Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lv-LV' (Site: 'MAIN-Nordics').

Oriģinālā Brother LC123VALBP tintes kasetne - iepakojums

Brother LC123VALBP melnas, ciāna, fuksīna un dzeltenas krāsas tintes kasetņu iepakojums. Katra krāsa - 600 izdrukām.

€ 70,00 ar PVN
Atrast tirdzniecības vietu
Ekspertu radīts Brother LC123VALBP tintes kasetņu iepakojums, kas darbojas izcili kopā ar kādu no Brother printeriem. Šīs tintes kasetnes palīdzēs samazināt drukas izmaksas, sniedzot izcilus rezultātus mājām vai nelielam birojam - drukā izteiktu krāsu un tekstu dokumentus, saglabājot augstāko drukas kvalitāti.

Galvenās funkcijas

  • Katra kasetne 600 izdrukām - saskaņā ar ISO/IEC 24711 kvalitātes standartu
  • Augstas kvalitātes oriģinālās Brother kasetnes
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Pieejamas arī citas krāsas:

Kad ir pienācis laiks tintes kasetnes nomaiņai, vari paļauties uz Brother LC123VALBP tintes kasetņu iepakojumu, kas ļaus printerim darboties nevainojami, nodrošinot kristāldzidru attēlu izdruku.

Kaut arī neorģinālo izejmateriālu iegāde ļauj ietaupīt īstermiņā, vienmēr būtu jāatceras, ka pastāv risks neatgriezeniski sabojāt ierīces darbību, kas ne tikai ietekmēs izdruku kvalitāti, bet var izraisīt bojājumus printera darbībā.

Oriģinālo tintes kasetņu LC123VALBP iepakojums - melnā, ciāna, fuksīna un dzeltenā krāsā ļaus Brother ierīcei darboties bez sarežģījumiem, nodrošinot izcilu vērtību ilgtermiņā un augstas kvalitātes drukas rezultātu katrā drukāšanas reizē.

Saderība ar

Saderīgie printeri

Radošais centrs

Radošais centrs

Apmeklē Brother radošo centru un piekļūsti vairāk nekā 2 000 dažādām veidnēm, kuras ir iespēja pielāgot saviem biznesa dokumentiem vai radošiem projektiem.

Biznesa centrs piedāvā virkni mārketinga materiālus, kas veidoti, lai palīdzētu radīt nepieciešamo iespaidu darba vietā, veidojot vizītkartes, rēķinus, bukletus un plakātus, personalizējot tos atbilstoši savām vajadzībām.

Esot pašnodarbināta persona vai kāda neliela uzņēmuma īpašnieks, šīs veidnes būs noderīgas dažādu, uzmanību piesaistošu dokumentu un reklāmas materiālu izveidei.

Arī 'Mājas centrs' piedāvā virkni noderīgu papīra materiālu - mācību vajadzībām, bērnu spēlēm un dažādām dekorācijām pasākumiem un ballītēm, ieskaitot veidnes dažādu mehānismu izgatavei, kā arī ekskluzīvu varoņu izveidei, kas pieejami tikai no Brother.

Šeit ir tik daudz, ko atklāt un izmēģināt - turklāt, tas viss ir pieejams bez maksas!