Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lv-LV' (Site: 'MAIN-Nordics').

ADS-2400N

Tīkla skeneris ar profesionālu programmatūru komplektu

Ātra, divpusēja skenēšana (40 lapas minūtē / 80 attēli minūtē)

Gigabit Ethernet tīkla savienojums un ātrgaitas USB 2.0 savienojums

50 dažāda veida materiālu ietilpība, sākot no vienlaidu garuma papīra loksnēm, līdz plastikāta kartēm

Produktu detaļas

ADS2400N_main

TWAIN, ISIS, WIA, ICA un SANE draiveri - skenera optimālai veiktspējai

Aprīkots ar uzlabotām attēlu apstrādes funkcijām

Bezmaksas nepieciešamāko programmatūru komplekts, ieskaitot ABBYY FineReader Sprint, ABBYY PDF Transformer+ un Nuance PaperPort

Galvenās funkcijas

  • Ātra, divpusēja skenēšana (40 lapas minūtē / 80 attēli minūtē)
  • Gigabit Ethernet tīkla savienojums un ātrgaitas USB 2.0 savienojums
  • 50 dažāda veida materiālu ietilpība, sākot no vienlaidu garuma papīra loksnēm, līdz plastikāta kartēm
  • TWAIN, ISIS, WIA, ICA un SANE draiveri - skenera optimālai veiktspējai
  • Aprīkots ar uzlabotām attēlu apstrādes funkcijām
  • Bezmaksas nepieciešamāko programmatūru komplekts, ieskaitot ABBYY FineReader Sprint, ABBYY PDF Transformer+ un Nuance PaperPort

Apraksts

 

Šis tīkla skeneris apvieno 600dpi drukas izšķirtspēju, lielu skenēšanas ātrumu, lietotājam draudzīgu programmatūru, ērti programmējamus taustiņus, dažādu dokumentu skenēšanas iespējas, kā arī dažādu skenera draiveru un operētājsistēmu saderību, turklāt šis skeneris ir kompakts un neaizņem daudz vietas uz darba galda.

 

Izturīgais ADS-2400N spēj skenēt līdz 3 000 lapām dienā, kas padara to par piemērotu skeneri lietošanai birojos un uzticamu palīgu dokumentu digitalizēšanai.

Saderība ar

  • Kofax VRS certification for scanned image processing
  • ISIS compatibility

Specifikācijas

Vispārīgi

Izmantošanas veids Galda

Savienojamība

USB savienojums Ātrgaitas 2.0
Vadu tīkla savienojums

Izmēri un svars

Ar kartona kasti W 382mm x D 254mm x H 330mm
Bez kartona kastes W 306mm x D 258mm x H 250mm
Svars 4.45 kg
Ar kartona kasti 6.2 kg

Enerģijas patēriņš

Enerģijas patēriņš – gatavības režīmā 2.5 watts* (* with latest firmware update)
Power Consumption - sleep mode 1.3 watts* (* with latest firmware update)
Ieslēgts 27 vati
Izslēgts 0.12 vati
Gatavības režīms 2.5 vati
Miega režīms 1.3 vati

Vide

Darbības mitrums 20 - 80%
Darbības temperatūra 5 - 35°C
Skaņas jauda 64.3dB* (*with latest firmware update)
Skaņas spiediens 51dB* (*with latest firmware update

Iepakojumā

Citi Skeneris, AC adapteris, AC strāvas padeves vads, USB 2.0 kabelis, DVD, ātrās uzstādīšanas pamācība, produkta drošības pamācība, garantijas karte.

Materiālu specifikācijas

Svars 27 - 413 gsm
Veidi un izmēri Parasts papīrs, plāns papīrs, biezs papīrs, pārstrādāts papīrs, vizītkartes, plastikāta kartes (ar reljefainu virsmu līdz 1.4 mm)
ADF materiālu izmēri Platums : 51 līdz 215.9 mm. Garums: 51 līdz 297 mm.

Tīkls

IPv4 Yes
Tīkla protokoli IPv4 - ARP, RARP, BOOTP, DHCP, APIPA(Auto IP), WINS/NetBIOS name resolution, DNS Resolver, mDNS, LLMNR responder, Custom Raw Port/Port9100, SMTP Client, FTP Client and Server, LDAP Client, CIFS Client, SNMPv1/v2c/v3, HTTP/HTTPS server, TFTP client and server, ICMP, Web Services (Scan), SNTP Client. IPv6* - NDP, RA, DNS resolver, mDNS, LLMNR responder, Custom Raw, Port/Port9100, SMTP Client, FTP Client and Server, LDAP Client, CIFS Client, TELNET Server, SNMPv1/v2c/ v3, HTTP/HTTPS server, TFTP client and server, ICMPv6, Web Services (Scan), SNTP Client. (*with latest firmware update).
Vadu tīkls 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T
Vadu tīkla drošība SMTP-AUTH, SSL/TLS (HTTPS, SMTP), SNMP v3 802.1x (EAP-MD5, EAP-FAST, PEAP, EAP-TLS, EAP-TTLS), Kerberos, IPsec
IPv4

Skenēšana

Divpusēja skenēšana
A4 drukas ātrums 40 ppm* (*with latest firmware update)
ADF 50
Interpolētās skenēšanas izšķirtspēja 1200 x 1200 dpi
Vairāklapu padeves noteikšana
Papīra sensors
Skenēšanas izšķirtspēja no ADF 600 x 600
Skenēt uz formāti - email, File, Image, tīklā, OCR, SharePoint, USB ports, FTP, SFTP, WS Scan, printeri, meklējamu PDF
Pelēko toņu skala 256 līmeņi
ICA saderība Jā, tikai lejupielādējot
ISIS saderība
SANE saderība
TWAIN saderība Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP
WIA saderība

Risinājumi

iPrint & Scan

Garantija

Garantija 2 gadu garantija
Rādīt vairāk
Rādīt mazāk

Atbalsts

sieviete sēdēja pie galda pie klēpjdatora

Draiveri un lejupielādes

Lejupielādējiet un instalējiet jaunākos draiverus un programmatūru saviem Brother produktiem

Apskatīt lejupielādes
cilvēks sēdēja uz dīvāna, strādājot pie planšetdatora

Instrukcijas un rokasgrāmatas

Lejupielādējiet jaunākās instrukcijas un lietotāja rokasgrāmatas saviem Brother produktiem

Apskatīt instrukcijas

Vairāk par šo produktu...

ADS-2400N

 

ADS-2400N galda dokumentu skeneris no Brother ir aprīkots ar vadu tīkla savienojuma iespējām - ātrai informācijas pārsūtīšanai uzņēmumā. Ar trīs ieprogrammējamiem taustiņiem, lietotāji var veikt viena pieskāriena skenēšanu uz jau noteiktām vietām, tādējādi nodrošinot, ka svarīga informācija tiek saņemta pareizajā laikā un vietā.

 

ADS-2400N ierīce ir aprīkota ar daudzfunkciju skenēšanas iespējām, ļaujot skenēt tīklā, uz OCR programmatūru, USB, File, Image formātiem, SharePoint® un e-pastu, tādējādi darbinieki visā uzņēmumā spēs atrast pielietojumu ierīcei, atbilstoši savām darba vajadzībām. USB ports ļauj lietotājiem pievienot 64 GB lielas zibatmiņas kartes.

 

Aprīkots ar TWAIN attēlu apstrādes funkcijām, ADC-2400N nodrošina profesionālus un kvalitatīvus skenēšanas rezultātus. Attēlu apstrādes funkcijas sagatavo un notīra skenētos dokumentus, tādējādi uzlabojot skenēto attēlu kvalitāti - to uzglabāšanai, labošanai vai koplietošanai un OCR sistēmas prasībām. Tas viss kopā nodrošinās to, ka uzņēmumam svarīgākie dokumenti būs viegli salasāmi un tos būs ērti veidot atsauksmēm, arhivējot tos dokumentu satura atgūšanai, vajadzības gadījumā.

 

Ātrgaitas USB 2.0 savienojums, automātiska divpusēja krāsu skenēšana, 50 lokšņu ADF (automātiska dokumentu padeve) un 80ipm (40ppm) skenēšnanas ātrums. ADS-2400N ir profesionāla ierīce - piemērota vidēji lieliem un nelieliem uzņēmumiem.

Tīkla skeneri

Brother tīkla skeneri ļauj skenēt dokumentus tieši no skenera uz dažādām ierīcēm ar tīkla savienojumu, bez nepieciešamības instalēt programmatūru dažādās atrašanās vietās. Ar vienu taustiņu vai pieskārienu, izmantojot skārienjūtīgo ekrānu,* skenētie dokumenti var tikt ātri un vienkārši pārsūtīti un koplietoti uzņēmuma darbinieku un nodaļu starpā, uzlabojot darba gaitas efektivitāti un palielinot produktivitāti.

 

*Skārienjūtīgs ekrāns ADS-2800W un ADS-3600W modeļiem.

Ieprogrammējami taustiņi

Izmantojot ieprogrammējamus taustiņus, skenētie dokumenti var tik uzreiz pārsūtīti uz iepriekš izvēlēto vietu, padarot darba procesu ērtāku un ietaupot laiku. Ikdienas skenēšanas darbus var iepriekš uzstādīt ar dažu vienkāršu soļu palīdzību, tādējādi uzlabojot ikdienas darba gaitu.

Tiešās skenēšanas iespēja uz visvairāk izmantojamajām vietām, piemēram, nodaļu mapēm, e-pasta adresātiem vai OCR (optisko rakstzīmju atpazīšanas) programmatūru ļaus ikdienas darbus veikt ātrāk un ērtāk. Tas palīdzēs izvairīties no iespējamām kļudām un kopumā uzlabos ikdienas darba pienākumu veikšanas procesu.

Skenē uz USB pieslēgvietu

Skenēšana uz USB pieslēgvietu ļauj izveidot savienojumu ar ārējo datu uzglabāšanas atmiņas karti līdz 64 GB.

Profesionāla papīra apstrāde

Jaudīgi, profesionāli skeneri - Brother galda skeneri nodrošina dažādu materiālu skenēšanu, izmantojot platāku papīra izvades kaseti, lai akurāti tiktu padots papīrs caur automātsiko dokumnetu padevi (ADF).

Plašais dokumentu aizbāžņu klāsts ļaus skanētos dokumentus ātri un vienkārši savākt, samazinot skenera dīkstāves laiku. Arī papīra izvades un ievades kasetes ir ar stūriem, lai papīrs ēri iegultu un nevienā vietā nesalocītos. Šīs mazās, bet svarīgās tehniskās īpašības padara Brother par speciālistu skeneru ražošanā.

Papīra ievades kļūdu noteicējs

Šī sistēma izmanto skaņas viļnus, lai noteiktu iespējamās papīra ievades kļūdu rašanos. Papīra ievades process tiek automātiski apturēts un lietotājam tiek paziņots, ja ir radies neregulārs signāls, tādējādi samazinot dokumentu sabojāšanās un salocīšanās risku.

 

Uzlabotā atpakaļgaitas ruļļu sistēma dvanced Reverse Roller System

Šī uzlabotā sistēma apstrādā lielapjoma papīra darbus, ļaujot vienlaicīgi skenēt tikai vienu papīra loksni - drošai dažādu dokumentu veidu un lielumu skenēšanai.

Uzlabotas attēlu apstrādes funkcijas

 

Ar virkni jaudīgām skenēšanas funkcijām, skenētie faili tiek automātiski sagatavoti un notīrīti, tādējādi uzlabojot skenēto attēlu kvalitāti to tālākai uzglabāšanas, rediģēšanas, koplietošanas un OCR (optisko rakstzīmju uzglabāšanas) vajadzībām.

 

This results in less ink wastage when documents are printed, reduces file sizes for sharing and generates clearly legible articles when reading. This means less time spent manually preparing and correcting documents and more time spent focusing on the core of your business.

 

Back to top