Brother ADS-3600W

Ātrgaitas galda skeneris ar bezvadu tīkla savienojumu un profesionālu programmatūru komplektu

€ 944,14 iesk. PVN

Jaudīga divpusējas skenēšanas funkcija (50 lapas minūtē / 100 attēli minūtē)

Gigabit Ethernet tīkla savienojums, ātrgaitas USB 3.0 un bezvadu tīkla savienojums

50 dažāda veida dokumentu lokšņu ietilpība - sākot no gara papīra līdz reljefainas virsmas plastikāta kartēm

Produkta detaļas

ADS3600W_main

Bloķējams 9.3cm krāsu skārienjūtīgs ekrāns

Aprīkots ar uzlabotām attēlu apstrādes funkcijām un papildus - TWAIN, ISIS, WIA, ICA un SANE draiveriem - optimālai veiktspējai

Bezmaksas nepieciešamāko programmatūru komplekts, ieskaitot - ABBYY FineReader Professional, ABBYY PDF Transformer+ un Nuance PaperPort

Galvenās funkcijas

  • Jaudīga divpusējas skenēšanas funkcija (50 lapas minūtē / 100 attēli minūtē)
  • Gigabit Ethernet tīkla savienojums, ātrgaitas USB 3.0 un bezvadu tīkla savienojums
  • 50 dažāda veida dokumentu lokšņu ietilpība - sākot no gara papīra līdz reljefainas virsmas plastikāta kartēm
  • Bloķējams 9.3cm krāsu skārienjūtīgs ekrāns
  • Aprīkots ar uzlabotām attēlu apstrādes funkcijām un papildus - TWAIN, ISIS, WIA, ICA un SANE draiveriem - optimālai veiktspējai
  • Bezmaksas nepieciešamāko programmatūru komplekts, ieskaitot - ABBYY FineReader Professional, ABBYY PDF Transformer+ un Nuance PaperPort

Apraksts

 

Brother ADS-3600W apvieno uzlabotu abpusējas skenēšanas tehnoloģiju un dažādām funkcijām bagātu programmatūru komplektu par konkurētspējīgu cenu - palielinātai uzņēmumu produktivitātei un izmaksu samazināšanai.

Atbalstot virkni dokumentu skenēšanas veidu, draiverus un operētājsistēmas - ADS-3600W modelim ir skārienjūtīgs krāsu LCD ekrāns, NFC (near field communication) tehnoloģija un bezvadu tīkla savienojums - ērtai integrācijai jau esošajās biroja sistēmās. Skeneris ir arī ātrs - tas skenē 50 lapas mīnūtē un spēj ikdienā apstrādāt līdz 5 000 lapām, kas padara šo ierīci izcilu biroja dokumentu digitalizēšani.

Saderība ar

  • Wireless network connectivity
  • iPrint and Scan

Specifikācijas

Vispārīgi

Izmantošanas veids Galda
Displejs Krāsu skārienekrāns
Displeja izmērs 9.3cm

Savienojamība

USB savienojums Ātrgaitas 3.0
Vadu tīkla savienojums
Bezvadu tīkla savienojums

Izmēri un svars

Ar kartona kasti W 382mm x D 254mm x H 330mm
Ar kartona kasti EU: 6.4kg, UK: 6.3 kg
Bez kartona kastes W 306mm x D 258mmx H 250mm
Svars 4.55 kg

Enerģijas patēriņš

Enerģijas patēriņš – gatavības režīmā 4.4 watts* (*with latest firmware update)
Power Consumption - sleep mode 2.3 watts* (with latest firmware update)
Ieslēgts 30 vati
Izslēgts 0.12 vati
Skaņas jauda 63.9 dB
Skaņas spiediens 50 dBA
Gatavības režīms 4.4 vati
Miega režīms 2.3 vati

Vide

Darbības mitrums 20 - 80%
Darbības temperatūra 5 - 35°C

Iepakojumā

Citi Skeneris, AC adapteris, AC strāvas padeves vads, USB 3.0 kabelis, DVD, Ātrās uzstādīšanas rokasgrāmata, Produkta drošības rokasgrāmata, Garantija.

Materiālu specifikācijas

Svars 27 - 413 gsm
Veidi un izmēri Parasts papīrs, Plāns papīrs, Biezs papīrs, Pārstrādāts papīrs, Vizītkartes, Plastikāta kartes (ar reljefainu virsmu līdz 1.4 mm)
ADF materiālu izmēri Platums : 51 līdz 215.9 mm. Garums: 51 līdz 297 mm.

Tīkls

IPv4 Yes
Tīkla protokoli IPv4 - ARP, RARP, BOOTP, DHCP, APIPA(Auto IP), WINS/NetBIOS name resolution, DNS Resolver, mDNS, LLMNR responder, Custom Raw Port/Port9100, SMTP Client, FTP Client and Server, LDAP Client, CIFS Client, SNMPv1/v2c/v3, HTTP/HTTPS server, TFTP client and server, ICMP, Web Services (Scan), SNTP Client. IPv6* - NDP, RA, DNS resolver, mDNS, LLMNR responder, Custom Raw, Port/Port9100, SMTP Client, FTP Client and Server, LDAP Client, CIFS Client, TELNET Server, SNMPv1/v2c/ v3, HTTP/HTTPS server, TFTP client and server, ICMPv6, Web Services (Scan), SNTP Client. (*with latest firmware update).
Vadu tīkls 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T
Vadu tīkla drošība SMTP-AUTH, SSL/TLS (HTTPS, SMTP), SNMP v3 802.1x (EAP-MD5, EAP-FAST, PEAP, EAP-TLS, EAP-TTLS), Kerberos, IPsec
Bezvadu tīkla drošība WEP 64/128 bit, WPA-PSK (TKIP/AES), WPA2-PSK (AES), SMTPAUTH, SSL/TLS (HTTPS, SMTP), SNMP v3, 802.1x (LEAP, EAP-FAST, PEAP, EAPTLS, EAP-TTLS), Kerberos, IPsec
IPv4
Bezvadu tīkls IEEE 802.11b/g/n (Infrastructure /Ad-hoc režīmi). IEEE 802.11g (Wi-Fi Direct)

Skenēšana

Divpusēja skenēšana
A4 drukas ātrums 50 pages per minute
ADF 50
Interpolētās skenēšanas izšķirtspēja 1200 x 1200 dpi
Vairāklapu padeves noteikšana
Papīra sensors
Skenēšanas izšķirtspēja no ADF 600 x 600
Skenēt uz Formāti - email, email serveris, File, Image, tīklā, OCR, SharePoint, USB ports, mākonī, FTP, SFTP, WS Scan, Aplikācijas, Printeris, meklējams PDF
Pelēko toņu skala 256 līmeņi
ICA saderība Jā, tikai lejupielādējot
ISIS saderība
SANE saderība
TWAIN saderība Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP
WIA saderība

Risinājumi

iPrint & Scan

Garantija

Garantija 3 gadu garantija
Rādīt vairāk
Rādīt mazāk

Atbalsts & lejupielādes

sieviete sēdēja pie galda pie klēpjdatora

Draiveri un lejupielādes

Lejupielādējiet un instalējiet jaunākos draiverus un programmatūru saviem Brother produktiem

Apskatīt lejupielādes
cilvēks sēdēja uz dīvāna, strādājot pie planšetdatora

Instrukcijas un rokasgrāmatas

Lejupielādējiet jaunākās instrukcijas un lietotāja rokasgrāmatas saviem Brother produktiem

Apskatīt instrukcijas

Vairāk par šo produktu...

ADS-3600W

 

Brother ADS-3600W krāsu dokumentu skeneris sniedz profesionālus skenēšanas rezultātus - ātrai, efektīvai dokumentu digitalizēšanai. Viena pieskāriena skenēšana ar 9.3cm lielo krāsu, skārienjūtīgo ekrānu nodrošina profesionālus skenēšanas risinājumus visiem biroja darbiniekiem, kamēr lielais ekrāns ļauj pavisam ēri un ātri apgūt galvenās funkcijas un ierīces darbības principus.

 

Programmējamais skārienjūtīgais ekrāns var tikt uzstādīts, lai skenētu uz noteiktām vietām, tajā skaitā FTP vai tīkla mapēm, lai varētu ātri koplietot dokumentus starp nodaļām un darbinieku starpā. Viena pieskāriena skenēšana palīdzēs izvairīties no kļūdainām funkciju izvēlēm un pazaudētiem skenēto dokumentu materiāliem, ļaujot visiem uzņēmuma darbiniekiem skenēt uz sev vēlamajām uzglabāšanas vietnēm.

 

ADS-3600W skenerim ir gan vadu tīkla, gan bezvadu tīkla savienojums - darba vietas pielāgošanai pēc vajadzības. Bezvadu tīkla savienojums ļauj ierīci ērti izmantot no dažādām vietām birojā, ļaujot to novietot jebkurā vietā. Drošais bezvadu tīkla savienojums ļaus IT darbiniekiem lieki nesatraukties un uzņēmuma darbiniekiem nodrošinās pielāgojamu lietojamību. 

 

Šis profesionālais dokumentu skeneris apvieno skenēšanu uz e-pastu, e-pasta serveri, file, image formātiem, USB, OCR (optisko rakstzīmju atpazīšanas) sistēmas programmatūru un SharePoint® - daudzfunkciju lietošanai un ir perfekti piemērots lieliem uzņēmumiem. Aprīkots ar ātrgaitas USB 3.0 - ātrākai veikspējai un optimizētam enerģijas patēriņam, Brother ADS-3600W ir veidots uzlabotai veiktspējai un ātrākai datu pārsūtīšanai. Ierīcei arī ir pieejams USB 2.0.

 

Ar ātru 2-pusējas skenēšanas funkciju un 50 lokšņu ADF (automātisko dokumentu padevi) un 50 lapu minūtē skenēšanas ātrumu, the ADS-3600W ir profesionāls skeneris jebkurām biznesa darba vides prasībām.

Tīkla skeneri

Brother tīkla skeneri ļauj skenēt dokumentus tieši no skenera uz dažādām ierīcēm ar tīkla savienojumu, bez nepieciešamības instalēt programmatūru dažādās atrašanās vietās. Ar vienu taustiņu vai pieskārienu, izmantojot skārienjūtīgo ekrānu,* skenētie dokumenti var tikt ātri un vienkārši pārsūtīti un koplietoti uzņēmuma darbinieku un nodaļu starpā, uzlabojot darba gaitas efektivitāti un palielinot produktivitāti.

 

*Skārienjūtīgs ekrāns ADS-2800W un ADS-3600W modeļiem.

Krāsu skārienjūtigs ekrāns

Izmantojot krāsu skārienjūtīgo ekrānu, skenētie dokumenti var tik uzreiz pārsūtīti uz iepriekš izvēlēto vietu, padarot darba procesu ērtāku un ietaupot laiku. Ikdienas skenēšanas darbus var iepriekš uzstādīt ar dažu vienkāršu soļu palīdzību, tādējādi uzlabojot ikdienas darba gaitu.

Tiešās skenēšanas iespēja uz visvairāk izmantojamajām vietām, piemēram, nodaļu mapēm, e-pasta adresātiem vai OCR (optisko rakstzīmju atpazīšanas) programmatūru ļaus ikdienas darbus veikt ātrāk un ērtāk. Tas palīdzēs izvairīties no iespējamām kļudām un kopumā uzlabos ikdienas darba pienākumu veikšanas procesu.

Near Field Communications (NFC) tehnoloģija

NFC tehnoloģija ļauj izveidot bezvadu tīkla savienojumu nelielā attālumā starp Brother skeneri un ierīci ar NFC tehnoloģiju.

NFC tehnoloģija automātiski izveido tiešu savienojumu, nodrošinot tūlītēju skenēšanu, bez vajadzības veidot savienojumu tīklā - vienkāršai un savlaicīgai skenēšanas darbu veikšanai birojā.

Ļauj uzņēmuma viesiem un apmeklētājiem izveidot ātru un īslaicīgu savienojumar Brother skeneri, bez vajadzības izmantot paroles vai kādus pieslēgšanās datus, kas, savukārt, spēj būt laikietilpīgs process.

Brother Solutions Interface (BSI)


BSI is a software interface that enables third-party developers to build custom solutions for, or to integrate with, Brother devices. Customised menus and screens can be created to provide new capabilities – helping customers improve operations as well as reducing costs, wastage and risk.

Secure Function Lock (SFL)

 

Šī ir drošības funkcija, kas ļauj ieslēgt vai izslēgt konfigurācijas iestatījumus, lai tiktu veikta ierobežojumu uzstādīšana. Funkcijai ir arī režīms, kas nodrošina, ka funkcijas paliks neierobežotas. Drošās bloķēšanas funkcijas ļauj ierobežot skenera izmantošanu katram lietotājam individuāli, ļaujot ērti pārvaldīt funkcijas un uzlabot drošību.

Skenē uz USB pieslēgvietu

Skenēšana uz USB pieslēgvietu ļauj izveidot savienojumu ar ārējo datu uzglabāšanas atmiņas karti līdz 64 GB.

Profesionāla papīra apstrāde

Jaudīgi, profesionāli skeneri - Brother galda skeneri nodrošina dažādu materiālu skenēšanu, izmantojot platāku papīra izvades kaseti, lai akurāti tiktu padots papīrs caur automātsiko dokumnetu padevi (ADF).

Plašais dokumentu aizbāžņu klāsts ļaus skanētos dokumentus ātri un vienkārši savākt, samazinot skenera dīkstāves laiku. Arī papīra izvades un ievades kasetes ir ar stūriem, lai papīrs ēri iegultu un nevienā vietā nesalocītos. Šīs mazās, bet svarīgās tehniskās īpašības padara Brother par speciālistu skeneru ražošanā.

Papīra ievades kļūdu noteicējs

Šī sistēma izmanto skaņas viļnus, lai noteiktu iespējamās papīra ievades kļūdu rašanos. Papīra ievades process tiek automātiski apturēts un lietotājam tiek paziņots, ja ir radies neregulārs signāls, tādējādi samazinot dokumentu sabojāšanās un salocīšanās risku.

 

Uzlabotā atpakaļgaitas ruļļu sistēma dvanced Reverse Roller System

Šī uzlabotā sistēma apstrādā lielapjoma papīra darbus, ļaujot vienlaicīgi skenēt tikai vienu papīra loksni - drošai dažādu dokumentu veidu un lielumu skenēšanai.

Uzlabotas attēlu apstrādes funkcijas

 

Ar virkni jaudīgām skenēšanas funkcijām, skenētie faili tiek automātiski sagatavoti un notīrīti, tādējādi uzlabojot skenēto attēlu kvalitāti to tālākai uzglabāšanas, rediģēšanas, koplietošanas un OCR (optisko rakstzīmju uzglabāšanas) vajadzībām.

 

This results in less ink wastage when documents are printed, reduces file sizes for sharing and generates clearly legible articles when reading. This means less time spent manually preparing and correcting documents and more time spent focusing on the core of your business.

 

Back to top