma apgrozījuma tiek veidoti ar mobilo risinājumu atbalstu, kas arī ir noteicošais mūsu biznesa darbības princips."

Julian Bond, ICT vadītājs, Hillary’s Blinds Ltd. 

Apskatīt gadījumu

PJT Co Logo Brother

Uzņēmumu pieredze (PJT Co)

Biroja telpu jautājums un klientu dokumentu uzglabāšana ir vienmēr bijis izaicinājums mums, kā vairumam grāmatvedības uzņēmumu. Brother mobilie un kompaktie skeneri ir pilnībā izmainījuši mūsu darba ikdienu." 

Sunil Parekh, Valdes loceklis, PJT and Co Chartered Accountants

Apskatīt gadījumu

Dakro - Brother - PJ-623

Uzņēmumu pieredze (Dakro Environmental Ltd)

Brother ir palīdzējis uzlabot mūsu darbinieku pieredzi, darboties efektīvāk un samazināt kopējās izmaksas."  

Antonio Solimena, IT vadītājs, Dakro Environmental Ltd

Apskatīt gadījumu