Oriģināla Brother LC3237M tintes kasetne – fuksīna

Brother LC3237M fuksīna krāsas tintes kasetne – viena. 1 500 izdrukām.

€ 27,40 iesk. PVN

Līdz 1 500 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC 24711 kvalitātes standartu

Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasetne

Ļauj ietaupīt laiku, naudu un papīru

Produkta detaļas

LC3237M_main

Izcila saderība ar Brother printeri

Viedais kasetnes dizains pilnīgai pārredzamībai pār tintes atlikumu tajā

Galvenās īpašības

  • Līdz 1 500 izdrukas saskaņā ar ISO/IEC 24711 kvalitātes standartu
  • Augstas kvalitātes oriģināla Brother kasetne
  • Ļauj ietaupīt laiku, naudu un papīru
  • Izcila saderība ar Brother printeri
  • Viedais kasetnes dizains pilnīgai pārredzamībai pār tintes atlikumu tajā

Apraksts

Tintes kasetne vienkāršai drukai katrā drukāšanas reizē. Brother LC3237M fuksīna krāsas tintes kasetne garantēs uzticamu un augstākās kvalitātes drukas rezultātu no pirmās līdz pēdējai izdrukai. Izcila vērtība ietaupījumam ilgtermiņā. Brother tintes kasetnes nodrošinās ierīces nevainojamu darbību.

Vairāk par šo produktu...

Pieejamas arī citas krāsas

LC3237M fuksīna krāsas tintes kasetne ir ekspertu radīts risinājums izcilam darbam ar Brother printeriem, lai nodrošinātu augstākās kvalitātes rezultātu katrā drukāšanas reizē.

Lai arī lētāko neoriģinālo izejmateriālu iegāde ir lētāks risinājums, būtu jāņem vērā, ka neoriģinālie izejmateriāli var izraisīt daudzas drukas problēmas un pat sabojāt ierīci, kas nav šī riska vērts.

Izvēloties oriģinālo Brother LC3237M tintes kasetni nodrošināsi printera izcilu veikstspēju ilgtermiņā, kā arī spēkā esošus garantijas nosacījumus.

Radošais centrs

Apmeklē Brother radošo centru un piekļūsti vairāk nekā 2 000 dažādām veidnēm, kuras ir iespēja pielāgot saviem biznesa dokumentiem vai radošiem projektiem.

Biznesa centrs piedāvā virkni mārketinga materiālus, kas veidoti, lai palīdzētu radīt nepieciešamo iespaidu darba vietā, veidojot vizītkartes, rēķinus, bukletus un plakātus, personalizējot tos atbilstoši savām vajadzībām.

Esot pašnodarbināta persona vai kāda neliela uzņēmuma īpašnieks, šīs veidnes būs noderīgas dažādu, uzmanību piesaistošu dokumentu un reklāmas materiālu izveidei.

Arī 'Mājas centrs' piedāvā virkni noderīgu papīra materiālu - mācību vajadzībām, bērnu spēlēm un dažādām dekorācijām pasākumiem un ballītēm, ieskaitot veidnes dažādu mehānismu izgatavei, kā arī ekskluzīvu varoņu izveidei, kas pieejami tikai no Brother.

Šeit ir tik daudz, ko atklāt un izmēģināt - turklāt, tas viss ir pieejams bez maksas!

Back to top