Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lv-LV' (Site: 'MAIN-Nordics').

ADS-3000N

Ātrgaitas tīkla skeneris ar profesionālu programmatūru komplektu

€ 846,23 iesk. PVN

Jaudīga, divpusēja skenēšana (50 lapas minūtē / 100 attēli minūtē)

Gigabit Ethernet vadu tīkls un ātrgaitas USB 3.0 savienojums

50 dažāda veida lokšņu ietilpība - no gara papīra līdz plastikāta kartēm

Produkta detaļas

ADS3000N_main

TWAIN, ISIS, WIA, ICA un SANE draiveri optimālai veiktspējai

Aprīkots ar uzlabotām attēlu apstrādes funkcijām

Bezmaksas prgrammatūru komplekts, ieskaitot - ABBYY FineReader Professional, ABBYY PDF Transformer+ un Nuance PaperPort

Galvenās funkcijas

  • Jaudīga, divpusēja skenēšana (50 lapas minūtē / 100 attēli minūtē)
  • Gigabit Ethernet vadu tīkls un ātrgaitas USB 3.0 savienojums
  • 50 dažāda veida lokšņu ietilpība - no gara papīra līdz plastikāta kartēm
  • TWAIN, ISIS, WIA, ICA un SANE draiveri optimālai veiktspējai
  • Aprīkots ar uzlabotām attēlu apstrādes funkcijām
  • Bezmaksas prgrammatūru komplekts, ieskaitot - ABBYY FineReader Professional, ABBYY PDF Transformer+ un Nuance PaperPort

Apraksts

 

Brother ADS-3000N būs lielisks palīgs biroja darba ikdienā, skenējot lielapjoma darbus, turklāt tas skenē dažāda veida dokumentus un ir saderīgs ar virkni skeneru draiveru un operētājsistēmu veidiem. Jaudīgā ierīce spēj skenēt līdz 50 lapām minūtē un līdz 5 000 lapām dienā.

 

Perfekta ierīce cieto kopiju digitalizēšanai - ADS-3000N ir optimizēta ierīce ar uzlabotām - lietotājam draudzīgām funkcijām, ērti programmējamiem taustiņiem, jaudīgām attēlu apstrādes funkcijām un profesionālu programmatūru komplektu.

Saderība ar

  • Kofax VRS certification for scanned image processing
  • ISIS compatibility

Specifikācijas

Vispārīgi

Izmantošanas veids Galda

Savienojamība

USB savienojums Ātrgaitas 3.0
Vadu tīkla savienojums

Izmēri un svars

Ar kartona kasti W 382mm x D 254mm x H 330mm
Ar kartona kasti EU: 6.3kg, UK: 6.2 kg
Bez kartona kastes W 306mm x D 258mm x H 250mm
Svars 4.45 kg

Enerģijas patēriņš

Enerģijas patēriņš – gatavības režīmā 3.6 watts* (*with latest firmware update)
Power Consumption - sleep mode 2.2 watts* (with latest firmware update)
Ieslēgts 30 vati
Izslēgts 0.12 vati
Skaņas jauda 63.9 dB
Skaņas spiediens 0.12 dBA
Gatavības režīms 3.6 vati
Miega režīms 2.2 vati

Vide

Darbības mitrums 20 - 80%
Darbības temperatūra 5 - 35°C

Iepakojumā

Citi Skeneris, AC adapteris, AC strāvas padeves vads, USB 3.0 kabelis, DVD, Ātrās uzstādīšanas rokasgrāmata, Produkta drošības rokasgrāmata, Garantija.

Materiālu specifikācijas

Svars 27 - 413 gsm
Veidi un izmēri Parasts papīrs, plāns papīrs, biezs papīrs, pārstrādāts papīrs, vizītkartes, plastikāta kartes (ar reljefainu virsmu līdz 1.4 mm)
ADF materiālu izmēri Platums: 51 līdz 215.9 mm. Garums: 51 līdz 297 mm.

Tīkls

IPv4 Yes
Tīkla protokoli IPv4 - ARP, RARP, BOOTP, DHCP, APIPA(Auto IP), WINS/NetBIOS name resolution, DNS Resolver, mDNS, LLMNR responder, Custom Raw Port/Port9100, SMTP Client, FTP Client and Server, LDAP Client, CIFS Client, SNMPv1/v2c/v3, HTTP/HTTPS server, TFTP client and server, ICMP, Web Services (Scan), SNTP Client. IPv6* - NDP, RA, DNS resolver, mDNS, LLMNR responder, Custom Raw, Port/Port9100, SMTP Client, FTP Client and Server, LDAP Client, CIFS Client, TELNET Server, SNMPv1/v2c/ v3, HTTP/HTTPS server, TFTP client and server, ICMPv6, Web Services (Scan), SNTP Client. (*with latest firmware update)
Vadu tīkls 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T
Vadu tīkla drošība SMTP-AUTH, SSL/TLS (HTTPS, SMTP), SNMP v3 802.1x (EAP-MD5, EAP-FAST, PEAP, EAP-TLS, EAP-TTLS), Kerberos, IPsec
IPv4

Skenēšana

Divpusēja skenēšana
ADF 50
Krāsu A4 skenēšanas ātrums 50 lpp./min
Interpolētās skenēšanas izšķirtspēja 1200 x 1200 dpi
Vairāklapu padeves noteikšana
Papīra sensors
Skenēšanas izšķirtspēja no ADF 600 x 600
Skenēt uz Formāti - email, File, Image, tīklā, OCR, SharePoint, USB ports, FTP, SFTP, WS Scan, printeri, meklējamu PDF
Pelēko toņu skala 256 līmeņi
ICA saderība Jā, tikai lejupielādējot
ISIS saderība
SANE saderība
TWAIN saderība Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP
WIA saderība

Risinājumi

iPrint & Scan

Garantija

Garantija 2 gadu garantija
Rādīt vairāk
Rādīt mazāk

Atbalsts & lejupielādes

sieviete sēdēja pie galda pie klēpjdatora

Draiveri un lejupielādes

Lejupielādējiet un instalējiet jaunākos draiverus un programmatūru saviem Brother produktiem

Apskatīt lejupielādes
cilvēks sēdēja uz dīvāna, strādājot pie planšetdatora

Instrukcijas un rokasgrāmatas

Lejupielādējiet jaunākās instrukcijas un lietotāja rokasgrāmatas saviem Brother produktiem

Apskatīt instrukcijas

Vairāk par šo produktu...

ADS-3000N

 

ADS-3000N skenē tīklā, uz OCR (optisku rakstzīmju atpazīšanas) sistēmas programmatūru, USB, File, Image formātiem, SharePoint® un e-pastu, tādējādi visi uzņēmuma darbinieki un nodaļas var izmantot ierīci, lai arī kādas būtu to prasības un funkcijas. USB pieslēgvieta ļauj izmantot līdz 64 GB datu uzglabāšanas zibatmiņas karti.

 

Brother ADS-3000N ierīce apvieno ātrgaitas USB 3.0 - uzlabotai savienojuma izveidei, nodrošinot augstu veiktspēju un optimizētu enerģijas patēriņu - uzlabotai apstrādei un ātrākai datu pārsūtīšanai. Skeneris darbojas arī ar USB 2.0.

 

incorporates SuperSpeed USB 3.0 for enhanced connectivity, offering high performance and optimised power efficiency for improved usage and faster data transfer. The device is also USB 2.0 backwards compatibility.  

 

Ar ISIS un TWAIN draiveriem, ADS-3000N skeneris atbalsta virkni uzlabotu attēlu apstrādes funkciju - profesionālam skenēšanas rezultātam. Attēlu apstrādes funkcijas sagatavo un notīra skenētos dokumentus, uzlabojot skenēto attēlu uzglabāšanas, labošanas, koplietošanas funkcijas, kā arī optisko rakstzīmju atpazīšanas programmatūras prasības. Uzņēmumam svarīgi dokumenti būs viegli salasāmi un tos būs ērti veidot atsauksmēm, arhivējot tos dokumentu satura atgūšanai, vajadzības gadījumā un dokumentu digitalizēšanai.

 

Ar automātisku 2-pusēju, krāsu skenēšanu, 50 lokšņu ADF (automātisku dokumentu padevi) un jaudīgu skenēšanu - līdz 50 lapām minūtē, ADS-3000N skeneris būs profesionāla ierīce nelieliem un vidēji lieliem uzņēmumiem.

 

Tīkla skeneri

Brother tīkla skeneri ļauj skenēt dokumentus tieši no skenera uz dažādām ierīcēm ar tīkla savienojumu, bez nepieciešamības instalēt programmatūru dažādās atrašanās vietās. Ar vienu taustiņu vai pieskārienu, izmantojot skārienjūtīgo ekrānu,* skenētie dokumenti var tikt ātri un vienkārši pārsūtīti un koplietoti uzņēmuma darbinieku un nodaļu starpā, uzlabojot darba gaitas efektivitāti un palielinot produktivitāti.

 

*Skārienjūtīgs ekrāns ADS-2800W un ADS-3600W modeļiem.

Ieprogrammējami taustiņi

Izmantojot ieprogrammējamus taustiņus, skenētie dokumenti var tik uzreiz pārsūtīti uz iepriekš izvēlēto vietu, padarot darba procesu ērtāku un ietaupot laiku. Ikdienas skenēšanas darbus var iepriekš uzstādīt ar dažu vienkāršu soļu palīdzību, tādējādi uzlabojot ikdienas darba gaitu.

Tiešās skenēšanas iespēja uz visvairāk izmantojamajām vietām, piemēram, nodaļu mapēm, e-pasta adresātiem vai OCR (optisko rakstzīmju atpazīšanas) programmatūru ļaus ikdienas darbus veikt ātrāk un ērtāk. Tas palīdzēs izvairīties no iespējamām kļudām un kopumā uzlabos ikdienas darba pienākumu veikšanas procesu.

Skenē uz USB pieslēgvietu

Skenēšana uz USB pieslēgvietu ļauj izveidot savienojumu ar ārējo datu uzglabāšanas atmiņas karti līdz 64 GB.

Profesionāla papīra apstrāde

Jaudīgi, profesionāli skeneri - Brother galda skeneri nodrošina dažādu materiālu skenēšanu, izmantojot platāku papīra izvades kaseti, lai akurāti tiktu padots papīrs caur automātsiko dokumnetu padevi (ADF).

Plašais dokumentu aizbāžņu klāsts ļaus skanētos dokumentus ātri un vienkārši savākt, samazinot skenera dīkstāves laiku. Arī papīra izvades un ievades kasetes ir ar stūriem, lai papīrs ēri iegultu un nevienā vietā nesalocītos. Šīs mazās, bet svarīgās tehniskās īpašības padara Brother par speciālistu skeneru ražošanā.

Papīra ievades kļūdu noteicējs

Šī sistēma izmanto skaņas viļnus, lai noteiktu iespējamās papīra ievades kļūdu rašanos. Papīra ievades process tiek automātiski apturēts un lietotājam tiek paziņots, ja ir radies neregulārs signāls, tādējādi samazinot dokumentu sabojāšanās un salocīšanās risku.

 

Uzlabotā atpakaļgaitas ruļļu sistēma dvanced Reverse Roller System

Šī uzlabotā sistēma apstrādā lielapjoma papīra darbus, ļaujot vienlaicīgi skenēt tikai vienu papīra loksni - drošai dažādu dokumentu veidu un lielumu skenēšanai.

Uzlabotas attēlu apstrādes funkcijas

 

Ar virkni jaudīgām skenēšanas funkcijām, skenētie faili tiek automātiski sagatavoti un notīrīti, tādējādi uzlabojot skenēto attēlu kvalitāti to tālākai uzglabāšanas, rediģēšanas, koplietošanas un OCR (optisko rakstzīmju uzglabāšanas) vajadzībām.

 

This results in less ink wastage when documents are printed, reduces file sizes for sharing and generates clearly legible articles when reading. This means less time spent manually preparing and correcting documents and more time spent focusing on the core of your business.

 

Back to top