Oriģinālā Brother TN321Y tonera kasetne – dzeltenā krāsā

Brother TN321Y tonera kasetne – atsevišķs iepakojums. 1,500 izdrukas.

€ 99,62 iesk. PVN

1,500 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC 19798

Augstas kvalitātes oriģinālā Brother kasetne

Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Produkta detaļas

TN321Y_main

Galvenās īpašības

  • 1,500 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC 19798
  • Augstas kvalitātes oriģinālā Brother kasetne
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Izvēlies šo oriģinālo Brother TN321Y tonera kasetni dzeltenā krāsā, lai nodrošinātu augstas kvalitātes, profesionālus rezultātus, kādus Tavi profesionālie dokumenti ir pelnījuši katru dienu. Vienkārši uzstādāms, tas sniedz rentablu drukāšanas risinājumu Tavam birojam.

Vairāk par šo produktu...

Citas toneru kasetnes:

Šī TN321Y tonera kasetne dzeltenā krāsā ir profesionāli izstrādāta, lai nevainojami darbotos ar Tavu Brother printeri, vienmēr sniedzot visaugstākās klases rezultātus.

Lai gan lētāku, neoriģinālu kasetņu izmantošana īstermiņā var ietaupīt līdzekļus, šie, bieži vien zemākas kvalitātes produkti, var izraisīt vairākas drukāšanas problēmas un pat bojāt aparātu. Tādēļ - vai tas ir riska vērts?

Izvēloties TN321Y tonera kasetni, Tu nodrošināsi, ka printeris turpinās darboties savā vislabākajā kvalitātē, kā arī visas garantijas paliek spēkā, sniedzot Tev papildu sirdsmieru.

Otrreizējā pārstrāde

Vai zināji, ka izlietoto toneru kasetņu pārstrāde ar Brother ir iespējama bez papildus maksas?

Mēs cenšamies darīt visu iespējamo, lai samazinātu negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi un vēlamies iedrošināt mūsu klientus piedalīties tajā, atvieglojot otrreizējās pārstrādes procesu un padarot izlietoto oriģinālo Brother toneru kasetņu atgriešanu pēc iespējas ērtāku un vienkāršāku.

Viss, kas mums ir jāzin ir izlietoto toneru kasetņu skaits, un mēs noorganizēsim to atgriešanu otrreizējās pārstrādes iespējai pilnīgi bez maksas.

Pateicoties mūsu ilgtermiņa sadarbībai ar godalgoto labdarības Cool Earth organizāciju, mūsu otrreizējās pārstrādes process palīdz vietējiem ciematiem cīnīties ar tropu mežu iznīcināšanu.

Pārstrādā tintes un toneru kasetnes – bez maksas!

Back to top