Oriģināla Brother TN-321BK tonera kasetne - melna

Brother TN-321BK tonera kasetne - atsevišķs iepakojums. 2,500 izdrukas.

€ 75,48 iesk. PVN

Nodrošina 2 500 izdrukas, atbilstoši ISO/IEC19798

Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasetne

Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Produkta detaļas

TN321BK_main

Produkta detaļas

  • Nodrošina 2 500 izdrukas, atbilstoši ISO/IEC19798
  • Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasetne
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Izvēlies šo oriģinālo Brother TN-321BK tonera kasetni ciāna krāsā, lai nodrošinātu augstas kvalitātes, profesionālus rezultātus, kādus Tavi profesionālie dokumenti ir pelnījuši katru dienu. Vienkārši uzstādāms, tas sniedz rentablu drukāšanas risinājumu Tavam birojam.

Vairāk par šo produktu...

Citas toneru kasetnes:

Šī TN-321BK tonera kasetne ciāna krāsā ir profesionāli izstrādāta, lai nevainojami darbotos ar Brother printeri, vienmēr sniedzot visaugstākās klases rezultātus.

Lai gan lētāku, neoriģinālu kasetņu izmantošana īstermiņā var ietaupīt līdzekļus, šie, bieži vien zemākas kvalitātes produkti, var izraisīt vairākas drukāšanas problēmas un pat bojāt aparātu. Tādēļ - vai tas ir riska vērts?

Izvēloties TN-321BK tonera kasetni, Tu nodrošināsi, ka printeris turpinās darboties savā vislabākajā kvalitātē, kā arī visas garantijas paliek spēkā, sniedzot Tev papildu sirdsmieru.

Otrreizejā pārstrāde

Vai zināji, ka izlietoto toneru kasetņu pārstrāde ar Brother ir iespējama bez papildus maksas?

Mēs cenšamies darīt visu iespējamo, lai samazinātu negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi un vēlamies iedrošināt mūsu klientus piedalīties tajā, atvieglojot otrreizējās pārstrādes procesu un padarot izlietoto oriģinālo Brother toneru kasetņu atgriešanu pēc iespējas ērtāku un vienkāršāku.

Viss, kas mums ir jāzin ir izlietoto toneru kasetņu skaits, un mēs noorganizēsim to atgriešanu otrreizējās pārstrādes iespējai pilnīgi bez maksas.

Pateicoties mūsu ilgtermiņa sadarbībai ar godalgoto labdarības Cool Earth organizāciju, mūsu otrreizējās pārstrādes process palīdz vietējiem ciematiem cīnīties ar tropu mežu iznīcināšanu.

Pārstrādā tintes un toneru kasetnes – bez maksas!

Back to top