1. Sākums Brother
  2. Biznesa risinājumi
  3. Brother uzņēmumiem
  4. Drukas drošības risinājumi

Brother risinājumi drošai drukai

Mūsdienu darba vides daudzveidīgās savienotās tehnoloģijas rada dažāda līmeņa drošības riskus visiem uzņēmumiem. Brother nodrošinātās iekārtas, pakalpojumi un risinājumi garantē trīskāršu drošību visam jūsu tīklam, ierīcēm un dokumentiem, aizsargājot datu konfidencialitāti un bloķējot ielaušanās mēģinājumus.
Apskatīt Brother biznesa printeru klāstu

Padariet sava uzņēmuma druku drošu

Mūsdienās drukas drošība uzņēmumiem ir ļoti svarīga. Pasaules tirgus pārskatu un izpētes aģentūra "Quocirca", mūsu pēdējā industrijas sanāksmē atklāja, ka:

Avots: "Quocirca Print Security Landscape" - "Quocirca" veica pētījumu starp 531 IT lēmumu pieņēmējiem visā ASV, Lielbritānijā, Francijā un Vācijā, 2022.gadā.

61% no aptaujātajiem Informācijas tehnoloģiju direktoriem apgalvo, ka kļūst grūtāk risināt drukas drošības problēmas un apmierināt pieprasījumu.

68% organizāciju ziņo par vienu vai vairākām ar druku saistītām datu noplūdēm pagājušajā gadā, kas noved pie aptuveni £631 915 zaudējumiem par datu noplūdi.

67% no IT lēmumu pieņēmējiem ir nobažījušies par drukas drošības riskiem, strādājot no mājām.

Drošība kā standarts

Pie Brother mums drukas drošība ir pirmajā vietā. Mēs izmantojam trīs slāņu drošību tīkla, ierīču un dokumentu līmenī, ar virkni izstrādātiem risinājumiem, kas nozīmē, ka jūsu dati būs redzami tikai tiem, kam tie ir paredzēti.

Printer in a bubble, hacker icon in bubble

Automātiska ielaušanās noteikšana

Daudzas no mūsu profesionālajām ierīcēm ir aprīkotas ar jaunākās paaudzes programmatūru, lai tās pastāvīgi uzraudzītu un aizsargātu jūsu uzņēmumu pret ielaušanās draudiem.

Printer with document surrounded by bubble

Autentifikācija un autorizācija

Lai nodrošinātu, ka dokumenti nenokļūst nepareizās rokās, izvēlēties PIN un ID kartes aizsargātu druku, un mūsu Secure Lock funkciju, kas ierobežo iespēju veikt dažas darbības konkrētiem lietotājiem.

Printer with colourful cubes of ink

Droši komunikāciju protokoli

Esiet savienoti un koplietojiet dokumentus ar pārliecību, pateicoties pilnai komunikācijas protokolu šifrēšanai un piekļuves punktu kontrolei.

Ir nepieciešamas pielāgotāks drukas drošības risinājums?

Mēs piedāvājam arī vairākus pielāgotākus drukas drošības risinājumus, lai palīdzētu jums aizsargāt jūsu biznesu un nodrošinātu nākamā līmeņa drukas drošību.

Printer on a cabinet against grey brick wall with hexagon shaped shelving, plants, vase

Secure Print+

Vienkārša un efektīva sistēma konfidenciālo dokumentu drošai izdrukai, neuzstādot papildu programmatūru. Sūtiet drukas darbus uz konkrētu printeri, un jūsu dokuments tiks izdrukāts tikai pēc autentifikācijas drukas ierīcē, izmantojot derīgu PIN kodu vai NFC identifikācijas karti.

Uzzināt vairāk par Secure Print+
Two floor standing printers side by side, cabinet, files, picture frames

Secure Print Advanced

Vienkāršs un drošs "pull" drukas risinājums, kas ļauj izdrukāt no jebkuras ierīces tīklā. Dokumenti tiek drukāti tikai pēc autentifikācijas uz jebkura printera jūsu tīklā, izmantojot PIN kodu vai NFC identifikācijas karti. Tas ir ērti un vienkārši lietojams risinājums, kas aizsargā dokumentus un novērš izdruku gaidīšanas rindas.

Uzzināt vairāk par Secure Print Advanced
Line up of floor standing printers with cloud, spanner, cogs, padlock banners

Vienkārša integrācija

Padariet savu darbu vienkāršāku ar saderīgiem programmatūras risinājumiem.

Izvēloties Brother, jūs izvēlieties ilgstošu pieredzi un dažādus partnerus, kas apvienojušies, lai nodrošinātu, ka drukas procesi ir maksimāli efektīvi un nevainojami iekļaujas jūsu uzņēmuma procesos. Pielāgojami un radīti mainīgam mērogam, mūsu programmatūras risinājumi sniedz jums labāko, kas pieejams drukas pasaulē. Tie ietver:

 
  • Kofax ControlSuite
  • PaperCut
  • Everyone Print

Iepazīties ar Brother programmatūras partneriem

Interesē mūsu drošie biznesa printeri?