Oriģināla Brother LC123BK tintes kasetne – melna

Brother LC123BK ciāna krāsas tintes kasetne – viena kasetne. 600 izdrukām.

€ 26,02 iesk. PVN

600 lapu izdruka saskaņā ar ISO/IEC 24711 kvalitātes standartu

Augstas kvalitātes oriģinālā Brother kasetne

Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Produkta detaļas

LC123BK_main

Galvenās funkcijas

  • 600 lapu izdruka saskaņā ar ISO/IEC 24711 kvalitātes standartu
  • Augstas kvalitātes oriģinālā Brother kasetne
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Oriģinālā Brother LC123BK melnas krāsas tintes kasetne ir speciāli izstrādāta, lai nodrošinātu kvalitatīvu dokumentu druku katrā drukāšanas reizē. Ar krāsu neizbalējošām īpašībām, drukājot skaidrus, izteiktu krāšu dokumentus katrā drukāšanas reizē. Pērkot mūsu kasetnes, pasargāsi savu printeri no iespējamiem bojājumiem, ko var izraisīt neoriģinālo izejmateriālu lietošana.

Vairāk par šo produktu...

Pieejamas arī citas krāsas:

Kad ir pienācis laiks tintes kasetnes nomaiņai, vari paļauties uz Brother LC123BK melnas tintes kasetni, kas nodrošinās printera izcilu darbību un dokumentu kvalitatīvu izdruku.

Lai arī neoriģinālo izejmateriālu iegāde varētu šķist izdevīgs risinājums īstermiņā, būtu jāatceras, ka šādu viltoto produktu izmantošana var ne tikai negatīvi ietekmēt izdruku kvalitāti, bet arī ietekmēt garantijas teriņu un nosacījumus, kā arī radīt vispārējus bojājumus ierīces darbībā.

Lielisks risinājums mājām un nelieliem birojiem, kas meklē iespējas, kā samazināt savas drukas izmaksas un uzlabot drukas kvalitāti. Šī oriģinālā LC123BK melnas krāsas tintes kasetne ļaus ierīcei darboties tā, kā tai vajadzētu, sniedzot vērtīgu ieguldījumu ilgtermiņā un iespaidīgus rezultātus katrā drukāšanas reizē.

Radošais centrs

Apmeklē Brother radošo centru un piekļūsti vairāk nekā 2 000 dažādām veidnēm, kuras ir iespēja pielāgot saviem biznesa dokumentiem vai radošiem projektiem.

Biznesa centrs piedāvā virkni mārketinga materiālus, kas veidoti, lai palīdzētu radīt nepieciešamo iespaidu darba vietā, veidojot vizītkartes, rēķinus, bukletus un plakātus, personalizējot tos atbilstoši savām vajadzībām.

Esot pašnodarbināta persona vai kāda neliela uzņēmuma īpašnieks, šīs veidnes būs noderīgas dažādu, uzmanību piesaistošu dokumentu un reklāmas materiālu izveidei.

Arī 'Mājas centrs' piedāvā virkni noderīgu papīra materiālu - mācību vajadzībām, bērnu spēlēm un dažādām dekorācijām pasākumiem un ballītēm, ieskaitot veidnes dažādu mehānismu izgatavei, kā arī ekskluzīvu varoņu izveidei, kas pieejami tikai no Brother.

Šeit ir tik daudz, ko atklāt un izmēģināt - turklāt, tas viss ir pieejams bez maksas!

Back to top