Oriģinālā Brother LC3217C tintes kasetne - ciāna

Brother LC3217C ciāna tintes kasetne - viena kasetne. 550 izdrukām.

€ 15,10 iesk. PVN

550 lapu izdruka saskaņā ar ISO/IEC24711 kvalitātes standartu

Augstas kvalitātes oriģinālā Brother tintes kasetne

Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Produkta detaļas

LC3217C_main

Galvenās funkcijas

  • 550 lapu izdruka saskaņā ar ISO/IEC24711 kvalitātes standartu
  • Augstas kvalitātes oriģinālā Brother tintes kasetne
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Meklē tintes kasetni izcilai veiktspējai? Brother LC3217C tintes kasetne garantē uzticamu rezultātu, nevainojamas kvalitātes izdrukas no pirmās līdz pēdējai darbības dienai. Izcila vērtība, kas iegādāta par naudu. Mūsu izstrādātās tintes nodrošinās printera nevainojamu darbību.

Vairāk par šo produktu...

Pieejamas arī citas krāsas

Prasmīgi izstrādāta - izcilam rezultātam darbā ar Brother printeri, LC3217C tintes kasetne nodrošina nepārtrauktu izcilu rezultātu. LC3217C kasetnes augstas kvalitātes izdrukas tiek radītas, pateicoties drukas galvas dizainam, kas nodrošina vienmērīgu izdruku pārklājumu un labāku rezultātu.

Izmantojot lētākās, neoriģinālās tintes kasetnes īstermiņā, iespējams izmaksās lētāk, taču šie nekvalitatīvie produkti var izraisīt neatgriezeniskus bojājumus ierīces darbībā, radot drukas problēmas un iespēju pilnībā sabojāt printeri, kas nav šī riska vērtas.

Izmantojot oriģinālo LC3217C tintes kasetni, Tu nodrošināsi sava printera ilgstpējīgu darbību un spēkā esošu garantiju, nesatraucoties par iespējamiem bojājumiem.

Radošais centrs

Apmeklē Brother radošo centru un piekļūsti vairāk nekā 2 000 dažādām veidnēm, kuras ir iespēja pielāgot saviem biznesa dokumentiem vai radošiem projektiem.

Biznesa centrs piedāvā virkni mārketinga materiālus, kas veidoti, lai palīdzētu radīt nepieciešamo iespaidu darba vietā, veidojot vizītkartes, rēķinus, bukletus un plakātus, personalizējot tos atbilstoši savām vajadzībām.

Esot pašnodarbināta persona vai kāda neliela uzņēmuma īpašnieks, šīs veidnes būs noderīgas dažādu, uzmanību piesaistošu dokumentu un reklāmas materiālu izveidei.

Arī 'Mājas centrs' piedāvā virkni noderīgu papīra materiālu - mācību vajadzībām, bērnu spēlēm un dažādām dekorācijām pasākumiem un ballītēm, ieskaitot veidnes dažādu mehānismu izgatavei, kā arī ekskluzīvu varoņu izveidei, kas pieejami tikai no Brother.

Šeit ir tik daudz, ko atklāt un izmēģināt - turklāt, tas viss ir pieejams bez maksas!

Back to top