Oriģināla Brother LC980BK tintes kasetne – melna

Brother LC980BK melnas krāsas tintes kasetne – viena kasetne. Apmēram 300 izdrukām.

€ 19,98 iesk. PVN

Apmēram 300 izdrukām

Augstas kvalitātes oriģinālā Brother tintes kasetne

Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Produkta detaļas

LC980BK_main

Galvenās funkcijas

  • Apmēram 300 izdrukām
  • Augstas kvalitātes oriģinālā Brother tintes kasetne
  • Ļauj ietaupīt papīru, laiku un naudu

Apraksts

Šī melnas krāsas tintes kasetne LC980BK ir radīta izcilam drukas rezultātam katrā drukāšanas reizē. Ņemot vērā, ka tā ir oriģinālā Brother tintes kasetne - to ir vienkārši uzstādīt un tā būs 100% sadeīga ar Brother printeri.

Vairāk par šo produktu...

Pieejamas arī citas krāsas:

Visas Brother kasetnes - ieskaitot šo LC980BK melnas krāsas kasetni ir stingri testētas, lai nodrošinātu vislabākos drukas rezultātus un uzticamu risinājumu.

Kaut arī lētās, neoriģinālās apmaiņas kasetnes ir plaši pieejamas, tās nav atbilstošas Brother printeriem, kas var novest pie sliktas drukas kvalitātes, kā arī ievērojami ietekmēt ierīces darbību un radīt bojājumums, ko vēlāk izlabot ir laikietilpīgs un dārgs process.

Oriģinālā LC980BK nomaiņas tintes kasetne nodrošinās printera nevainojamu darbību un izcilu vērtību un ieguldījumu ilgtermiņā, papildus zinot, ka esi izvēlējies drukas risinājumums uz kuriem vari paļauties.

Radošais centrs

Apmeklē Brother radošo centru un piekļūsti vairāk nekā 2 000 dažādām veidnēm, kuras ir iespēja pielāgot saviem biznesa dokumentiem vai radošiem projektiem.

Biznesa centrs piedāvā virkni mārketinga materiālus, kas veidoti, lai palīdzētu radīt nepieciešamo iespaidu darba vietā, veidojot vizītkartes, rēķinus, bukletus un plakātus, personalizējot tos atbilstoši savām vajadzībām.

Esot pašnodarbināta persona vai kāda neliela uzņēmuma īpašnieks, šīs veidnes būs noderīgas dažādu, uzmanību piesaistošu dokumentu un reklāmas materiālu izveidei.

Arī 'Mājas centrs' piedāvā virkni noderīgu papīra materiālu - mācību vajadzībām, bērnu spēlēm un dažādām dekorācijām pasākumiem un ballītēm, ieskaitot veidnes dažādu mehānismu izgatavei, kā arī ekskluzīvu varoņu izveidei, kas pieejami tikai no Brother.

Šeit ir tik daudz, ko atklāt un izmēģināt - turklāt, tas viss ir pieejams bez maksas!

Back to top