Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lv-LV' (Site: 'MAIN-Nordics').

Oriģinālā Brother LC123M tintes kasetne - fuksīna krāsa

Brother LC123M tintes kasetne – fuksīna krāsa, atsevišķs iepakojums. 600 izdrukas.

€ 16,00 ar PVN
Atrast tirdzniecības vietu

Šī oriģinālā Brother LC123M fuksīna tintes kasetne ir īpaši izstrādāta, lai nodrošinātu kvalitatīvus dokumentus ik reizi, kad drukā. Ar krāsas pretizbalēšanas īpašībām vari baudīt precīzas, svaigas, ilgi noturīgas krāsas. Iegādājoties mūsu kasetnes, Tu aizsargā savu printeri no iespējama bojājuma ilgtermiņā, ko var izraisīt neoriģināli produkti.

Galvenās īpašības

  • 600 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC 24711
  • Augstas kvalitātes oriģinālā Brother kasetne
  • Ļauj ietaupīt laiku, naudu un papīru

Apraksts

Pieejamas arī citas krāsas:

Kad ir pienācis laiks pasūtīt maināmo printera tinti, vari paļauties uz Brother LC123M fuksīna tintes kasetni, lai nodrošinātu, ka printeris saglabā savu izcilo darbspēju, un Tavas izdrukas ir kristālskaidras.

Lai gan lētāku, neoriģinālu kasetņu izmantošana īstermiņā var ietaupīt līdzekļus, ir vērts atcerēties, ka šie, bieži vien zemākas kvalitātes produkti, var ne tikai ietekmēt izdruku kvalitāti, bet arī izraisīt printera ilgtermiņa bojājumu.

Šī oriģinālā LC123M tintes kasetne fuksīna krāsā, kas ir lielisks risinājums mājai vai maziem birojiem, kas meklē samazinātas izmaksas un uzlabotu rezultātu, saglabā aparāta darbspēju vajadzīgajā līmenī, sniedzot labāku izmaksu lietderību ilgtermiņā un iespaidīgus rezultātus ik reizi.

Saderība ar

Saderīgie printeri

Radošais centrs

Radošais centrs

Apmeklē Brother radošo centru un piekļūsti vairāk nekā 2 000 dažādām veidnēm, kuras ir iespēja pielāgot saviem biznesa dokumentiem vai radošiem projektiem.

Biznesa centrs piedāvā virkni mārketinga materiālus, kas veidoti, lai palīdzētu radīt nepieciešamo iespaidu darba vietā, veidojot vizītkartes, rēķinus, bukletus un plakātus, personalizējot tos atbilstoši savām vajadzībām.

Esot pašnodarbināta persona vai kāda neliela uzņēmuma īpašnieks, šīs veidnes būs noderīgas dažādu, uzmanību piesaistošu dokumentu un reklāmas materiālu izveidei.

Arī 'Mājas centrs' piedāvā virkni noderīgu papīra materiālu - mācību vajadzībām, bērnu spēlēm un dažādām dekorācijām pasākumiem un ballītēm, ieskaitot veidnes dažādu mehānismu izgatavei, kā arī ekskluzīvu varoņu izveidei, kas pieejami tikai no Brother.

Šeit ir tik daudz, ko atklāt un izmēģināt - turklāt, tas viss ir pieejams bez maksas!