Oriģināla Brother TN-321M tonera kasetne - fuksīna

Brother TN-321M tonera kasetne. 1 500 izdrukām.

€ 99,62 iesk. PVN

1 500 izdrukas atbilstoši ISO/IEC19798 kvalitātes standartam

Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasetne

Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Produkta detaļas

TN321M_main

Galvenās funkcijas

 • 1 500 izdrukas atbilstoši ISO/IEC19798 kvalitātes standartam
 • Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasetne
 • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Izvēlies šo oriģinālo Brother TN-321M fuksīna krāsas tonera kasetni augstas kvalitātes, profesionālam drukas rezultātam - visu svarīgāko dokumentu drukai. Vienkārši ievietojama, tā nodrošinās izdevīgu risinājumu biroja darba ikdienā ilgtermiņā.

Vairāk par šo produktu...

Citas toneru kasetnes

 • TN321BK - Melna
  Melnas krāsas tonera kasetne 2 500 izdrukām
 • TN321C - Ciāna
  Ciāna krāsas tonera kasetne 1 500 izdrukām
 • TN321Y - Dzeltena
  Dzeltenas krāsas tonera kasetne 1 500 izdrukām

TN-321M fuksīna krāsas tonera kasetne ir ekspertu radīts risinājums efektīvai veiktspējai darbam ar Brother printeriem - augstākās kvalitātes rezultātam katrā drukāšanas reizē.

Kaut arī lētāko, neoriģinālo izejmateriālu iegāde var likties izdevīgāks risinājums īstermiņā, tie nav paredzēti darbam ar Brother drukas ierīcēm. Pastāv iespēja, ka šo, viltoto izejmateriālu izmantošana var izraisīt problēmas ierīces darbībā un pat to sabojāt.

Izvēloties oriģinālo TN-321M tonera kasetni, varēsi būt drošs par sava printera netraucētu darbību un spēkā esošiem garantijas nosacījumiem - drošam un uzticamam drukas risinājumam.

Otrreizējā pārstrāde

Vai zināji, ka izlietoto toneru kasetņu pārstrāde ar Brother ir iespējama bez papildus maksas?

Mēs cenšamies darīt visu iespējamo, lai samazinātu negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi un vēlamies iedrošināt mūsu klientus piedalīties tajā, atvieglojot otrreizējās pārstrādes procesu un padarot izlietoto oriģinālo Brother toneru kasetņu atgriešanu pēc iespējas ērtāku un vienkāršāku.

Viss, kas mums ir jāzin ir izlietoto toneru kasetņu skaits, un mēs noorganizēsim to atgriešanu otrreizējās pārstrādes iespējai pilnīgi bez maksas.

Pateicoties mūsu ilgtermiņa sadarbībai ar godalgoto labdarības Cool Earth organizāciju, mūsu otrreizējās pārstrādes process palīdz vietējiem ciematiem cīnīties ar tropu mežu iznīcināšanu.

Pārstrādā tintes un toneru kasetnes – bez maksas!

Back to top