Oriģinālā Brother LC1280XLVALBP augsta ražīguma tintes kasetne - iepakojums

Brother LC1280XLVALBP melnas, ciāna, fuksīna un dzeltenas krāsas tintes kasetņu iepakojums. Katra kasetne 1 200 izdrukām; melnas krāsas kasetne - 2 400 izdrukām.

€ 106,59 iesk. PVN

Melnas krāsas tintes kasetne 2 400 izdrukām un katras krāsas kasetne - 1 200 izdrukām saskaņā ar ISO/IEC 24711 kvalitātes standartu

Augstas kvalitātes Brother tintes kasetne

Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Produkta detaļas

LC1280XLVALBP_main

Galvenās funkcijas

  • Melnas krāsas tintes kasetne 2 400 izdrukām un katras krāsas kasetne - 1 200 izdrukām saskaņā ar ISO/IEC 24711 kvalitātes standartu
  • Augstas kvalitātes Brother tintes kasetne
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Nepieciešama tintes kasetņu nomaiņa? Ietaupi naudu un pasargā sevi no liekām raizēm, iegādājoties šo LC1280XLVALBP augsta ražīguma tintes kasetņu iepakojumu. Oriģinālās Brother LC1280XLBK, LC1280XLC, LC1280XLM un LC1280XLY tintes kasetnes šajā iepakojumā ir radītas izciliem drukas rezultātiem izlgtermiņā.

Vairāk par šo produktu...

Pieejamas arī citas krāsas:

Kad ir pienācis laiks printera tintes kasetnes nomaiņai, vari paļauties uz Brother LC1280XLVALBP augsta ražīguma tintes kasetņu iepakojumu, lai nodrošinātu printera izcilu darbību un augstas kvalitātes izdrukas.

Lai arī neoriģinālo izejmateriālu iegāde varētu šķist izdevīgs risinājums īstermiņā, būtu jāatceras, ka šādu viltoto produktu izmantošana var ne tikai negatīvi ietekmēt izdruku kvalitāti, bet arī ietekmēt garantijas teriņu un nosacījumus, kā arī radīt vispārējus bojājumus ierīces darbībā.

Šīs oriģinālās LC1280XL augsta ražīguma tintes kasetnes - melnā, ciāna, fuksīna un dzeltenā krāsā ļaus ierīcei darboties tā, kā tai vajadzētu, nodrošinot ieguvumu ilgtermiņā un izcilus drukas rezultātus katrā drukāšanas reizē.

Radošais centrs

Apmeklē Brother radošo centru un piekļūsti vairāk nekā 2 000 dažādām veidnēm, kuras ir iespēja pielāgot saviem biznesa dokumentiem vai radošiem projektiem.

Biznesa centrs piedāvā virkni mārketinga materiālus, kas veidoti, lai palīdzētu radīt nepieciešamo iespaidu darba vietā, veidojot vizītkartes, rēķinus, bukletus un plakātus, personalizējot tos atbilstoši savām vajadzībām.

Esot pašnodarbināta persona vai kāda neliela uzņēmuma īpašnieks, šīs veidnes būs noderīgas dažādu, uzmanību piesaistošu dokumentu un reklāmas materiālu izveidei.

Arī 'Mājas centrs' piedāvā virkni noderīgu papīra materiālu - mācību vajadzībām, bērnu spēlēm un dažādām dekorācijām pasākumiem un ballītēm, ieskaitot veidnes dažādu mehānismu izgatavei, kā arī ekskluzīvu varoņu izveidei, kas pieejami tikai no Brother.

Šeit ir tik daudz, ko atklāt un izmēģināt - turklāt, tas viss ir pieejams bez maksas!

Back to top