Oriģināla Brother LC3239XLC lielas ietilpības tintes kasetne – ciāna

Brother LC3239XLC lielas ietilpības ciāna tintes kasetne - viena. 5 000 izdrukām.

€ 72,12 iesk. PVN

Līdz 5 000 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC 24711 kvalitātes standartu

Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasetne

Ļauj ietaupīt laiku, naudu un papīru

Produkta detaļas

LC3239XLC_main

Izcila saderība ar Brother printeri

Viedais kasetnes dizains pilnīgai pārredzamībai pār tintes atlikumu tajā

Galvenās īpašības

  • Līdz 5 000 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC 24711 kvalitātes standartu
  • Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasetne
  • Ļauj ietaupīt laiku, naudu un papīru
  • Izcila saderība ar Brother printeri
  • Viedais kasetnes dizains pilnīgai pārredzamībai pār tintes atlikumu tajā

Apraksts

Ar oriģinālo Brother LC3239XLC lielas ietilpības ciāna krāsas tintes kasetni varēsi būt drošs par savu izdruku kvalitāti katrā drukāšanas reizē. Tintes kasetnes un Brother printeri ir veidoti labākajiem rezultātiem un spilgtākajām krāsām. Kasetnes ir vienkārši instalējamas. Izmanto priekšrocības, ko sniedz ilgstošas druka un izdrukas, kas ar laiku neizbalēs un neizsmērēsies.

Vairāk par šo produktu...

Pieejamas arī citas krāsas

LC3239XLC ciāna krāsas tintes kasetne ir ekspertu radīts risinājums izcilam darbam ar Brother printeriem, lai nodrošinātu augstākās kvalitātes rezultātu katrā drukāšanas reizē.

Lai arī lētāko neoriģinālo izejmateriālu iegāde ir lētāks risinājums, būtu jāņem vērā, ka neoriģinālie izejmateriāli var izraisīt daudzas drukas problēmas un pat sabojāt ierīci, kas nav šī riska vērts.

Izvēloties oriģinālo Brother LC3239XLC tintes kasetni nodrošināsi printera izcilu veikstspēju ilgtermiņā, kā arī spēkā esošus garantijas nosacījumus.

Radošais centrs

Apmeklē Brother radošo centru un piekļūsti vairāk nekā 2 000 dažādām veidnēm, kuras ir iespēja pielāgot saviem biznesa dokumentiem vai radošiem projektiem.

Biznesa centrs piedāvā virkni mārketinga materiālus, kas veidoti, lai palīdzētu radīt nepieciešamo iespaidu darba vietā, veidojot vizītkartes, rēķinus, bukletus un plakātus, personalizējot tos atbilstoši savām vajadzībām.

Esot pašnodarbināta persona vai kāda neliela uzņēmuma īpašnieks, šīs veidnes būs noderīgas dažādu, uzmanību piesaistošu dokumentu un reklāmas materiālu izveidei.

Arī 'Mājas centrs' piedāvā virkni noderīgu papīra materiālu - mācību vajadzībām, bērnu spēlēm un dažādām dekorācijām pasākumiem un ballītēm, ieskaitot veidnes dažādu mehānismu izgatavei, kā arī ekskluzīvu varoņu izveidei, kas pieejami tikai no Brother.

Šeit ir tik daudz, ko atklāt un izmēģināt - turklāt, tas viss ir pieejams bez maksas!

Back to top