1. Sākums Brother
  2. Otrreizējās pārstrādes programmas
  3. Tintes kasetņu otrreizēja pārstrāde

Izvēlieties sev piemērotāko veidu

image showing 4 empty Brother inkjet cartridges next to Brother recycling envelope

Līdz 4 kasetnēm

Bezmaksas izlietoto tintes kasetņu atgriešana, izmantojot pasta servisu:

  1. Aizpildiet linkā zemāk ieļauto formu, lai pasūtītu bezmaksas atgriešanas aploksni
  2. Iepakojiet savas izlietotās tintes kasetnesaploksnē un aizlīmējiet to
  3. Ievietojiet aploksni pasta savākšanas pasta kastē vai atstājiet to savā tuvākajā pasta nodaļā

Aizpildīt formu
image showing up to 20 empty Brother inkjet cartridges next to Brother recycling box

Līdz 20 kasetnēm

Bezmaksas izlietoto tintes kasetņu atgriešana, izmantojot pasta servisu:

  1. Aizpildiet saitē zemāk iekļauto formu, lai pasūtītu bezmaksas atgriešanas kasti
  2. Iepakojiet savas izlietotās tintes kasetnes kastē
  3. Atstājiet kasti savā tuvākajā pasta nodaļā

Jūs variet izvēlēties pasūtīt vienu vai divas kastes. Katrā kastē var ievietot līdz 20 kasetnēm.

Aizpildīt formu

Biežāk uzdotie jautājumi

Brother strādā, lai veicinātu aprites ekonomiku. Atgriežot mums izlietotas oriģinālās Brother tintes, tonera kasetnes vai uzlīmju drukas izejmateriālus, mēs varam uzņemties atbildību par saviem produktiem un tos pārstrādāt, ietaupot vērtīgos dabas resursus un nevairojot atkritumus poligonos.

Vienkārši izmantojiet kādu no mūsu pārstrādes programmām, lai atgrieztu tintes kasetnes Brother. Mums piedāvājam 2 iespējas atkarībā no tā, cik tintes kasetņu jums ir: 
1. Ja jums ir līdz 4 kasetnēm, pasūtiet vienu no mūsu bezmaksas atgriešanas aploksnēm, izmantojot mūsu tiešsaistes formu. Kad aploksne ir pilna, vienkārši ievietojiet to pasta savākšanas kastē vai nogādajiet to pasta sev tuvākajā nodaļā. 
2. Pasūtiet bezmaksas atgriešanas kasti, kas piemērota aptuveni 20 kasetnēm. Kad tā ir pilna, nogādājiet to sev tuvākajā pasta nodaļā.

Ja nākamo divu nedēļu laikā no pasūtījuma datuma neesat saņēmis savu pārstrādes aploksni vai kasti, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu info@brother.lv.

Vienā pārstrādes aploksnē, kuru varat pasūtīt mūsu tīmekļa vietnē, var ievietot aptuveni 4 tintes kasetnes. Ja vēlaties, sūtiet epastu uz info@brother.lv, lai pieprasītu vairākas aploksnes vai izvēlētos otrreizējas pārstrādes iespēju līdz 20 tintes kasetnēm un pasūtiet kasti kasetņu atgriešanai.
Klienti no visas Eiropas pārstrādā savas tukšās printera kasetnes ar Brother. Mēs izmantojam centralizētu sistēmu - šķirošanas centru, kas atrodas Nīderlandē, un Eiropas mēroga pasta tīklu. Tas nozīmē, ka visas printera kasetnes nonāk pārstrādes rūpnīcās vienā sūtījumā, nevis pa vienai, kas ievērojami samazina transporta emisijas.
Jā, ja jums ir ērtāk pieejama pasta savākšanas pastkaste, tad nav nepieciešams to nogādāt pasta nodaļā. Vienkārši ievietojiet to sev tuvākajā pasta savākšanas pastkastē.