1. Sākums Brother
  2. Skeneri
Sieviete lasa dokumentu, sēžot blakus Brother skenerim

Kādēļ izvēlēties Brother dokumentu skeneri?

Ja nepieciešams digitalizēt papīra arhīvus, jums ir nepieciešams uzticams un ērti lietojams dokumentu skeneris, kas nodrošina vislabāko cenas un kvalitātes attiecību.

Balstoties uz mūsu principu "At your side", Brother skenēšanas risinājumi apvieno jaudīgu tehnoloģiju un nozares standarta bezmaksas programmatūru. Mūsu godalgotie skeneri nodrošina, ka jūsu skenētie faili tiek precīzi uztverti lappusi pēc lappuses.

  • Skenējiet A4 formāta dokumentus, fotogrāfijas, ID kartes un daudz ko citu
  • Uzticama un viegli lietojama tehnoloģija
  • Godalgotas un nozarē atzītas iekārtas

Brother ADS-2700W skeneris

Inteliģenta attēlu apstrāde viedākai dokumentu pārvaldībai

Brother skeneri palīdz padarīt dokumentu pārvaldību efektīvāku. Piemēram, mūsu automātiskā dokumentu padevēja (ADF) tehnoloģija nozīmē, ka varat vienā reizē pievienot skenēšanai lielu dokumentu daudzumu, neatkarīgi no tā, vai tie ir apjomīgi A4 formāta līgumi vai pat plastmasas kartes, piemēram, autovadītāja apliecības.  

Ar tādām funkcijām kā optiskā rakstzīmju atpazīšana (OCR), kas skenētos dokumentus pārvērš rediģējamos failos, un tīrīšanas programmatūra, kas noņem skavu caurumus, mūsu skeneri nodrošina, ka jūsu dokumentu digitālās versijas nav tikai rezerves kopijas - tās ir gatavas iesniegšanai jūsu sistēmās un atvieglo jūsu darbu.

Neesiet pārliecināti, kuru dokumentu skeneri izvēlēties? Iepazīstieties ar visu mūsu skeneru klāstu