Oriģināls Brother LC3217VALDR tintes kasetņu iepakojums - melnas, ciāna, fuksīna un dzeltenas krāsas

Oriģināls Brother LC3217VALDR standarta tilpuma melnas, ciāna, fuksīna un dzeltenas krāsas tintes kasetņu iepakojums. Katra kasetne - 550 izdrukām.

€ 64,02 iesk. PVN

Katra kasetne 550 izdrukām atbilstoši ISO/IEC 24711 kvalitātes standartam

Augstas kvalitātes oriģinālas Brother kasetnes

Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Produkta detaļas

LC3217VAL_tintes kasetne

Galvenās funkcijas

  • Katra kasetne 550 izdrukām atbilstoši ISO/IEC 24711 kvalitātes standartam
  • Augstas kvalitātes oriģinālas Brother kasetnes
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Meklē tintes kasetņu iepakojumu netraucētai printeru darbībai un izcilam rezultātam katrā drukāšanas reizē? Brother LC3217VAL tintes kasetņu iepakojums (komplektā melnas, ciāna, dzeltenas un fuksīna krāsas tintes kasetnes) garantēs vienmērīgu krāsu, uzticamu drukas rezultātu no pirmās līdz pēdējai izdrukai. Izcila vērtība ietaupījumam ilgtermiņā, ļaus printerim darboties bez sarežģījumiem.

Vairāk par šo produktu...

Atsevišķas tintes kasetnes - iekļautas iepakojumā:

LC3217BK – Melna
Melnas krāsas tintes kasetne - 550 izdrukām
LC3217C – Ciāna
Ciāna krāsas tintes kasetne - 550 izdrukām
LC3217M – Fuksīna
Fuksīna tintes kasetne - 550 izdrukām
LC3217Y - Dzeltena
Dzeltenas krāsas tintes kasetne - 550 izdrukām

LC3217VAL tintes kastņu iepakojumā ir katras krāsas viena kasetne: melna, ciāna, fuksīna un dzeltenas krāsas. Izmantojot šo, oriģinālo tintes kasetņu iepakojumu, nebūs vajadzības biežai tintes kasetņu maiņai.

Radošais centrs

Apmeklē Brother radošo centru un piekļūsti vairāk nekā 2 000 dažādām veidnēm, kuras ir iespēja pielāgot saviem biznesa dokumentiem vai radošiem projektiem.

Biznesa centrs piedāvā virkni mārketinga materiālus, kas veidoti, lai palīdzētu radīt nepieciešamo iespaidu darba vietā, veidojot vizītkartes, rēķinus, bukletus un plakātus, personalizējot tos atbilstoši savām vajadzībām.

Esot pašnodarbināta persona vai kāda neliela uzņēmuma īpašnieks, šīs veidnes būs noderīgas dažādu, uzmanību piesaistošu dokumentu un reklāmas materiālu izveidei.

Arī 'Mājas centrs' piedāvā virkni noderīgu papīra materiālu - mācību vajadzībām, bērnu spēlēm un dažādām dekorācijām pasākumiem un ballītēm, ieskaitot veidnes dažādu mehānismu izgatavei, kā arī ekskluzīvu varoņu izveidei, kas pieejami tikai no Brother.

Šeit ir tik daudz, ko atklāt un izmēģināt - turklāt, tas viss ir pieejams bez maksas!

Back to top