Oriģināla Brother LC223BK tintes kasetne – melna

Brother LC223BK melnas krāsas tintes kasetne - viena kasetne. 550 izdrukām.

€ 23,96 iesk. PVN

550 izdrukām saskaņā ar ISO/IEC 24711 kvalitātes standartu

Augstas kvalitātes oriģinālā Brother kasetne

Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Produkta detaļas

LC223BK Black ink cartridge facing left

Galvenās funkcijas

  • 550 izdrukām saskaņā ar ISO/IEC 24711 kvalitātes standartu
  • Augstas kvalitātes oriģinālā Brother kasetne
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Vislabākajam drukas rezultātam izvēlies Brother LC223BK melnas krāsas tintes kasetni. Kādēļ riskēt un iegādāties neoriģinālos izejmateriālus, kas var izraisīt bojājumus ierīces darbībā, ja oriģinālās Brother kasetnes ļaus printerim darboties nevainojami? 

Vairāk par šo produktu...

Pieejamas arī citas krāsas:

Melnas krāsas tinte tiek izmantota visvairāk, iegādājoties LC223BK augsta ražīguma tintes kasetni, vari būt drošs par augstākās kvalitātes izdrukām.                   

Kaut arī ir pieejamas lētākas, neoriģinālās tintes kasetnes, iegādājamas interneta veikalos, tikai oriģinālā LC223BK tintes kasetne nodrošinās ierīces netraucētu un ātru darbību - tādu, kādai tai ir jābūt.       

Atceries, ka vienīgais veids, ka nodrošināt printera izcilu darbību un saglabāt ierīces garantijas izmantošanas iespējas ir izmantojot tikai oriģinālās tintes kasetnes.

Tāpēc iegādājies Brother augsta ražīguma tintes kasetni LC223BK jau šodien un esi drošs par izcilu drukas rezultātu.

Radošais centrs

Apmeklē Brother radošo centru un piekļūsti vairāk nekā 2 000 dažādām veidnēm, kuras ir iespēja pielāgot saviem biznesa dokumentiem vai radošiem projektiem.

Biznesa centrs piedāvā virkni mārketinga materiālus, kas veidoti, lai palīdzētu radīt nepieciešamo iespaidu darba vietā, veidojot vizītkartes, rēķinus, bukletus un plakātus, personalizējot tos atbilstoši savām vajadzībām.

Esot pašnodarbināta persona vai kāda neliela uzņēmuma īpašnieks, šīs veidnes būs noderīgas dažādu, uzmanību piesaistošu dokumentu un reklāmas materiālu izveidei.

Arī 'Mājas centrs' piedāvā virkni noderīgu papīra materiālu - mācību vajadzībām, bērnu spēlēm un dažādām dekorācijām pasākumiem un ballītēm, ieskaitot veidnes dažādu mehānismu izgatavei, kā arī ekskluzīvu varoņu izveidei, kas pieejami tikai no Brother.

Šeit ir tik daudz, ko atklāt un izmēģināt - turklāt, tas viss ir pieejams bez maksas!

Back to top