1. Sākums Brother
  2. Otrreizējās pārstrādes programmas
  3. Toneru kasetņu un cilindra bloku otrreizējā pārstrāde
LŪDZU, ŅEMIET VĒRĀ, ŠIS PAKALPOJUMS IR PIEEJAMS TIKAI ORIĢINĀLĀM BROTHER KASETNĒM UN CILINDRA BLOKIEM.
Brother toner cartridge return

Līdz 4 kasetnēm vai cilindra blokiem

Bezmaksas pasta sūtījums

  • Izdrukājiet bezmaksas pasta sūtījuma uzlīmi un pavadvēstuli no saites, kas iekļauta zemāk.
  • Uzmanīgi iepakojiet tukšās kasetnes vai cilindra blokus katru atsevišķā plastikāta maisiņā, lai novērstu iztecēšanas vai bojājumu risku tranzīta laikā
  • Ievietojiet tos kastē, kurā saņēmāt savus jaunos izejmateriālus. Vienlaicīgi ir iespējams atgriezt divas kasetnes vai cilindra blokus, salīmējot kastes kopā.
  • Uzlīmējiet sūtījuma uzlīmi uz kastes.
  • Nogādājiet savu sūtījumu vietējā pasta nodaļā un nosūtiet bez maksas.

Lūdzu, ņemiet līdzi uz pasta nodaļu arī vēstuli, kas iekļauta lejupielādes dokumentā, lai uzrādītu to pasta darbiniekam, ja rodas sarežģījumi.

 

Lejupielādēt atgriešanas uzlīmi

Biežāk uzdotie jautājumi

Mēs zinām precīzu mūsu ražoto kasetņu sastāvu, lai tos varētu atkārtoti izmantot vai pilnībā pārstrādāt. Tonera kasetņu atkārtota izmantošana ietaupa 33% CO2 salīdzinājumā ar jaunas tonera kasetnes iegādi.

Mēs ar ziedojumiem atbalstām Cool Earth labdarības organizāciju, izmantojot mūsu pārstrādes programmu.

Mūsu Eiropas pārstrādes rūpnīcas (kur nonāk visas jūsu pārstrādei atgrieztās kasetnes) ir oglekļa neitrālas un no tām atkritumu poligonos nenonāk atkritumi.


Mēs, izmantojot mūsu atgriešanas programmu, pārstrādei pieņemam tikai Brother oriģinālās kasetnes, jo mēs zinām precīzu mūsu pašu ražoto kasetņu sastāvu un varam tās atkārtoti izmantot vai pārstrādāt pilnībā. Tomēr, ja mēs saņemsim kāda cita ražotāja kasetnes, mēs tās vienalga atbildīgi pārstrādāsim un nenodosim izgāztuvē.
Pirms kasetnes ievietošanas atgriešanas kastē, lūdzu, ievietojiet to folijas maisiņā, kurā saņēmāt jauno kasetni un uzlieciet tai oranžo plastmasas uzliku no jaunajās vai esošās kasetnes, lai pasargātu to no bojājumiem transportēšanas laikā.
Jā, izmantojot mūsu atgriešanas programmu, vienā sūtījumā jūs variet atgriezt līdz četrām tonera kasetnēm. Ja jums ir liels kasetņu apjoms un atgriešana caur pasta nodaļu nav praktiski iespējama, lūdzu, sazinieties ar mums un mēs jums palīdzēsim.
Lūdzu, rakstiet mums uz info@brother.lv ar savu pasūtījuma informāciju, un mēs būsim priecīgi palīdzēt!
Latvijas Pasts un Spring Global Mail / PostNL ir vienojušies pieņemt un nosūtīt tonera kasetnes, izmantojot IBRS (International Business Reply Service). Pasta nodaļai ir jāpieņem jūsu sūtījums, bet, ja jums rodas problēmas ar šo, lūdzu, sazinieties ar info@brother.lv.

Vienkāršākais veids ir izmantot mūsu pārstrādes programmu, lai savas izlietotās tonera kasetnes atgrieztu Brother. 

Ja jums ir 1-4 kasetnes, vienkārši izmantojiet bezmaksas atriešanas adreses uzlīmi, ko atradīsiet savas jaunās kasetnes iepakojumā vai lejupielādējiet to tiešsaistē. Pielīmējiet to pie kasetņu kastes vai 2 kastēm, kas savienotas kopā, un nogādājiet savu sūtījumu pasta nodaļā. 

Tonera kasetnes, kas atgrieztas Brother, tiks pārstrādātas, un viss, ko mēs nevaram atkārtoti izmantot, tiks utilizēts, lai veicinātu ilgtspējīgu aprites ekonomiku.

Mūsu slēgtā cikla process nozīmē, ka 100% no Brother kasetnēm, ko nosūtiet atpakaļ mums, tiek atkārtoti izmantotas vai pārstrādātas.

Kad tonera kasetni atgriežat mums, noris 150 dažādi procesi, lai nodrošinātu, ka katrai no atkārtoti izmantotajām kasetnēm ir tāda pati kvalitāte kā jaunām. Tas ir šis ļoti novatoriskais process, kas nozīmē, ka mēs varam atkārtoti izmantot 86% tonera kasetņu. 

Mēs ņemam lietotu kasetni, izjaucam to, nomainām nodilušās detaļas, iztīrām to un pārkomplektējām - pēc tam nosūtam atpakaļ mūsu klientiem tikpat labā kvalitātē kā jaunu.  Viss, ko mēs nevaram atkārtoti izmantot, bojājumu vai nodiluma dēļ ir 100% pārstrādāts.

Nē, atkritumu nodošanas pavadzīme ir nepieciešama sūtījumiem, kuru svars pārsniedz 20 kg.
Klienti no visas Eiropas pārstrādā savas izlietotās kasetnes ar Brother. Mums Eiropā ir divas pārstrādes rūpnīcas: viena Ziemeļvelsā un viena Slovākijā. Mēs izmantojam centralizētu sistēmu - sūtījumu šķirošanas punktu, kas atrodas Nīderlandē, un Eiropas mēroga pasta tīklu. Tas nozīmē, ka visas tonera kasetnes nonāk mūsu pārstrādes rūpnīcās konsolidētos sūtījumos, nevis pa vienai, kas ievērojami samazina transporta emisijas.