Oriģinālā Brother LC3217BK tintes kasetne - melna krāsa

Brother LC3217BK tintes kasetne - melna krāsa, atsevišķs iepakojums. 550 izdrukas.

€ 20,77 iesk. PVN

550 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC 24711

Augstas kvalitātes oriģinālā Brother kasetne

Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Produkta detaļas

LC3217BK_main

Galvenās īpašības

  • 550 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC 24711
  • Augstas kvalitātes oriģinālā Brother kasetne
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Meklē kasetni ar vienkāršu sniegumu katrā drukāšanas reizē? Brother LC3217BK tintes kasetne melnā krāsā garantē vienmērīgas, uzticamas augstākās kvalitātes izdrukas no pirmās līdz pēdējai izdrukai. Lieliska izmaksu lietderība. Mūsu izcili līdzsvarotās tintes nodrošina vislabāko printera veiktspēju.

Vairāk par šo produktu...

Pieejamas arī citas krāsas:

Šī LC3217BK tintes kasetne ir profesionāli izstrādāta, lai nevainojami darbotos ar plašu klāstu Brother printeru, aizvien sniedzot visaugstākās kvalitātes rezultātus.

Lai gan lētāku, neoriģinālu kasetņu izmantošana īstermiņā var ietaupīt līdzekļus, ir vērts atcerēties, ka šie, bieži vien zemākas kvalitātes produkti, var ne tikai ietekmēt izdruku kvalitāti, bet arī izraisīt printera ilgtermiņa bojājumu. Tādēļ - vai tas ir riska vērts?

Izvēloties Brother oriģinālo LC3217BK tintes kasetni Tu nodrošināsi, ka Brother printeris turpina darboties vislabākajā kvalitātē, kā ari saglabāsi garantijas, kas Tev sniegs papildu sirdsmieru.

Radošais centrs

Apmeklē Brother radošo centru un piekļūsti vairāk nekā 2 000 dažādām veidnēm, kuras ir iespēja pielāgot saviem biznesa dokumentiem vai radošiem projektiem.

Biznesa centrs piedāvā virkni mārketinga materiālus, kas veidoti, lai palīdzētu radīt nepieciešamo iespaidu darba vietā, veidojot vizītkartes, rēķinus, bukletus un plakātus, personalizējot tos atbilstoši savām vajadzībām.

Esot pašnodarbināta persona vai kāda neliela uzņēmuma īpašnieks, šīs veidnes būs noderīgas dažādu, uzmanību piesaistošu dokumentu un reklāmas materiālu izveidei.

Arī 'Mājas centrs' piedāvā virkni noderīgu papīra materiālu - mācību vajadzībām, bērnu spēlēm un dažādām dekorācijām pasākumiem un ballītēm, ieskaitot veidnes dažādu mehānismu izgatavei, kā arī ekskluzīvu varoņu izveidei, kas pieejami tikai no Brother.

Šeit ir tik daudz, ko atklāt un izmēģināt - turklāt, tas viss ir pieejams bez maksas!

Back to top