Oriģināla Brother LC1280XLC augsta ražīguma tintes kasetne - ciāna

Brother LC1280XLC ciāna tintes kasetne - viena kasetne. 1 200 izdrukām.

€ 23,55 iesk. PVN

1 200 izdrukām saskaņā ar ISO/IEC 24711 kvalitātes standartu

Augstas kvalitātes oriģinālā Brother kasetne

Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Produkta detaļas

LC1280XLC_main

Galvenās funkcijas

  • 1 200 izdrukām saskaņā ar ISO/IEC 24711 kvalitātes standartu
  • Augstas kvalitātes oriģinālā Brother kasetne
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Meklē tintes kasetni, kas kalpos ilgāk, netaupot uz kvalitātes rēķina? Tad izvēlies šo oriģinālo LC1280XLC augsta ražīguma ciāna tintes kasetni - veidota zemākām vienas izdrukas izmaksām, saglabājot augsto drukas kvalitāti.

Vairāk par šo produktu...

Pieejamas arī citas krāsas:

LC1280XLC augsta ražīguma tintes kasetne ir ekspertu veidota, lai izcili darbotos kopā ar Brother printeri, nodrošinot augstas kvalitātes druku.

Kaut arī izmantot lētākas, neoriģinālās kasetnes var likties izdevīgāk īstermiņā, tās nav saderīgas ar Brother printeri. Šie viltotie produkti nereti rada traucējumus ierīces darbībā, kā rezultātā izdrukas nav kvalitatīvas, kas nav šī riska vērtas.

Izvēloties oriģinālo LC1280XLC tintes kasetni nodrošināsi printera netraucētu darbību un spēkā esošu garantiju, kas ļaus nesatraukties par ierīces darbību.

Radošais centrs

Apmeklē Brother radošo centru un piekļūsti vairāk nekā 2 000 dažādām veidnēm, kuras ir iespēja pielāgot saviem biznesa dokumentiem vai radošiem projektiem.

Biznesa centrs piedāvā virkni mārketinga materiālus, kas veidoti, lai palīdzētu radīt nepieciešamo iespaidu darba vietā, veidojot vizītkartes, rēķinus, bukletus un plakātus, personalizējot tos atbilstoši savām vajadzībām.

Esot pašnodarbināta persona vai kāda neliela uzņēmuma īpašnieks, šīs veidnes būs noderīgas dažādu, uzmanību piesaistošu dokumentu un reklāmas materiālu izveidei.

Arī 'Mājas centrs' piedāvā virkni noderīgu papīra materiālu - mācību vajadzībām, bērnu spēlēm un dažādām dekorācijām pasākumiem un ballītēm, ieskaitot veidnes dažādu mehānismu izgatavei, kā arī ekskluzīvu varoņu izveidei, kas pieejami tikai no Brother.

Šeit ir tik daudz, ko atklāt un izmēģināt - turklāt, tas viss ir pieejams bez maksas!

Back to top