Oriģināla Brother TN-249Y īpaši augstas ražības tonera kasetne - dzeltena

Brother TN-249Y dzeltena tonera kasetne. Nodrošina līdz 4 000 izdrukām.

€ 190,87 iesk. PVN

Pārbaudīta atbilstoši ISO standartiem, lai atbilstu visaugstākajām drošības prasībām

Īpaši augstas ražības tonera kasetne, kas nodrošina līdz 4 000 izdrukām, atbilstoši ISO/IEC 19798

Prasmīgi izstrādāta, izmantojot jaunākās krāsu pārvaldības tehnoloģijas, lai katru reizi nodrošinātu izcilu drukas kvalitāti.

Produkta detaļas

TN249Y_main

Rūpīgi pārbaudīta, lai nodrošinātu nevainojamu uzticamību un pasargātu jūsu printeri no bojājumiem.

Aizsargājiet sava printera garantiju, izmantojot Brother oriģinālos izejmateriālus

Galvenās iezīmes

  • Pārbaudīta atbilstoši ISO standartiem, lai atbilstu visaugstākajām drošības prasībām
  • Īpaši augstas ražības tonera kasetne, kas nodrošina līdz 4 000 izdrukām, atbilstoši ISO/IEC 19798
  • Prasmīgi izstrādāta, izmantojot jaunākās krāsu pārvaldības tehnoloģijas, lai katru reizi nodrošinātu izcilu drukas kvalitāti.
  • Rūpīgi pārbaudīta, lai nodrošinātu nevainojamu uzticamību un pasargātu jūsu printeri no bojājumiem.
  • Aizsargājiet sava printera garantiju, izmantojot Brother oriģinālos izejmateriālus

Apraksts

Īpaši augstas ražības izejmateriāli samazina nomaiņu biežumu, lai jūsu birojs darbotos nevainojami un produktīvi. Ekspertu radītas un pēc tam rūpīgi pārbaudītas, lai garantētu ātras un dzidras izdrukas. Tādi oriģinālie izejmateriāli kā TN-249Y nodrošina labāku cenas un vērtības attiecību ilgtermiņā nekā lētākas alternatīvas un aizsargā printeru garantiju.

Uzņēmumā Brother mēs ņemam vērā ietekmi uz vidi katrā printera dzīves cikla posmā, samazinot atkritumu daudzumu poligonos. Visas Brother iekārtas un tonera kasetnes ir radītas, lai pēc iespējas mazāk ietekmētu vidi. 
 
Oriģināla Brother TN-249Y tonera kasetne – tā vērta katru reizi. 

Apraksts

Brother printeris ar izdrukām

Uzticamība un kvalitātes kontrole

Brother oriģinālie toneri ir īpaši izstrādāti, lai maksimāli uzlabotu drukas kvalitāti, veiktspēju un uzticamību. Katrs Brother lāzerprinteris ir izstrādāts darbam pie iepriekš noteiktām temperatūrām, kas ir precīzi pielāgotas katram toneru sastāvam, lai nodrošinātu vienmērīgu drukas kvalitāti un uzticamību.

Sieviete ar izdruku

Garantēta darbība

Brother toneru kasetnes ir izstrādātas kā vesela drukāšanas sistēma, domājot par Brother drukas ierīcēm, lai nodrošinātu izcilu kvalitāti. Oriģinālās Brother toneru kasetnes ir labākais veids, kā aizsargāt jūsu ieguldījumu un nodrošināt optimālu Brother lāzerprintera veiktspēju, garantējot nevainojamu printera darbību un ilgtermiņā ietaupot naudu.

Brother kasetne

Pārbaudīta veiktspēja

Katra tonera kasetne tiek stingri pārbaudīta atbilstoši ISO standartiem, lai ikviens lietotājs varētu būt pārliecināts par gaidīto kvalitāti un veiktspēju. Iegūstiet patiesi profesionālu rezultātu ar Brother oriģinālajiem izejmateriāliem.

Brother tehniskais konsultants

Atbalsts jums līdzās

Izmantojot Brother oriģinālos izejmateriālus, tiek aizsargāta jūsu printera garantija. Brother vienmēr ir jums līdzās. Mēs apņemamies nodrošināt izcilu pārdošanas atbalstu un klientu servisu - gan pirms, gan pēc iegādes.

Brother drošības hologramma

Pārbaudiet izejmateriālu autentiskumu

Uz Brother oriģinālajām toneru kasetnēm atradīsiet hologrammas drošības marķējumu. Pārliecinieties, ka iepakojums un drošības uzlīme nav bojāta, un apstipriniet, ka hologrammas drošības marķējums ir oriģināls, pārbaudot unikālo 7 ciparu identifikācijas numuru: www.brother.com/id 

Pieejamas arī citas krāsas

TN249 tonera kasetnes ir pieejamas dažādās krāsās:

TN249BK - īpaši augstas ražības, melna
TN249C - īpaši augstas ražības, ciāna
TN249M - īpaši augstas ražības, fuksīna
TN249Y - īpaši augstas ražības, dzeltena

Otrreizējā pārstrāde

Vai zināji, ka izlietoto toneru kasetņu pārstrāde ar Brother ir iespējama bez papildus maksas?

Mēs cenšamies darīt visu iespējamo, lai samazinātu negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi un vēlamies iedrošināt mūsu klientus piedalīties tajā, atvieglojot otrreizējās pārstrādes procesu un padarot izlietoto oriģinālo Brother toneru kasetņu atgriešanu pēc iespējas ērtāku un vienkāršāku.

Viss, kas mums ir jāzin ir izlietoto toneru kasetņu skaits, un mēs noorganizēsim to atgriešanu otrreizējās pārstrādes iespējai pilnīgi bez maksas.

Pateicoties mūsu ilgtermiņa sadarbībai ar godalgoto labdarības Cool Earth organizāciju, mūsu otrreizējās pārstrādes process palīdz vietējiem ciematiem cīnīties ar tropu mežu iznīcināšanu.

Pārstrādā tintes un toneru kasetnes – bez maksas!

Back to top