Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lv-LV' (Site: 'MAIN-Nordics').

Oriģinālā Brother LC980M tintes kasetne, fuksīna

Oriģinālā Brother LC980M fuksīna tintes kasetne. Nodrošina 260 izdrukas.

€ 11,00 ar PVN
Atrast tirdzniecības vietu

Šī oriģinālā Brother LC980M fuksīna tintes kasetne ir īpaši izstrādāta, lai nodrošinātu kvalitatīvus dokumentus katru drukāšanas reizi. Ar krāsas pretizbalēšanas īpašībām vari baudīt ilgnoturīgas, precīzas, izteiksmīgas krāsas. Iegādājoties Brother kasetnes, Tu aizsargā savu printeri no iespējamā ilgtermiņa bojājuma, ko izraisa neoriģinālu produktu izmantošana.

Galvenās īpašības

  • Nodrošina 260 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC24711
  • Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasetne
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Pieejamas arī citas krāsas:

Kad pienāk laiks iegādāties maināmo printera tinti, vari paļauties uz Brother LC980M fuksīna tintes kasetni, lai norošinātu, ka printeris saglabā savu izcilo darba kārtību, un Tavas izdrukas ir kristālskaidras.

Lai gan lētāku, neoriģinālu izejmateriālu iegādāšanās var būt kārdinoša, ir vērts paturēt prātā, ka atkārtoti uzpildāmās un citas lētas drukas kasetnes var ne vien ietekmēt Tavu izdruku kvalitāti, bet arī izraisīt printera ilgtermiņa bojājumu.

Lieliskis risinājums mājām vai nelieliem uzņēmumiem, kuri vēlas samazināt izmaksas un uzlabot rezultātu, LC980M fuksīna tintes kasetne ļauj Brother printerim darboties lieliski, sniedzot Tev labāku izmaksu lietderību ilgtermiņā, kā arī iespaidīgus rezultātus katru reizi.

Radošais centrs

Radošais centrs

Apmeklē Brother radošo centru un piekļūsti vairāk nekā 2 000 dažādām veidnēm, kuras ir iespēja pielāgot saviem biznesa dokumentiem vai radošiem projektiem.

Biznesa centrs piedāvā virkni mārketinga materiālus, kas veidoti, lai palīdzētu radīt nepieciešamo iespaidu darba vietā, veidojot vizītkartes, rēķinus, bukletus un plakātus, personalizējot tos atbilstoši savām vajadzībām.

Esot pašnodarbināta persona vai kāda neliela uzņēmuma īpašnieks, šīs veidnes būs noderīgas dažādu, uzmanību piesaistošu dokumentu un reklāmas materiālu izveidei.

Arī 'Mājas centrs' piedāvā virkni noderīgu papīra materiālu - mācību vajadzībām, bērnu spēlēm un dažādām dekorācijām pasākumiem un ballītēm, ieskaitot veidnes dažādu mehānismu izgatavei, kā arī ekskluzīvu varoņu izveidei, kas pieejami tikai no Brother.

Šeit ir tik daudz, ko atklāt un izmēģināt - turklāt, tas viss ir pieejams bez maksas!