1. Sākums Brother
  2. Uzlīmju, etiķešu un kvīšu printeri
  3. QL-800 uzlīmju printeri
  4. QL-800 sērijas pielietojums
QL-800 Label Printer Range

Saskati atšķirību

Kā QL-800 uzlīmju printeru sērija spēs palīdzēt citās nozarēs

Empty office

Birojs

Padari savus dokumentus viegli atrodamus un piešķir steidzamiem sūtījumiem vizuālu noformējumu ar uzmanību piesaistošām uzlīmēm divu krāsu drukā. Papildus - drukā arī tikai melnbaltas, noteikta izmēra uzlīmes, vai arī - izmanto vienlaidu garuma uzlīmju rulli - pielāgota izmēra uzlīmēm.

Pielietojumam: sūtījuma adrešu uzlīmēm, dokumentu uzlīmēm, uzglabāšanas aprīkojuma uzlīmēm, dokumentu arhīvu uzlīmēm un iekštelpu pagaidu brīdinājuma zīmju uzlīmēm.

Apskatīt QL-800

Labels in a warehouse facility

Ēku apsaimniekošana

Piesaisti uzmanību ar melnas un sarkanas drukas uzlīmēm. Veido pielāgotas uzlīmes pielietojumam iekštelpās pēc vajadzības ar divu krāsu, vienlaidu garuma uzlīmju ruļļu palīdzību: drošības brīdinājuma zīmes un citas, svarīgu informāciju saturošas zīmes. Papildus - vari drukāt tikai melnbaltas uzlīmes, izmantojot vēl izturīgāku uzlīmju rulli.

Pielietojumam: iekštelpu brīdinājuma ziņojumiem, apmeklētāju vārdu nozīmēm, biroja aprīkojuma un mēbeļu uzlīmēm.

Apskatīt QL-800

Labels on boxes in a warehouse

Pasta nodaļās & noliktavās

Drukā spilgtas un labi saskatāmas uzlīmes dažu sekunžu laikā ar mūsu divu krāsu, vienlaidu garuma uzlīmju ruļļiem, lai nodrošinātu drošu sūtījumu piegādi un izvairītos no sūtījumu novēlotas piegādes.

Pielietojumam: sūtījumu adrešu uzlīmēm, noliktavu skapju un iekārtu marķēšanai, svītrkdou drukāšanai, paletēm un kastēm, iekštelpu pagaidu brīdinājumu izveidei.

Apskatīt QL-800

Labels being used in a retail store

Tirdzniecība

Palielini tirdzniecību ar uzmanību piesaistošām cenu uzlīmēm un piedāvājumiem, kas drukāti uz melnas un sarkanas drukas uzlīmēm ar divu krāsu, vienlaidu garuma uzlīmju ruļļiem. QL-820NWBc uzlīmju printerim ir atsevišķi lietotojams LCD skārienjūtīgs ekrāns un papildus akumulators - portatīvam pielietojumam.

Izmantošanai: produktu uzlīmēm, cenu uzlīmēm, akciju/atlaižu piedāvājumu uzlīmēm, svītrkodu uzlīmēm, sūtījumu izsekošanas un iekštelpu pagaidu brīdinājuma uzlīmēm.

Apskatīt QL-820NWBc

Labels being used on food at a supermarket

Ēdināšanas nozare

Veido uzmanību piesaistošas pārtikas produktu uzlīmes ar divu krāsu, vienlaidu garuma uzlīmju rulli un izcel alergēnus, izmantošanas datumus, atlaižu piedāvājumus un cita veida informāciju - melnas un sarkanas krāsas drukā. QL-820NWBc printeris ir aprīkots ar atsevišķi lietojamu LCD skārienjūtīgu ekrānu, lai varētu uzreiz izdrukāt uzlīmes - to izgatavošanas brīdī.

Pielietojums: alergēnu izcelšanai produktu uzlīmēs, ēdienu pagatavošanas uzlīmēm, cenām, ledusskapju plauktu uzlīmēm un svītrkodu uzlīmēm.

Apskatīt QL-820NWBc

Labels being used on an ID badge

Apmeklētāju uzskaite

Uzlabo apmeklētāju uzskaites sistēmu ar melnas un sarkanas krāsas ID nozīmēm, kas drukātas, izmantojot divu krāsu, vienlaidu garuma uzlīmju rulli, izcel datumus, laiku, piekļuves vietas un ugunsdzēsības drošības punktus. QL-810Wc un QL-820NWBc un QL-820NWBcVM ierīces ir ar bezvadu tīkla savienojumu, kas ļauj ērti drukāt uzlīmes no viedtālruņa vai planšetdatora, izmantojot aplikāciju.

Pielietojumam: apmklētāju vārdu nozīmju drukai, adrešu uzlīmēm, iekštelpu pagaidu brīdinājuma nozīmēm.

QL-800 Brother Label Printer

QL-800

Vienkārši izveido savienojumu, izmantojot USB vai arī veido pielāgota izmēra uzlīmes, izmantojot bezmaksas rediģēšanas programmatūru.

QL-810W Brother Label Printer

QL-810Wc

Bezvadu tīkla savienojums un iespēja izmantot mobilās aplikācijas ļaus drukāt uzlīmes no jebkuras vietas un no dažādām ierīcēm.

QL-820NWB Brother Label Printer

QL-820NWBc / QL820NWBcVM

Bezvadu tīkla, Bluetooth un LAN savienojumu iespējas, kā arī iespēja ierīci izmantot atsevišķi - portatīvam pielietojumam.