Oriģinālā Brother LC223C tintes kasetne – ciāna

Brother LC223C ciāna tintes kasetne - viena kasetne. 550 izdrukām.

€ 15,61 iesk. PVN

550 izdrukām saskaņā ar ISO/IEC 24711 kvalitātes standartu

Augstas kavlitātes oriģinālā Brother tintes kasetne

Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Produkta detaļas

LC223C Cyan ink cartridge facing left

Galvenās funkcijas

  • 550 izdrukām saskaņā ar ISO/IEC 24711 kvalitātes standartu
  • Augstas kavlitātes oriģinālā Brother tintes kasetne
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Vislabākajam drukas rezultātam izvēlies Brother LC223C ciāna tintes kasetni. Kādēļ riskēt un iegādāties neoriģinālos izejmateriālus, kas var izraisīt bojājumus ierīces darbībā, ja oriģinālās Brother kasetnes ļaus printerim darboties nevainojami? 

Vairāk par šo produktu...

Pieejamas arī citas krāsas:

Nodrošini sava Brother printera nepārtrauktu, izcilu darbību un augstākās kvalitātes drukas rezultātus, izvēloties LC223C tintes kasetni.

Kaut arī ir pieejamas lētākas, neoriģinālās tintes kasetnes, iegādājamas interneta veikalos, tikai oriģinālā LC223C tintes kasetne nodrošinās ierīces netraucētu un ātru darbību - tādu, kādai tai ir jābūt.

Atceries, ka oriģinālo Brother tintes kasetņu izmantošana ir vienīgais veids, kā nodrošināt ierīces netraucētu darbību un saglabāt spēkā esošu garantiju.

Tāpēc izvēlies LC223C ciāna tintes kasetni no Brother un esi drošs par ietaupījumu ilgtermiņā.

Radošais centrs

Apmeklē Brother radošo centru un piekļūsti vairāk nekā 2 000 dažādām veidnēm, kuras ir iespēja pielāgot saviem biznesa dokumentiem vai radošiem projektiem.

Biznesa centrs piedāvā virkni mārketinga materiālus, kas veidoti, lai palīdzētu radīt nepieciešamo iespaidu darba vietā, veidojot vizītkartes, rēķinus, bukletus un plakātus, personalizējot tos atbilstoši savām vajadzībām.

Esot pašnodarbināta persona vai kāda neliela uzņēmuma īpašnieks, šīs veidnes būs noderīgas dažādu, uzmanību piesaistošu dokumentu un reklāmas materiālu izveidei.

Arī 'Mājas centrs' piedāvā virkni noderīgu papīra materiālu - mācību vajadzībām, bērnu spēlēm un dažādām dekorācijām pasākumiem un ballītēm, ieskaitot veidnes dažādu mehānismu izgatavei, kā arī ekskluzīvu varoņu izveidei, kas pieejami tikai no Brother.

Šeit ir tik daudz, ko atklāt un izmēģināt - turklāt, tas viss ir pieejams bez maksas!

Back to top