Oriģināla Brother LC1280XLBK augsta ražīguma tintes kasetne - melna

Brother LC1280XLBK melnas krāsas tintes kasetne - viena kasetne. 2 400 izdrukām.

€ 38,53 iesk. PVN

2 400 lapu izdrukām saskāņā ar ISO/IEC 24711 kvalitātes standartu

Augstas kvalitātes oriģinālā Brother tintes kasetne

Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Produkta detaļas

LC1280XLBK_main

Galvenās funkcijas

  • 2 400 lapu izdrukām saskāņā ar ISO/IEC 24711 kvalitātes standartu
  • Augstas kvalitātes oriģinālā Brother tintes kasetne
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Meklē tintes kasetni, kas kalpos ilgāk, bet neliks ietaupīt uz kvalitātes rēķina? Izvēlies šo oriģinālo LC1280XLBK augsta ražīguma melnas krāsas tintes kasetni - zemākām izmaksām par vienu izdruku un kvalitatīvam drukas rezultātam. 

Vairāk par šo produktu...

Pieejamas arī citas krāsas:

Melnas krāsas tinte tiek izmantota visvairāk, iegādājoties LC1280XLBK augsta ražīguma tintes kasetni, vari būt drošs par augstākās kvalitātes izdrukām.
                                                                  
Kaut gan ir pieejamas tiešsaistes vietas, kur ir iespējams iegādāties lētākus neoriģinālos izejmateriālus, tikai oriģinālā LC1280XLBK tintes kasetne garantēs ierīces nevainojamu un efektīvu darbību.

Radīta, lai kalpotu ilgāk nekā standarta tintes kasetne, šī augsta ražīguma tintes kasetne ļaus drukāt, netaupot uz kvbalitātes rēķina.

Iegādājies Brother LC1280XLBK melnas krāsas tintes kasetni un iegūsti vērtīgu ieguvumu, kas atmaksāsies ilgtermiņā.

Radošais centrs

Apmeklē Brother radošo centru un piekļūsti vairāk nekā 2 000 dažādām veidnēm, kuras ir iespēja pielāgot saviem biznesa dokumentiem vai radošiem projektiem.

Biznesa centrs piedāvā virkni mārketinga materiālus, kas veidoti, lai palīdzētu radīt nepieciešamo iespaidu darba vietā, veidojot vizītkartes, rēķinus, bukletus un plakātus, personalizējot tos atbilstoši savām vajadzībām.

Esot pašnodarbināta persona vai kāda neliela uzņēmuma īpašnieks, šīs veidnes būs noderīgas dažādu, uzmanību piesaistošu dokumentu un reklāmas materiālu izveidei.

Arī 'Mājas centrs' piedāvā virkni noderīgu papīra materiālu - mācību vajadzībām, bērnu spēlēm un dažādām dekorācijām pasākumiem un ballītēm, ieskaitot veidnes dažādu mehānismu izgatavei, kā arī ekskluzīvu varoņu izveidei, kas pieejami tikai no Brother.

Šeit ir tik daudz, ko atklāt un izmēģināt - turklāt, tas viss ir pieejams bez maksas!

Back to top