Oriģinālā Brother LC223M tintes kasetne - fuksīna krāsa

Brother LC223M tintes kasetne - fuksīna krāsa, atsevišķs iepakojums. 550 izdrukas.

€ 15,61 iesk. PVN

550 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC 24711

Augstas kvalitātes oriģinālā Brother kasetne

Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Produkta detaļas

LC223M Magenta ink cartridge facing left

Galvenās īpašības

  • 550 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC 24711
  • Augstas kvalitātes oriģinālā Brother kasetne
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Lai iegūtu vislabākās kvalitātes izdrukas katru reizi, izvēlieties Brother LC223M kasetni fuksīna krāsā. Kādēļ riskēt ar problēmām, izmantojot neoriģinālās uzpildāmās kasetnes, kad šis oriģinālais Brother risinājums garantē vislabāko veiktspēju?

Vairāk par šo produktu...

Pieejamas arī citas krāsas:

Nodrošini, ka Brother printeris turpina sniegt izcilus rezultātus, kādus sagaidi, izvēloties LC223M augstas ražības tintes kasetni.

Lai gan tiešsaistē, iespējams, ir pieejamas lētākas maiņas alternatīvas, tikai oriģinālā LC223M augstas ražības tintes kasetne garantē, ka Tava ierīce turpinās darboties tikpat ātri un efektīvi.

Atceries, ka Brother kasetņu izmantošana ir vienīgais veids, kā nodrošināt, lai Tavs printeris turpina darboties vislabākajā kvalitātē, kā arī tiek saglabātas visas garantijas.

Tādēļ - pasūti LC223M tintes kasetni fuksīna krāsā no Brother, lai nodrošinātu, ka gūsti labāku izmaksu lietderību laika gaitā.


 
 
 
 

Radošais centrs

Apmeklē Brother radošo centru un piekļūsti vairāk nekā 2 000 dažādām veidnēm, kuras ir iespēja pielāgot saviem biznesa dokumentiem vai radošiem projektiem.

Biznesa centrs piedāvā virkni mārketinga materiālus, kas veidoti, lai palīdzētu radīt nepieciešamo iespaidu darba vietā, veidojot vizītkartes, rēķinus, bukletus un plakātus, personalizējot tos atbilstoši savām vajadzībām.

Esot pašnodarbināta persona vai kāda neliela uzņēmuma īpašnieks, šīs veidnes būs noderīgas dažādu, uzmanību piesaistošu dokumentu un reklāmas materiālu izveidei.

Arī 'Mājas centrs' piedāvā virkni noderīgu papīra materiālu - mācību vajadzībām, bērnu spēlēm un dažādām dekorācijām pasākumiem un ballītēm, ieskaitot veidnes dažādu mehānismu izgatavei, kā arī ekskluzīvu varoņu izveidei, kas pieejami tikai no Brother.

Šeit ir tik daudz, ko atklāt un izmēģināt - turklāt, tas viss ir pieejams bez maksas!

Back to top