Oriģinālā Brother TN230M tonera kasetne – fuksīna krāsā

Brother TN230M fuksīna tonera kasetne – atsevišķs iepakojums. 1,400 izdrukas.

€ 81,43 iesk. PVN

1,400 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC 19798

Augstas kvalitātes oriģinālā Brother kasetne

Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Produkta detaļas

TN230M_main

Galvenās īpašības

  • 1,400 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC 19798
  • Augstas kvalitātes oriģinālā Brother kasetne
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Profesionāli izstrādāta, lai saglabātu Brother krāsu lāzera printera vislabāko darbību, šī oriģinālā TN230M tonera kasetne garantē profesionālus rezultātus katru reizi. Drukājot prezentācijas, reklāmas materiālus vai kādus citus svarīgu dokumentus, tā nodrošina kristālskaidru kvalitāti.

Vairāk par šo produktu...

Citas toneru kasetnes:

Tā kā fuksīna krāsas kasetne tiek izmantota vairāk par citām krāsainajām kasetnēm, iespējams, to būs nepieciešams papildināt biežāk. Pārliecinies, ka toneris nebeidzas, iegādājoties šo TN230M tonera kasetni jau šodien!

Lai gan tiešsaistē, iespējams, ir pieejamas lētākas maiņas alternatīvas, tikai oriģinālā TN230M tonera kasetne garantē, ka Tavs printeris darbosies tikpat ātri un efektīvi.

Atceries, ka Brother kasetņu izmantošana ir vienīgais veids, kā nodrošināt, ka Tavs printeris darbojas vislabākajā kvalitātē, kā arī tiek saglabātas visas garantijas.

Tādēļ - iegādājies TN230M tonera kasetni fuksīna krāsā no Brother jau tagad, lai nodrošinātu, ka laika gaitā gūsti labāku izmaksu lietderību.

Otrreizējā pārstrāde

Vai zināji, ka izlietoto toneru kasetņu pārstrāde ar Brother ir iespējama bez papildus maksas?

Mēs cenšamies darīt visu iespējamo, lai samazinātu negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi un vēlamies iedrošināt mūsu klientus piedalīties tajā, atvieglojot otrreizējās pārstrādes procesu un padarot izlietoto oriģinālo Brother toneru kasetņu atgriešanu pēc iespējas ērtāku un vienkāršāku.

Viss, kas mums ir jāzin ir izlietoto toneru kasetņu skaits, un mēs noorganizēsim to atgriešanu otrreizējās pārstrādes iespējai pilnīgi bez maksas.

Pateicoties mūsu ilgtermiņa sadarbībai ar godalgoto labdarības Cool Earth organizāciju, mūsu otrreizējās pārstrādes process palīdz vietējiem ciematiem cīnīties ar tropu mežu iznīcināšanu.

Pārstrādā tintes un toneru kasetnes – bez maksas!

Back to top