Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lv-LV' (Site: 'MAIN-Nordics').

Oriģināla Brother TN230BK tonera kasetne – melna

Brother TN230BK melnas krāsas tonera kasetne. 2 200 izdrukām.

€ 80,00 ar PVN
Atrast tirdzniecības vietu

Ekspertu radīti izejmateriāli - Brother krāsu lāzerdrukas printeru izcilai veiktspējai, oriģinālā TN230BK tonera kasetne garantēs profesionālus drukas rezulātus katrā drukāšanas reizē, drukājot prezentācijas, kādus svarīgus dokumentus - vienmēr kvalitatīvam drukas rezultātam.

Galvenās funkcijas

 • 2 200 izdrukas atbilstoši ISO/IEC 19798 kvalitātes standartam
 • Augstas kvalitātes oriģinālā Brother tonera kasetne
 • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Citas toneru kasetnes

 • TN230C - Ciāna
  Ciāna tonera kasetne - 1 400 izdrukām
 • TN230M - Fuksīna
  Fuksīna tonera kasetne 1 400 izdrukām
 • TN230Y - Dzeltena
  Dzeltena tonera kasetne 1 400 izdrukām

Tā kā melnas krāsas tonera kasetnes tiek izmantotas vairāk nekā krāsu kasetnes, tās arī ir biežāk jāmaina. Esi drošs, ka melnas krāsas toneris nebūs tik ātri jāmaina, iegādājoties šo TN230BK tonera kasetni.

Kaut arī ir iespēja iegādāties lētākus, neorģinālos izejmateriālus tiešsaistē, tikai oriģinālā TN230BK tonera kasetne garantēs printera netraucētu un izcilu veiktspēju.

Atceries, ka tikai Brother oriģinālo izejmateriālu izmantošana nodrošinās ierīces izcilu veiktspēju, nodrošinot kvalitatīvu rezultātu un spēkā esošus garantijas nosacījumus.

Iegādājies TN230BK melnas krāsas tonera kasetni jau šodien un iegūsti vērtību, kas atmaksāsies ilgtermiņā.

 

Otrreizējā pārstrāde

Vai zināji, ka izlietoto toneru kasetņu pārstrāde ar Brother ir iespējama bez papildus maksas?

Mēs cenšamies darīt visu iespējamo, lai samazinātu negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi un vēlamies iedrošināt mūsu klientus piedalīties tajā, atvieglojot otrreizējās pārstrādes procesu un padarot izlietoto oriģinālo Brother toneru kasetņu atgriešanu pēc iespējas ērtāku un vienkāršāku.

Viss, kas mums ir jāzin ir izlietoto toneru kasetņu skaits, un mēs noorganizēsim to atgriešanu otrreizējās pārstrādes iespējai pilnīgi bez maksas.

Pateicoties mūsu ilgtermiņa sadarbībai ar godalgoto labdarības Cool Earth organizāciju, mūsu otrreizējās pārstrādes process palīdz vietējiem ciematiem cīnīties ar tropu mežu iznīcināšanu.

Apmeklējiet Brother Earth un uzziniet vairāk.