Oriģinālā Brother LC223Y tintes kasetne – dzeltenā krāsā

Brother LC223Y dzeltenā tintes kasetne – atsevišķs iepakojums. 550 izdrukas.

€ 15,61 iesk. PVN

550 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC 24711

Augstas kvalitātes oriģinālā Brother kasetne

Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Produkta detaļas

LC223Y Yellow ink cartridge with box

Galvenās īpašības

  • 550 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC 24711
  • Augstas kvalitātes oriģinālā Brother kasetne
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Vislabākās kvalitātes izdrukām ik reizi izvēlies Brother LC223Y augstas ražības kasetni dzeltenā krāsā. Kādēļ riskēt ar drukāšanas problēmām, iegādājoties neoriģinālu papildināmo kasetni, kad Brother piedāvā oriģinālu kasetni, kas garantē Tava printera vislabāko darbību?

Vairāk par šo produktu...

Pieejamas arī citas krāsas:

Nodrošini, lai Tavs printeris turpina sniegt izcilus rezultātus, kādus sagaidi, izvēloties LC223Y tintes kasetni.

Lai gan tiešsaistē, iespējams, ir pieejamas lētākas maiņas alternatīvas, tikai oriģinālā LC223Y augstas ražības tintes kasetne garantē, ka Tava ierīce turpinās darboties tikpat ātri un efektīvi.

Atceries, ka Brother kasetņu izmantošana ir vienīgais veids, kā nodrošināt, lai Tavs printeris turpina darboties vislabākajā kvalitātē, kā arī tiek saglabātas visas garantijas.

Tādēļ - pasūti LC223Y augstas ražības tintes kasetni dzeltenā krāsā no Brother, lai nodrošinātu, ka gūsti labāku izmaksu lietderību laika gaitā.


 
 
 
 

Radošais centrs

Apmeklē Brother radošo centru un piekļūsti vairāk nekā 2 000 dažādām veidnēm, kuras ir iespēja pielāgot saviem biznesa dokumentiem vai radošiem projektiem.

Biznesa centrs piedāvā virkni mārketinga materiālus, kas veidoti, lai palīdzētu radīt nepieciešamo iespaidu darba vietā, veidojot vizītkartes, rēķinus, bukletus un plakātus, personalizējot tos atbilstoši savām vajadzībām.

Esot pašnodarbināta persona vai kāda neliela uzņēmuma īpašnieks, šīs veidnes būs noderīgas dažādu, uzmanību piesaistošu dokumentu un reklāmas materiālu izveidei.

Arī 'Mājas centrs' piedāvā virkni noderīgu papīra materiālu - mācību vajadzībām, bērnu spēlēm un dažādām dekorācijām pasākumiem un ballītēm, ieskaitot veidnes dažādu mehānismu izgatavei, kā arī ekskluzīvu varoņu izveidei, kas pieejami tikai no Brother.

Šeit ir tik daudz, ko atklāt un izmēģināt - turklāt, tas viss ir pieejams bez maksas!

Back to top