1. Sākums Brother
  2. Uzlīmju, etiķešu un kvīšu printeri
  3. QL-800 uzlīmju printeri
QL-800 series label printer

QL-800 uzlīmju printeru sērija

Saskati atšķirību

Brother QL-800 uzlīmju printeru sērija sniegs virkni ieguvumu: iespēju drukāt uzmanību piesaistošas, divu krāsu uzlīmes - melnā un sarkanā krāsā pēc vajadzības*. Iespēju drukāt pat līdz viena metra garas uzlīmes, izmantojot vienlaidu garuma uzlīmju rulli un izmantot bezvadu tīkla savienojumu iespējas, kas ļaus drukāt uzlīmes tieši no savas mobilās ierīces**. Papildus, ierīcēs iestrādātais nazis šo printeru sēriju padara par piemērotu profesionālam pielietojumam.

QL-800 printeru galvenās funkcijas

Labels on work IDs

Melnas & sarkanas krāsas druka

Izmanto iespēju izcelt tekstu uzlīmēs - drukājot pārtikas produktu sastāvdaļas un izceļot alergēnus, steidzmus sūtījumus, konfidenciālus dokumentus, iekštelpu pagaidu brīdinājuma zīmes. Uzmanību piesaistošās - melnas un sarkanas drukas uzlīmes* spēs ievērojami uzlabot ikdienas darbu veikšanu.

Uzzināt vairāk

Labels on folders and stationery

Vienlaidu garuma uzlīmju druka

Vienlaidu garuma uzlīmju lentas ļaus radīt pat līdz viena metra garas uzlīmes, tāpēc no viena uzlīmju ruļļa varēsi izveidot dažāda veida uzlīmes un izvairīties no izejmateriālu nelietderīgas izmantošanas.

 

Apskatīt izejmateriālus

Person printing wirelessly from their smartphone

Druka ar aplikācijām un bezvadu tīkla savienojumu

Drukā jebkurā vietā ar bezvadu tīkla uzlīmju printeriem**. Tikai ar viena pieskāriena palīdzību iespējams pavisam ātri un viekārši izveidot un izdrukāt uzlīmes ar sava viedtālruņa vai datora palīdzību jebkurā vietā.
Divkrāsu druka, izmantojot aplikācijas - pieejama no 2017. gada maija. 

Lejupielādē iPrint&Label aplikāciju App Store vai Google Play

QL-800 Brother Label Printer

QL-800

Vienkārši izveido savienojumu, izmantojot USB vai arī veido pielāgota izmēra uzlīmes, izmantojot bezmaksas rediģēšanas programmatūru.

QL-810W Brother Label Printer

QL-810Wc

Bezvadu tīkla savienojums un iespēja izmantot mobilās aplikācijas ļaus drukāt uzlīmes no jebkuras vietas un no dažādām ierīcēm.

QL-820NWB Brother Label Printer

QL-820NWBc / QL820NWBcVM

Bezvadu tīkla, Bluetooth un LAN savienojumu iespējas, kā arī iespēja ierīci izmantot atsevišķi - portatīvam pielietojumam.

* Izmantojot DK22251
** Saderīgs tikai ar QL810Wc, QL820NWBc un QL820NWBcVM.