Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lv-LV' (Site: 'MAIN-Nordics').
  1. Sākums
  2. Biznesa risinājumi
  3. Reference-case-studies

OK Auto Oy izvēlējies funkcionējošu risinājumu riepu marķēšanai

Lielais riepu nomaiņu daudzums nemierīgo vasaras un ziemas riepu sezonas laikā rada izaicinājumu O.K. Auto Oy uzņēmumam. Informācija par riepām, kas marķētas ar roku, var atšķirties, kā arī atšķirīgie rokraksta stili rada nenoteiktību un papildu darbu. Brother uzklausīja pircēju prasības un ierosināja riepu marķēšanas risinājumu. To var savienot arī ar esošo Excel datu bāzi. “O.K. Auto Oy” tagad ir izmantojis uzlīmju printeri jau divas sezonas – vasaras un ziemas riepu sezonā, un tas ir labi darbojies. Auto Oy iesaka risinājumu arī citiem.

“Brother uzlīmju printeris ir ļoti ekonomiska izvēle, jo mēs izvairāmies no ikmēneša maksājumiem un pastāvīgām izmaksām”. Jussi Tuominen, Service Manager, O.K. Auto Oy, Kouvola.

Apskatīt video Apskatīt gadījumu

Dalmata Hospitality

Brother MFC-L8900CDW printeris tika demonstrēts viesnīcu ķēdei - modelis, kuram ir drukas, skenēšanas, kopēšanas un faksa funkcionalitāte, kas nodrošina viesnīcu nozares atšķirīgās vajadzības. Ierīces tika instalētas, izmantojot Brother pārvaldītās drukas pakalpojumu (MPS).

“Brother ierīce lieliski atbilda mūsu vajadzībām, jo īpaši attiecībā uz naudas vērtību. Printera cena un lielums bija galvenie kritēriji, kas ietekmēja mūsu izvēli, jo mēs vēlējāmies, lai modeļi būtu pielāgojami atkarībā no mūsu uzņēmumu jaudas.” Benoit Guinaudeau, Dalmata Hospitality iekšējais auditors.

Apskatīt gadījumu

Snellman gadījuma izpēte

Snellman paļaujas uz portatīvajiem drukas risinājumiem

Kravas automāšīnas vadītājam Peter Peter Björk bija nepieciešama jauna planšetdatora iegāde lietošanai kravas automašīnā. Līdzās jaunās ierīces iegādei, Peter ierosināja arī iegādāties jaunu portatīvo printeri lietošanai automāšīnā - "Es nebiju pilnībā apmierināts ar iepriekšējo printeri. Es uzskatu, ka mums vienmēr jātiecas pēc labākā", par ierīču nomaiņu paskaidroja Peter. Uzņēmuma IT vadītājs Per-Erik Finell atbalstīja šo ideju. Brother, savukārt, izvērtējot prasības, piedāvāja risinājumu, kas būtu piemērots kvīšu un dokumentu drukai tieši kravas automašīnās. Piedāvājumā tika iekļauta prasība, ka portatīvā printera lietotājs varētu ērti izmantot kravas automāšīnas vadības paneli, printera ruļļu nomaiņai ir jābūt ātrai un vienkāršai, kā arī drukas ātrumam - lielam un kvalitātei - labai.

Apskatīt gadījumu

Kalevala Koru - Risinājums dārglietu marķēšanai

Kalevala Koru veikals atrada veiksmīgu risinājumu savām vizuāli sarežģītajām cenu noteikšanas vajadzībām ar Brother PT-D600VP uzlīmju printeri. Ar nolūku veidotās cenu zīmes atspoguļo Kalevala Koru veikala filozofiju un vēlamās asociācijas par cenu.

"Tā ir Somijas domāšanas veida neatņemama sastāvdaļa, ka produkti tiek skatīti nepiespiestā gaisotnē, atpūšoties. Tāpēc ārkārtīgi svarīgi ir veidot skaidras un informatīvas cenu zīmes. Nepārprotama cenu noteikšana arī sniedz būtisku atbalstu darbiniekiem un palīdz uzlabot klientu pieredzi, piemēram, ja veikalu apmeklē daudz cilvēku, klientam ir iespēja iegūt informāciju, apskatot cenu zīmes, pirms vekala darbinieks to apkalpo."
Tuula Junttila, veikala vadītāja.

Apskatīt gadījumu

Case study - Mantsala municipality

Ērta un izdevīga drukāšana Mäntsälä pašvaldībā

Nelielās pašvaldības IT vadībā ir tikai divi darbinieki. Printeru pārvaldība radīja papildu darbu un izmaksas. IT vadītājs atrada pakalpojumu modeli, kas atrisināja problēmu.

«Mēs meklējām vienkāršu veidu, kā pārvaldīt mūsu printerus. Brother pārvaldītais drukas pakalpojums dod mums iespēju koncentrēties uz darbu ar pievienoto vērtību, jo printeri ir "gudrāki" un to darbībai nav jāvelta daudz laika."

Markku Anttila, IT vadītājs Mäntsälä pašvaldībā.

 

Apskatīt gadījumu  Apskatīt video

Case Study - Jollyroom

Jollyroom - Inovatīvi risinājumi

Jollyroom ir lielākais e-komercijas uzņēmums, kas Ziemeļvalstīs nodrabojas ar produktu bērniem un mazuļiem tirdzniecību. Uzņēmumam pastāvīgi paplašinoties, bija nepieciešams elastīgs un izmērāms risinājums, kurā lielāko daļu darbplūsmas varētu pārvaldīt bezvadu tīkla režīmā. Brother prezentēja bezvadu tīkla risinājumu, kas balstīts uz tradicionālo papīra apstrādi, kas beidzas ar preču pienākšanu un darbojas kopā ar digitālu risinājumu. Pateicoties šādam risinājumam, Jollyrooms noliktavas darbinieki var strādāt jebkurā vietā.

“Mēs tagad varam strādāt jebkurā vietā, vienkārši pārvietojot darba vietu uz turieni, kur ir preces” Kaspar Hannerz, Jollyroom vadītājs.

Apskatīt gadījumu   Apskatīt video
 

Vieda druka būvlaukumā atvieglo darba procesu

Alasen Rakennus ir Somijas būvuzņēmums, kas meklēja risinājumus, lai būvlaukumā uzlabotu darba procedūru un dalītos informācijā gudrākā veidā. Izdruku skaits tika samazināts, ieviešot Brother A3 krāsu tintes printeri, kas nodrošina piekļuvi mākoņpakalpojumiem.

Skices un darba instrukcijas tagad tiek glabātas mākoņpakalpojumā un drukātas tikai pēc pieprasījuma. Brother automātiskās izejmateriālu piegādes nodrošinājums palīdz arī darbiniekiem, kas var koncentrēties tikai uz saviem uzdevumiem, jo darbs netiek apturēts tukšu tintes kasetņu dēļ.

"Mēs spējam vairāk koncentrēties saviem darba pienākumiem, jo printeris pats par sevi spēj darboties bez iejaukšanās un pasūtīt izejmateriālus automātiski, " skaidro Ville Niinimäki, darba vadītājs, Alasen Rakennus Ltd.

Apskatīt gadījumu Apskatīt video

Akaa pilsētā darbs tiek uzlabots ar elektronisku darba procesu

Elektroniska informācijas apmaiņa, piemēram, dokumentu skenēšana, ir ļoti svarīga Akaa pilsētas atbalsta funkcija. Viņiem bija svarīgi atrast raitu dokumentu pārvaldības risinājumu starp dažādiem birojiem. Pielāgotais skenēšanas risinājums ar fiksētu mēneša maksu ievērojami palielināja informācijas plūsmu starp to vairākām atrašanās vietām.

"Brother ierīces ir ļoti vienkārši izmantojamas, īpaši, kad pielāgotas mūsu vajadzībām."
IT vadītājs Asko Mäkinen, Akaa pilsēta, Somija.

Apskatīt gadījumu Apskatīt video

Viaport case study

VIAPORT

Brother mobilie drukas un skenēšanas risinājumi ir ideāli piemēroti loģistikas un transporta nozarei, ietaupot laiku un palielinot produktivitāti, izmantojot mobilos printerus, piemēram, PJ-763MFi, un pārnēsājamus skenerus, piemēram, ADS-1600W.

“Mūsu uzņēmumā mums bija vajadzīgs īpašs partneris drukāšanai un skenēšanai kravas furgona salonā. Mēs nezinājām, ka to var atrisināt tik vienkārši, bet, pateicoties Brother, mēs esam pierādījuši, ka, apvienojot pieredzi un paļaujoties uz uzņēmumu, kas zina jūsu vajadzības, viss ir iespējams. “Brother mobilo printeru un skeneru piedāvājums ļauj mums ietaupīt uz produktivitāti un izmaksām, vienlaikus palielinot mūsu darbinieku un klientu apmierinātību.” - Antonio Higueras Cruz, VIAPORT vadītājs..

Apskatīt gadījumu

Daycare

Elbkinder Centri

Brother MPS risinājums apvienojumā ar profesionālajiem tintes printeriem ievērojami optimizēja darba dienas ritmu dienas aprūpes centros Vācijā.

"Vadības elementi ir vienkārši, pašsaprotami un to lietojums sagādā ne mazums jautrības," skaidro Kevin Einig, Schwebengrund dienas aprūpes centra administratīvais pārstāvis.

Apskatīt gadījumu

NDC Oslo

NDC Oslo izmanto Brother uzlīmju printerus, pārbaudot konferenču dalībniekus. NDC Oslo ir ikgadēja programmatūru konference, kuras atklāšanas dienā vienlaikus pieteikušies vairāk nekā 2000 dalībnieku. Šajā dienā ir nepieciešama efektīva apmeklētāju rindas organizācija un Brother uzlīmju printeri ir kļuvuši par šīs efektivitātes nozīmīgu daļu. Rezultātā nerodas apmeklētāju rindas. Noskaties video un uzzini vairāk par to, kā Brother uzlīmju printeri tiek izmantoti NDC Oslo konferenču laikā.

Apskatīt video

Optimizēts marķēšanas risinājums optikām

Optikās briļļu marķēšana ir galvenā nepieciešamība vienkāršai identificēšanai un informācijai par cenu, kā arī produktu kodu izvietošanai, lai visa nepieciešamā informācija būtu vienmēr pieejama un viegli salasāma. 

Šīm vajadzībām, Brother QL uzlīmju printeri bija izcils risinājums optikas centram Martinez-Lorca, kas atrodas Madridē.

Apskatīt gadījumu

DESPEC_teaser

Despec

Ar vairākiem tūkstošiem kravas krājumu divās lielākajās noliktavās Dānijā un Zviedrijā Despec uzņēmumam bija vajadzīgs visaptverošs marķēšanas risinājums, ar kuru būtu vieglāk un ātrāk strādāt un tādu, kas varētu apstrādāt svītrkodus. Uzņēmums izvēlējās uzlīmju drukas risinājumus no Brother ar P-touch uzlīmju printeri un īpaši spēcīgu līmlenti - TZe.

“Tas darbojas - un tas ilgst,” saka Tomass Harboe Hals (Thomas Harboe Hald), ģenerālmenedžeris, informācijas sistēmas & marketings, Despec.

Apskatīt gadījumu

Fountains & Features

Fountains and Features - plašs projektēšanas, uzstādīšanas un tehniskās apkopes uzņēmums, kas specializējās brīnišķīgu ūdens elementu radīšanā, kas tiek izvietoti sabiedriskās vietās, meklēja pielāgojamu risinājumu marķēšanai pēc pieprasījuma - un atrada to.

“E550W ir pilnīgs atklājums mūsu uzņēmumam. Izmantojot viedtālrunī esošo lietotni, var izdrukāt nepieciešamo brīdinājuma uzlīmi tieši no veidnes. Tas nozīmē, ka vairs nav jānēsā līdzi apgrūtinošas, iepriekš iespiestas lentes uz darba vietu - tā vietā ir viena ierīce, kas burtiski to visu izdara “pēc pieprasījuma”. P-touch E550W ir gan ērts, gan atbilstošs mūsu vajadzībām. Tie ir uzlīmju drukas risinājumi, kas izgatavoti tik praktiski, kā mēs nevarētu vēlēties vairāk savos projektos ", saka Endrū Tērners (Andrew Turner), būvuzņēmējs, Fountains and Features.

Apskatīt gadījumu

P-touch E550WVP

Pašnodarbinātais elektriķis Ričards Lovijs (Richard Lowe) saka, ka P-touch E550WVP ir kļuvis par svarīgu uzlīmju printera komplektu darījumu veikšanā. Lai palīdzētu uzlabot sava darba efektivitāti, viņš izvēlējās P-touch vadošo industriālo uzlīmju printeri.

«P-touch E550WVP ir izcila ierīce. Drukas kvalitāte ir lieliska, un es varu veidot patiešām skaidras, izturīgas uzlīmes, izmantojot laminētas TZe lentes. Tas atvieglo industrijas noteikumu ievērošanu un ir kļuvis par būtisku mana darba instrumentu komplekta sastāvdaļu", skaidro elektriķis Ričards Lovs.

Apskatīt gadījumu

DER

Vācijas ceļojumu aģentūru grupa ir racionalizējusi dokumentu drukāšanu 500 vietās ar mono lāzerprinteri Brother HL-L6400DW.

“Šī jaunā drukāšanas pieeja dod mums iespēju ne tikai vislabāk atbalstīt savus darbiniekus ikdienas darbā, bet arī veidot visu drukāšanas darbu visā organizācijā par kaut ko kopumā rentablāku un pārredzamāku,” skaidro Saša Karbginski, DER IT vadītājs.

Apskatīt gadījumu

Fjernvarme Fyn

District Heating Funen (Fjernvarme Fyn) uzņēmumā Dānijas pilsētā - Odense, Brother nelielie RJ-3050 portatīvie un kvīšu printeri ieņem nozīmīgu vietu, sekojot patērētāju skaitītājiem, kas izvietoti klientu apkures vietās.

“Ir ļoti svarīgi, lai mēs varētu identificēt katru mēraparātu, kas tiek nomainīts. Skaitītāji ir vietas pārbaudes partijas daļa, un tāpēc ir nepieciešama īpaša apstrāde un skaidra identificēšana ar partijas numuru. Mēs rūpīgi izpētījām tirgu, un tikai Brother printeri varēja apmierināt mūsu cerības.”

Lars Rasmusens, mērītāju nodaļas komandas vadītājs District Heating Funen (Fjernvarme Fyn) uzņēmumā.

Apskatīt gadījumu

Kovsted & Skovgaard

Grāmatvedības uzņēmums Kovsted & Skovgård, kas atrodas Orhūsā, Dānjā ir piešķīris Brother galveno lomu uzņēmuma digitālajā pārveidē.

“Brother skeneri ir viegli lietojami, un patiesībā tie ir ātrāki, nekā mēs paredzējām. Kad cilvēki pierod pie darba rutīnas, skenējot dokumentus, aizpildītas veidlapas un vēstules, nevis glabā tos dokumentu failos kā senāk, tad laiks neapšaubāmi tiek ietaupīts.”

René Ferrer Ruiz, Kovsted & Skovgård partneris.

Apskatīt gadījumu

Enevold Revision

Grāmatvedības uzņēmums ir pārgājis uz digitālu darba izpildes režīmu, izmantojot Brother skenerus un daudzfunkciju ierīces.

“Mani daudzie klienti ir nelieli uzņēmumi. Pārsvarā meistari, kas pārāk daudz laika pavada administratīvu darbu risināšanā. Racionalizējot savu darbu ikdienu, kā to esmu izdarījis es, viņi varētu iegūt krietni vien vairāk laika."
Carsten Enevold, Enevold Revision.

Apskatīt gadījumu

Case Study_Tilitoimisto Karppinen

Grāmatvedības uzņēmums Tilitoimisto A.Karppinen

Grāmatvedības uzņēmums Tilitoimisto A.Karppinen Oy vienkāršoja savu drukas darbu procesu

Mūsdienās grāmatvedības uzņēmumiem vēl ir daudz jādrukā, tāpēc vienkāršota drukas vadība var ietaupīt laiku un resursus. Īpaši svarīga ir vienmērīga darba plūsma, kad nepieciešams, vienmēr ir pieejamas kasetnes, lai svarīgos dokumentus varētu izdrukāt jebkurā brīdī. Brother Purchase & Click risinājums nodrošina mums izcilu drukas darbu pārvaldību.

Tapani Mäkinen, IT vadītājs, sertificēts grāmatvedis
Tilitoimisto A.Karppinen Oy, Oulu, Somija

Apskatīt gadījumu

Sporta automašīnu centrs

Sporta automāšinu centrs optimizēja savu automašīnu riepu glabātuves pārvaldi ar Brother marķēšanas risinājumiem.

“Es iesaku Brother uzlīmju printerus un marķēšanas risinājumus visiem automašīnu tirgotājiem, riepu glabātuvju un riepu apkopes uzņēmumiem."
Petter Kallinen, uzņēmuma Sports Car Center Espoo meistars

Apskatīt gadījumu

Europcar

Brother printeri darbojas bez sarežģījumiem Dānijas lielākajā auto nomas aģentūrā.

"Uzticamība, uzticamība, uzticamība. Tas priekš mums ir atslēgas vārds."
Anders Thaarup, IT speciālists Europcar Dānijas birojā.

Apskatīt gadījumu

GKN

Tintes HL-S7000DN biznesa klases printeris - liels drukas ātrums un izdrukas, kas spēj izturēt mitrumu un eļļainu pirkstu nospiedumus.

”Brother printeriem ir ļoti izturīgs dizains. Tie ir ātri, uzticami un tajā pašā laikā - to cena ir adekvāta."
Tommy Holm, GKN Wheels.

Apskatīt gadījumu

Lietuvas policija

Lietuvas policija savā darba ikdienā izmanto Brother PocketJet ierīces soda kvīšu un atskaišu drukāšanai, atrodoties uz ceļa.

“Mūsu darbs ir kļuvis krietni vien efektīvāks. Tagad mēs varam izdrukāt svarīgus dokumentus jebkurā brīdī un pat sliktos laika apstākļos."
Algirdas Stončaitis, Lietuvas policijas ģenerāldirektora vietnieks Viļņā

Apskatīt gadījumu

ercall wood college picture of building brother

Anglijas koledžas pieredze (Ercall Wood Technology College)

Brother MPS risinājumi patiešām mums palīdz kontrolēt mūsu drukas izmaksas. Mēs varam redzēt, cik daudz tiek iztērēts gan melnbaltiem, gan krāsainiem drukas darbiem katrā nodaļā - mēs pat varam paredzēt patēriņu un izmaksas..."

 Matthew Cooke, IT speciālists, Ercall Wood Technology College

Apskatīt gadījumu

Helsby High School children walking Brother

Anglijas vidusskolas pieredze (Helsby High School)

Galvenais šī projekta mērķis bija samazināt mūsu drukas izmaksas. Ieviešot Brother drukas pakalpojumus, mums ir izdevies uz pusi samazināt printeru skaitu, atbilstoši arī samazināt kopējās drukas darbu izmaksas ar tikai dažiem darbojošiem printeriem un vēl mazāk izejmateriāliem."

Steve Ford, ICT stratēģijas plānu vadītājs, Helsby High School

 

Apskatīt gadījumu

Day Lewis Pharmacy Logo Brother

Farmācijas uzņēmuma pieredze (Day Lewis Pharmacy)

Brother izplānoja, piegādāja un instalēja 380 jaunus printerus rekordīsā laikā, apmācīja darbiniekus un nepārtraukti sniedza nepieciešamo atbalstu šo pārmaiņu laikā." 

Colin Kendrick, IT nodaļas vadītājs, Day Lewis Pharmacy

Apskatīt gadījumu

Hillary's Blinds Logo Brother

Uzņēmumu pieredze (Hillary's Blinds)

85% no mūsu uzņēmuma apgrozījuma tiek veidoti ar mobilo risinājumu atbalstu, kas arī ir noteicošais mūsu biznesa darbības princips."

Julian Bond, ICT vadītājs, Hillary’s Blinds Ltd. 

Apskatīt gadījumu

PJT Co Logo Brother

Uzņēmumu pieredze (PJT Co)

Biroja telpu jautājums un klientu dokumentu uzglabāšana ir vienmēr bijis izaicinājums mums, kā vairumam grāmatvedības uzņēmumu. Brother mobilie un kompaktie skeneri ir pilnībā izmainījuši mūsu darba ikdienu." 

Sunil Parekh, Valdes loceklis, PJT and Co Chartered Accountants

Apskatīt gadījumu

Dakro - Brother - PJ-623

Uzņēmumu pieredze (Dakro Environmental Ltd)

Brother ir palīdzējis uzlabot mūsu darbinieku pieredzi, darboties efektīvāk un samazināt kopējās izmaksas."  

Antonio Solimena, IT vadītājs, Dakro Environmental Ltd

Apskatīt gadījumu