1. Sākums Brother
  2. Uzlīmju, etiķešu un kvīšu printeri
  3. Pielāgotu izmēru uzlīmes
Brother pielāgotu izmēru uzlīmes dažādās krāsās

Pielāgotu izmēru uzlīmes

Pielāgotas uzlīmes, kas atbilst tieši jūsu vajadzībām.

Vai jums ir nepieciešamas speciālu izmēru uzlīmes kādam īpašam projektam vai arī permanentam marķēšanas risinājumam? Mēs esam jums līdzās, lai atrastu labāko risinājumu, kas atbilst jūsu prasībām. 

Brother pielāgotās uzlīmes ir iespējams pasūtīt dažādos izmēros, krāsās un formātos, lai nodrošinātu jūs ar risinājumu, kas atbilst tieši jūsu vajadzībām. 

Pēc jūsu pieprasījuma saņemšanas mēs izvērtēsim iespējas un izmaksas, lai radītu tieši jūsu vajadzībām piemērotas uzlīmes. Izmaksas būs atkarīgas no nepieciešamā apjoma uun specifikācijām. 

Vēlieties uzzināt vairāk par Brother pielāgotajām uzlīmēm? Zvaniet mums un mēs atradīsim jums atbilstošāko marķēšanas risinājumu!

Brother tirgotāju atbalsts Latvijā: +371 22026644

Pielāgotās uzlīmes ir izcils risinājums:

Loģistikas uzlīmes

Kravu pārvadājumiem un loģistikai

Brother klāstā ir dažādas uzlīmes, pat uzlīmes, kas ir pielāgojamas kravu pārvadājumu un loģistikas nozarei.

Oranža uzlīme ar speciāliem simboliem

Īpašām marķēšanas vajadzībām

Brother var pielāgot un radīt īpašas uzlīmes, kas atbildīs jūsu vajadzībām, neatkarīgi no nozares.

Balta uzlīme ar dzeltenu simbolu

Brīdinājumiem

Brother brīdinājuma uzlīmes ir plaši pielietojamas dažādās nozarēs.

Vēlieties uzzināt vairāk?

Uzlīmju lenta

Jauns uzlīmju rullis, jaunā formātā

Ir ļoti liels pieprasījums pēc uzlīmēm, kas neatbilst standarta formātam. Brother ir risinājums - mēs ieklausījāmies savos klientos un esam radījuši uzlīmes, kas atbilst plašākām marķēšanas vajadzībām. Papildus, tās tiks iekļautas mūsu standarta uzlīmju ruļļu klāstā. 

Uzlīmju rullis, LDS1N192100113N, sevī ietver 350 uzlīmes un katra uzlīme atbilst 100mm x 192mm izmēram.

Šīs uzlīmes ir bez pārklājuma, baltas un sagrieztas, kas atbilst profesionālām kravas pārvadājumu marķēšanas prasībām. Tās būs piemērotas arī loģistikas, tirdzniecības, veselības aprūpes un citām nozarēm, jo uz tām ir iespējams drukāt logo, svītrkodus un citu svarīgu informāciju.

Šīs uzlīmes ir pieejamas iegādei 18 ruļļu iepakojumā (minimālais pasūtījuma apjoms).

LXP1N073100117N_application

Uzlīmes, kas piemērotas riepu marķēšanai

Jaunākais papildinājums, kas tiek iekļauts mūsu regulārajā uzlīmju klāstā, ir riepu uzlīmju rullis LXP1N073100117N - ar īpašu pārklājumu, augstas kvalitātes un izcili izturīgas uzlīmes, ar īpaši noturīgu līmi - ideāli piemērotas riepu marķēšanai. 

Katrā rullī ir 500 uzlīmes ar izmēriem 100 mm x 73,2 mm. Tās ir pārklātas, štancētas un baltas, kas atbilst riepu ražošanas, noliktavu un mazumtirdzniecības prasībām attiecībā uz izturību, saķeri un izmēru.

Šīs uzlīmes ir ideāli piemērotas iekārtu marķēšanai, kas atrodas mitrā vidē. Tomēr, līdzīgi kā iepriekš minēto kravas marķēšanas uzlīmi LDS1N192100113N, to var lietot arī loģistikā, mazumtirdzniecībā un citās nozarēs, jo šīs uzlīmes var izmantot logotipu, svītrkodu vai citas svarīgas informācijas izvietošanai, tomēr tās nodrošina labāku izturību.

LXP1N073100117N nav iespējams iegādāties pa vienam - minimālais pasūtījuma apjoms ir iepakojums ar 5 ruļļiem.

Uzzināt vairāk par LXP1N073100117N