1. Sākums Brother
  2. Biznesa risinājumi
  3. Drukas pārvaldības risinājumi (MPS)

Kas ir Brother drukas pārvaldības risinājumi (MPS)?

Brother drukas pārvaldības risinājumi (MPS) ir pilnīgs drukas risinājums biznesa klientiem. Neatkarīgi no tā, vai esat mazs uzņēmums vai uzņēmumu grupa, kas izvietota vairākās atrašanās vietās, mūsu MPS var pielāgot, lai tie atbilstu jūsu drukas vajadzībām.

Brother MPS padara drukāšanu vienkāršu uzņēmumiem.

Female stood at long table looking at documents, people chatting

Kāpēc izvēlēties Brother MPS?

  • Tintes un tonera pasūtīšana un piegāde - izejmateriāli vienmēr būs pieejami pirms tie beidzas - viena lieta mazāk, par ko raizēties.
  • Samazinātas regulārās izmaksas - iegādājieties oriģinālos izejmateriālus izdevīgāk un iegūstiet pilnīgu izmaksu pārredzamību.
  • Ātrs atbalsta dienests - attālināts tehniskais atbalsts un servisa centri.
  • Izlietoto izejmateriālu atkārtota pārstrāde – mēs pārstrādājam vai atkārtoti izmantojam izlietotās kasetnes, lai tās nenokļūtu poligonos.
  • Elastīgi pakalpojumi, kas mainās ar jūsu uzņēmumu - jebkurā laikā atceliet vai mainiet savu pakalpojumu klāstu, lai tas atbilstu jūsu vajadzībām.
  • Iekārtas, uz kurām var paļauties - mēs garantējam iekārtu ilglaicību un kvalitāti, lai samazinātu dīkstāves.

Ieguvumi no Brother MPS

Vēlaties uzzināt vairāk par Brother drukas pārvaldības risinājumiem?

Turtle swimming in open water with fish

Vienkārša un bez maksas toneru atgriešana otrreizējai pārstrādei

Brother klienti var bez maksas atgriezt mums savas izlietotās kasetnes, samazinot C02 patēriņu un atbalstot Cool Earth labdarības organizāciju, kas rūpējas par planētas aizsardzību. Mēs ietaupām vairāk nekā 5 300 tonnas CO2 gadā, vienkārši atkārtoti izmantojot vai pārstrādājot toneru kasetnes, kas mums tiek atgrieztas. Tas ir kā noņemt 1 150 automašīnas no ceļa.

Mēs arī katru gadu ziedojam Cool Earth labdarības organizācijai. Šie līdzekļi tiek izmantoti lietusmežos dzīvojošo kopienu atbalstam, kas atrodas dažās no pasaulē visvairāk apdraudētajām ekosistēmām.

 

Uzzināt vairāk par mūsu tirgū vadošo toneru pārstrādi

Ko saka mūsu klienti...

"89% Brother drukas pārvaldības risinājumu klientu piekrīt, ka automātiskā tonera krājumu papildināšana ir uzlabojusi viņu organizācijas efektivitāti."

Avots: Brother MPS klientu aptauja, 2022. gada aprīlis - jūlijs 

Biežāk uzdotie jautājumi par drukas pārvaldības risinājumiem (MPS)

Uzņēmumi atsakās no dārgu un ātri amortizējamu IT iekārtu kapitālieguldījuma, un par vēlamo metodi, kā piekļūt jaunākajām biznesa tehnoloģijām, kļūst uz patēriņu balstīti IT pakalpojumi.

Drukas pārvaldības risinājumi (MPS) ir iekārtu un pakalpojumu kombinācija, ko piedāvā drukas pakalpojumu sniedzēji, lai pārvaldītu jūsu drukas vajadzīvbas. MPS ļauj organizācijām samazināt izmaksas, uzlabot efektivitāti, produktivitāti un informācijas drošību, parasti uzraugot iekārtu izmantošanu, atjaunojot izejmateriālu krājumus un izpildot organizācijas drukas vajadzības un IT mērķus.

Brother nodrošina pakalpojumus, kas balstīti uz patēriņu, kas nozīmē, ka jūsu organizācija maksās tikai par pakalpojumiem, ko izmantosiet.

Mēs varam palīdzēt jums pārvaldīt visas jūsu drukas vajadzības, nodrošinot pārskatāmību un kontroli, lielāku produktivitāti, izmaksu samazinājumu un sirdsmieru. Jūs maksājat tikai par pakalpojumu, ko izvēlaties.

7 ieguvumi no Brother MPS.

Viena no galvenajām priekšrocībām, izmantojot Brother drukas pārvaldības risinājumus, ir iespēja izvēlēties jums piemērotāko pakalpojumu un maksāt tikai par to, ko izvēlējāties.

Brother tīkla krāsu un mono lāzerdrukas printeri, LED printeri un daudzfunkciju iekārtas ir saderīgas ar MPS. 

Apskatīt mūsu biznesa printeru klāstu.

Drukas pārvaldības risinājumiem ir pamatprasības attiecībā uz datoru un tīklu, par kurām jums var sniegt konsultācijas mūsu apstiprinātie MPS pakalpojumu sniedzēji.

Brother ierīču pārvaldībai izmanto mākoņpakalpojumus, kas uzlabo to savienojamību un novērš nepieciešamību pēc programmatūras, kas uzstādīta uz vietas.

Uzziniet vairāk par drukas pārvaldības risinājumiem

Male and female talking whilst using a Brother printer

Piecas lietas jūs nezinājāt par drukas pārvaldības risinājumiem (MPS) (raksts angļu val.)

Daudziem uzņēmumiem printeru sagatavošana darbam, uzturēšana un programmatūru atjaunināšana ir sarežģīts uzdevums, ko spēj paveikt tikai daži darbinieki.

5 lietas par MPS
Top down diagram of six Brother devices including office document printers, a scanner and label printer situated over floor plans of three office spaces on a teal background

Jūsu ceļvedis, lai pārvaldītu drukas procesus vairākās uzņēmuma atrašanās vietās (raksts angļu val.)

Drukas pārvaldība vairākās vietās var būt izaicinājums pat visattīstītākajiem uzņēmumiem. Brother var palīdzēt un atvieglot šo uzdevumu, lai jūs varat koncentrēties uz svarīgākām lietām.

Ceļvedis drukas pārvaldībai
A magnifying glass cutout made out of blue and red binary ones and zeros under a grainy teal background

Izmantojiet "lielos" datus un samaziniet drukas izmaksas ar šo vienkāršo risinājumu (raksts angļu val.)

"Lielie" dati ("Big data") ir populārs termins uzņēmumu vadītājiem - bet neļaujiet tam būt mulsinošam, uzziniet, kā tie var palīdzēt samazināt jūsu drukas izmaksas.

Iepazīstieties ar "lielajiem" datiem
Male stood in a working environment wearing a suite showing a female something on his laptop

Vai jūs esat tālākpārdevējs?

Ja jūs esat tālākpārdevējs un esat ieinteresēts pārdot mūsu risinājumiem vai kādu no mūsu produktiem, sazinieties ar mums, lai atklātu jaunas tirdzniecības iespējas.

Pievienojieties Brother partneru tīklam šodien.

 

Sadarboties ar Brother